Jump to content

Интервю за създаването на Eastern Spirit


Recommended Posts

Нашата потребителка Najini, която е студентка по журналистика в СУ, преди време реши да направи интервю за създаването на Eastern Spiririt. Резултатът е по-долу. Ще чуете няколко любопитни факта за създаването на обществото ни, за направата на любителски субтитри и за някои от проявите, които сме организирали до този момент.

 

Държа да отбележа, че гласът ми на живо изобщо НЕ ЗВУЧИ по този начин (като на тролче) :lol:, а що се отнася до съдържанието на казаното - толкова си мога. Любимата дума на простия човек е "просто", затова не се чудете защо непрекъснато я повтарям. :blush:

 

П.П. Не ми се подигравайте... много. :282:

 

Интервюто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не звучи така на живо! Както се казва... вЕрвайте ми! :P

 

Точно на теб няма да ти повЕрваме ;) Тебе те манипулират ;)

 

Само не разбрах... ти била ли си от форума или още си? ;) Митето нещо реши да те изгони от тука май ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на теб няма да ти повЕрваме ;) Тебе те манипулират ;)

 

Само не разбрах... ти била ли си от форума или още си? ;) Митето нещо реши да те изгони от тука май ;)

Иии, голЕм си манипулатор. Как вади думи от контекста, дяволът му! :D

 

Първо казах "беше", но после се поправих, че "е". :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била съм тук, съм тук, и ще бъда тука.... така че споко :). А колкото до гласа на Ragnos - вярно, че е малко променен, ама си звучи перфектно (не знаете на какви събеседници съм попадала :lol: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха хареса ми. :lol: Наистина гласът му не е такъв, като го чух в началото щях да умра. :D

 

Но интервюто се е получило много приятно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще го публикуват това или е просто за мо(х)абет? :)

В студентското онлайн радио на СУ и после в предаването "Оркестър с трудно име", което също се изпъчва онлайн на www.reakcia.net (всеки вторник от 17:00)

 

Идеята на Najini е да покани 2-ма представители на форума да й дойдат на гости в предаването. Целта е да се избере корейски филм, или филми, за които въпросните гости да разкажат какво знаят... или пък да споделят лични впечатления за конкретния филм, за корейското кино... и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро интервю се е получило!Браво!За тези от нас,които не познаваме лично т.н."админ" е приятно да чуем поне гласа му/макар и преправен,но приятно звучащ/.А пък ако интервюто беше и видео-още по-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...