Jump to content

No Min Woo (Но Мин У)


Recommended Posts

Е как да ви оставя на мира?? Не мога трябва да ъпдейтна :lol: :lol:

 

Малко снимки от Cosmopolitan , които снима в Банкок скоро. Престоят му там беше много весел за него. Много hwanjas го посрещнаха и постоянно се тълпяха я за снимка я за автограф, а той само им се радваше и благодареше в туйтър. :D

Та ето и снимките:

 

20110519_no_minwoo_cosmopolitan_1.jpg

 

20110519_no_minwoo_cosmopolitan_2.jpg

20110519_no_minwoo_cosmopolitan_3.jpg

 

 

Ако пуснат още снимки ще ги сложа веднага :D Ако някой не реши да ме превари :lol: Само не се блъскайте моля! :lol: :lol:

 

Как са направили по-горната реклама:

 

И една нова:

 

И като за приятен край едно изпълнение:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден!

Да му пожелая и аз да е все така прекрасен и талантлив! :wub:

 

Малко снимки от партито за рождения ден, което той направи с малка част от милионите пациенти заразени с любов по него :D

 

n46s83.jpg

 

zvecjk.jpg

k51l3l.jpg

20tm05e.jpg

313sppt.jpg

15dp5b5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да му е честит рождения ден. Пожелавам си, както и на всичките му "пациенти и пациентки" да е жив и здрав много дълго време, че да можем да му се радваме. Партито ще да е било хубаво предполагам, пък и да не е било, никой няма да се оплаква, нали Мин У е бил там. Той и на опашка за вестници да се нареди, за мен пак ще е приятно изживяване. :) Тортата е много хубава, не можах да не го отбележа, страхотна идея има в нея :) Браво, дано да е била и толкова вкусна, колкото и изглежда. Защо заговорих за тортата и аз не знам... Мин У изглежда все по-хубав и по-хубав, как го прави това не знам. Тук е момента да благодаря най-сърдечно на little_angel за снимките и информацията, която споделя с нас. Продължавай Ангелче в същия дух да ни/ме просветляваш за новостите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е удоволствие да пиша за това слънце, така че няма да се отървете лесно от мен :lol: :lol:

 

Малко фенкамери от рождения ден:

 

 

Ако някой ми каже девойката какво му казва, че чак да се просълзи, цена няма да има :lol:

 

И една с маминка. Много е хубава е тва е да имаш добър ген хаххах

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аньо~~

Снимките за Gisaeng Ryung свършиха и Мин У реши да не си сяда на Д-то (що ли му трябва :lol: ). Момчето не иска да ни оставя и за миг без нещо ново, за това записва музика..... Каква точно, дали ще е соло или с група, за OST ?? Ще изчакаме и ще видим...

 

Добра новина за харесващите го с дълга коса, така като гледам от последната селка, пак си пуска косата...

 

341240765.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимците ми, а аз да не съм писала и пост в темата му. Как може...

И така, тъй като от срам не мога да вържа смислени изречения, просто ще ви предоставя една реклама с участието на No Min Woo и Park Han Byul, където нашия младеж е ослепителен.

http://www.youtube.com/watch?v=cFx5n2RLcDM

Почакайте, имам дори снимки от нея..За феновете. B)

 

m4c49515.jpg

oSv49549.jpg

AZN49678.jpg

Rkw49721.jpg

 

И една фотосесийка, да не без нищо, а следващия път, когато не е сутрин, ще ви отрупам със снимки. * лукава усмивка*

4LG49822.jpg

 

yVl49848.jpg

cHF49868.jpg

kyI49890.jpg

bKO49906.jpg

r4A49931.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак аз ~ Аньо

:lol:

 

Първо, didi343, защо питам аз не пишеш щом ти е любимец.... тцтцтц аз тук като кукувица сама си пиша (то да беше само тук :rolleyes: ).

 

Ениуейййй.....

 

Та премиерата на Gisaeng Ryung е вече факт. И малко ще спамя снимки разбира се...

 

eb908b88f06a879db2fb95b9.jpg

 

f1c253ad99c3649b52664f9a.jpg

4a4a05591b5675a47f1e7136.jpg

d267adbffcbbd08f3b012f40.jpg

99e39a504345ffbba1cc2bc7.jpg

ec95b66f5a96a1a939c76340.jpg

209af479851e00aea5866911.jpg

 

 

На филма вече му цапнаха едно хубаво 19+. така че да се надяваме ще е наистина страшен. Въпреки че като ги знам корейците как рейтват нещата може и да не е чак толкова ужасяващ.... :lol: :lol:

 

Така или иначе нали е с нащо момче няма как да не е супер хахха

tumblr_looh55iDm91r0n47ho1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, изглежда доста интересно с този стайлинг на снимките. Много ми е любопитно какво по-точно ще бъде ролята му във филма. Като си представям колко по-интересни погледи може да издокарва и си мисля, че наистина ще му отива да играе във филм на ужасите... :D

cca9da9f4e4c15ff.jpg

Ще постна и няколко графики на сладура, които неотдавна направих:

