Jump to content

Recommended Posts

8629698724_2ecc75c59d.jpg

 

Our Town | Нашият град (2007)

 

 Държава: Южна Корея

 

 Жанр: Криминален | Мистерия | Трилър

 

 Премиера: 29 ноември 2007 (Южна Корея)

 

 Бюджет: Общ приход $ 2,643,251

 

 Рилийз: DVDRip

 

 Времетраене: 112 минути

 

 Режисьор: Джонг Ки Йон

 

 Актьори: Чон Су Хуан, Ким Ха Рам, Ко Да Ми, О Ман Сок, И Сон Кьон, Рю Док Хуан, Ма Хон Джин

 

Филмът не се препоръчва на лица под 18 години. Има сцени на насилие.

 

 Резюме:

Кьон Джу е писател на криминални романи, изпълнени с насилие и кръв. Когато

спорът с наемодателката му завършва с нейната смърт, Кьон Джу подрежда сцената на

местопрестъплението да прилича на дело на вилнеещия в града сериен убиец. Загрижен, че

полицията може да разбере, че убийството е дело на имитатор, той започва собствено

разследване да открие серийния убиец, с помощта на приятеля си, полицай.

 

 

Български субтитри: :click:

Свали с български субтитри: :click: 

Свали с български и английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е много добър, а и както виждам вече са успели да го преведат :) И тримата в главните роли са ми добре познати.

Ryu Deok-hwan е много миниатюрен, честно казано, неговите 165 см ми се струват силно преувеличени. Получил се е отличен трилър и любопитното е, че този път проблемите на психопата могат да бъдат проследени в миналото до... , което е рядкост за този тип корейско кино. И разбира се, краят е много интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър криминален трилър се е получил. Отначало като се разбра кой или по- точно кои са убийците и си викам, а край, филма се развали.Е да, ама не! Много заплетен сюжет и страхотна актьорска игра. Батковците няма какво да ги коментирам и двамата са супер актьори, ама съм приятно изненадана от играта на "малкият". Справи се много добре, особено за финалната сцена в дъжда му давам големи адмирации. И режисьора се е справил много добре, доколкото разбрах това му е дебют. Перфектни сцени и атмосфера, влиза ти под кожата филма. И музиката е добре подбрана. За съжаление не можах да намеря саундтрака, но мелодията в края на филма е наистина страхотна.

Препоръчителен филм за всички, които харесват мистериозни криминални трилъри. Има много какво да се види в този ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не съм фенка на подобен жанр филми, "Our town" ми направи силно впечатление със страхотната игра от страна на актьорите (и на кучето също :huh: ).. ок признавам си, че на моменти ми беше доста страшен, че дори си затварях очите :blush: и въпреки това, от време на време не е зле да ми се покачи нивото на адреналин с някой страшен филм. 
Но нещото което си остава най-силната черта на корейските филми (и съответно присъстваше в този) е, че оставят изненадата за накрая и рядко човек може да познае как ще завърши дадения филм.  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...