Jump to content

Интервю за създаването на Eastern Spirit


Recommended Posts

Че ние само повече гласност ще дадем и в частност реклама ще направим. :blush:

Ясно е, че никой не ще посегне да го обработва... рисувайки ти мустаци, примерно. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко бях пуснала БНТ и даваха репортаж за "групичка" ентусиасти, танцуващи попинг. Обаче се оказа, че са нещо повече от "групичка" - в почти всички български градове има хора, които се занимават с този вид танци ... И си помислих, дали случайно някой журналист няма да се хване и да направи едно интервю и за Истърн Спирит . А не след дълго какво виждат очите ми :D ?! Браво! Много ме зарадва този репортаж! След някоя друга година може и цяло предаване да посветят за Истърн Спирит :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Вас :yes: ...много добре се е получило ( страхотно сте се справили, както винаги де ) ..имам само една забележка многоо кратичко....искаше ми се да е повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм горда с вас - репортажът беше малко късичък, но вие се представихте на ниво. Радвам се и за страхотната новина. Не можете да си представите колко много ми помагате.Благодаря ви за труда. Не мога да събера кураж и да ви предложа помощ. Благодаря ви още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със скромното си образование "връзки с обществеността" /и позатихващи познания/ мога да кажа, че наистина се е получил много хубав, положителен и успешен репортаж. Браво на вас! :yes: Сега обаче очаквайте още по-голяма вълна ентусиасти към форума. :D И още по-гордо и с широка усмивка ще се представяме като малка частичка от готиния форум. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми бе да науча факти за Истърн Спирит. Чудесен репортаж. Най ми хареса какво казаха създателите за това какво може да се види/усети/обмисли/направи извод докато гледаш източните продукции. За ината, упоритостта в здравословна и трезва доза в контраст с нашия нихилизъм и безверие. Да погледнеш от друга гледна точка даден казус. Не обичам обобщения но и аз точно това гледам да попия/прихвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А много добре браво.., че и по телевизията-майка не коя друга! :rolleyes: Дано да си вземат бележка наистина и да обърнат повече внимание на корейските и защо не японските продукции таман ще влеят свежест в и без това захабеният си репертоар. Така, че БНТ е надеждата! БТВ и Нова са безнадежден случай особено бтв-то - смях през сълзи! Ама трябваше да им кажете да ги пускат със субтитри, че Пастата горката стана по-зле работата с тея дублажи. Иначе тоя корейски информационен център не е зле добре са го направили изглежда приятна атмосфера така малко като интернет-кафе. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала наистина на Цветелина, задето така хубаво са монтирали репортажа и са изрязали глупостите. :lol: Шефче, с тебе е удоволствие да се излага човек. :D

 

Дължината на репортажите не зависи от журналиста, така че колкото - толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и от мен много добре сте се справили.

Много сте готини.

 

Аз си позволих го клъцна видеото и да го кача в тубата.

Ако е проблем за форума че видеото е на бнт го затрийте от тук :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Репортажа е страхотен...останах без думи...дано за в бъдеще да има още много такива...пожелавам на целия екип и на цялата аудитория на "eastern spirit" много бъдещи успехи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, браво. Страхотни сте.

Млади, хубави, интелигентни.. Много ме зарадвахте и най-вече, радвам се, че все повече се говори за Изтока и се чуват думите "колектив" и "вдъхновение".

Благодаря ви.

 

:kiss2:

 

п.п. ама много сте хубави, бееее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викиту, много си се барнала, ей! :)

 

Много сте готини и репортажът е много готин и непринуден. Милица, мн добре си се изказала, браво :). А Рагнос е много шефски :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо!

Поздравления - много сте сладки, лъчезарни и вдъхващи респект и доверие в същото време! :yes:

Да си пожелаем повече такива добронамерени репортажи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало причина да има телевизор някъде там из хола значи!

Браво на вас, получило се е много добре. Не се притеснявате пред камерите, много сте позитивни- въобще :thanks:

И отсега само напред =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да лицезреш началството как пръска искрите на Източния дух в националния ефир! Целувах монитора и плаках! Но темата си заслужава поне 30 мин. , а не 3! Како, :wub: , Синардин :inlove: , Рагнос :up::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да лицезреш началството как пръска искрите на Източния дух в националния ефир! Целувах монитора и плаках! Но темата си заслужава поне 30 мин. , а не 3! Како, :wub: , Синардин :inlove: , Рагнос :up::thanks:

Ето това признание чаках... :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...