 

5cb8ff79c104296a.gif

0018c5cc1f7b7af0.gif

f8d03aecaa6aa5ee.jpg

b6cee42d73473838.jpg

2ac79136e5f8932a.jpg

37ec739b260af064.jpg

6a023b117abbefad.jpg

c286028a4e2fdcd4.jpg

2aa3525b22f5c16d.jpg

78b238039107af32.gif

25d6d35d7b95712e.jpg

 

Колкото до въпроса ти, little_angel... Ами отговорът ми е прост: Всеки път щом отворя темичката му така се захласвам по него, че забравям целия си речник и нямам възможност да напиша нищо, макар че ми се иска. Затова оставям на по-хладнокръвните от мен по-важните неща, пък аз се прокрадвам само от време на време. :ph34r::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш ли ме мен отнема ми половин час да напиша един пост. :lol: Особено когато слагам и снимки хахаххах

Недейте бъдете такива тролчета hwanjas :lol: Та пак се отплеснах (нищо ново). Ролята му е на детектив/полицай. Не е дух или нещо от сорта :lol: Въпреки че ако беше с русата дълга коса още щеше да е страшен. :lol:

 

Много готини уоупейпърчета даже си откраднах това с близалката да ми краси десктопа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Детектив, колко яко! Точно в такава роля исках да го гледам..Много жалко само, че едва ли някой ще седне да преведе филма, когато излезе някъде...По моите лични наблюдения рядко правят преводи на корейски филми на ужасите. :rolleyes:

Хах, радвам се, че са ти харесали скромните ми произведения..Имах още някъде из папките, но ще ми отнеме доста време да ги изнамеря. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО много грешиш филма ще бъде преведен бързо бързо. Едно че има много чуждестранни hwanjas и второ участва и Hyomin (T-ara) така че и техните фенове бързичко ще го подхванат. Ще го гледаме не бой се, а вече ако имаме и невероятен късмет може някой спирит преводач да се вдъхнови и за български. (тук вмятам голям поглед ала котката от Шрек ако някой от преводачите случайно прочете :lol: ).

 

И за да съм по-малко спамер (сякаш е възможно) любимата ми тройка актьори :D

 

tumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho1_250.giftumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho2_250.gif

tumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho4_250.giftumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho3_250.gif-> този ми беше любимия вариант сори Мин А :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, любимия ми момент от Гумихото. В интерес на истината и аз веднага избрах последния вариант. :D:lol:

Сега...ето снимките на Мин У-оппа, които събрах от новия му филм. Не спирам да мисля за това, че ще е детектив..Аууу, сърцето ми. :inlove:

7b8f27dcfa35bba4.jpg

 

d39d689c03470cc6.jpg

8a2aa25aaeed7a25.jpg

0fba7d96d39191cf.jpg

201d04865f374a6c.jpg

06c05d2b3b5b6f40.jpg

0e1651f43723a1e6.jpg

70686d917750c5de.jpg

И от някаква пресконференция(май) на филма:

2de48a6d8293cb8c.jpg

70e9b8d87ce30889.jpg

e5e5f17dd00622d4.jpg

9b587a6ca566b043.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО много грешиш филма ще бъде преведен бързо бързо. Едно че има много чуждестранни hwanjas и второ участва и Hyomin (T-ara) така че и техните фенове бързичко ще го подхванат. Ще го гледаме не бой се, а вече ако имаме и невероятен късмет може някой спирит преводач да се вдъхнови и за български. (тук вмятам голям поглед ала котката от Шрек ако някой от преводачите случайно прочете :lol: ).

 

И за да съм по-малко спамер (сякаш е възможно) любимата ми тройка актьори :D

 

tumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho1_250.giftumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho2_250.gif

tumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho4_250.giftumblr_lonfh8VmUO1r0n47ho3_250.gif-> този ми беше любимия вариант сори Мин А :lol:

 

Оо,да ..тук беше супер смешно.Умрях да се смея с тея три варианта :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно красиво момче! Не стига това, ами е и много талантлив като актьор,като певец,

като модел,като композитор,а и свири и на няколко инструмента.

Това е последния ми голям любимец.

Изгледах с него Pasta, Go Mi Ho, Rock, Rock, Rock и последно Мидас - много различен като персонаж

във всеки един от филмите.Излишно е да казвам,че се справи отлично с всички роли,просто е фантастичен

и мечта за всяка жена!

Очаквам с нетърпение последния му филм,където ще бъде един много красив полицай :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

No Min Woo е много добър както в киното, така и в музиката.... Имам няколко любими песнички, които наистина имат и добър текст, и хубава мелодия...! Като артист мисля, че си играе страхотно ролите. Има някои моменти, в които просто може да се разтопиш.... :rolleyes:

Определено има чар и и излъчване! Да не забравяме и е един от красивите мъже!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...