Jump to content

No Min Woo (Но Мин У)


Recommended Posts

Много е слаб и бял и прилича на вампир хахахах С тъмни очи си е най-добре. На малко азиатци им отива да са светлооки, особено сини очи. Поне според мен.....


Абе китайският сериал, дето го засне преди 1001 години, няма ли да го излъчат най-накрая.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха като каза китайския сериал и току-що попаднах на некъв китайски сериал, за който не знаех и тамън щях да питам. Е те това

Срок за влюбване или нещо такова

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това са откъси които пуснаха преди 100 години, но така и не излъчиха целият сериал. Поне аз не знам да са го излъчвали. Уж японците го бяха купили да го излъчат и те, но и те нищо не направиха.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги пусна песен за сериала си :)[2015.05.08] I Love You


https://www.youtube.com/watch?v=RhJG7Dgn8i0


 


Днес прочетох, че е завел дело срещу SM, заради старият си договор с тях, който е бил със 17-годишен срок :mellow::slap: За нормалните за компанията неща ги съди - лош договор, лош мениджмънт и възпрепятстване на последващите му промоции... Това обаче за първи път се случва, някой отървал се от тях отдавна да ги съди за свършен договор хехехе


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът влезнал тайно в казармата в началото на този месец. Независимо от това поства доста снимки в инстаграм, как става това не знам, но ето линкче към новината.

Дано да вземе да се очовечи малко там, че в последно време е 30 кила с мокри дрехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако му бях фен, щях да се ядосам да на този номер. :slap:  :28558:

Миналия месец пусна албум в Япония, поне да беше обявил, че е прощален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още привю за поредните епизоди на "Partners for Justice Season 2", сериала в който участва:

 

 

преди 4 минути, tikitoliq написа:

Той върна ли се от казармата ?

Нищо ново негово не съм намирала !

Ами, да, върнал се е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин У благодари на феновете си, за това, че го поддържат, в инстаграм. Всъщност на мен ми навява тъга, но се надявам да се почувства добре от обичта и подкрепата им.

 

Off Topic

 

 

" Здравейте, приятели, мисля, че вашата подкрепа, това, че вие ме спасихте от преживяванията и ме намерихте, е наистина ценно за мен.

Срещнах ви когато нямаше повече надежда. Но се опитвам и опитвам отново.

Като последен танц.

Ще се старая здраво за вас и искам да ви дам надежда и мечти, както вие ме учите.

Тези дни  мисля, че имам шанс благодарение  на вас.

Да бъдем здрави до деня, в който се срещнем.

Драмата свършва след седмица, ние сме наистина добър отбор и наистина ви благодаря и ви обичам всички мои #dreamers

Нека заедно да създадем много хубави спомени.

Мечтите се сбъдват."

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, честно казано нямам представа, отскоро го следя, някъде от времето на първия ми пост по-горе:)! А и превода ми не е особено добър.

Всъщност сега, като чета негови размишления, публикувани във фен страници, мисля, че го гони меланхолия, ако не и депресия. Твърде много изисквания към себе си си поставя. Ама дано да греша.

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, kitket написа:

Това "когато нямаше повече надежда" какво ли означава? Болен? Недоволен? Какво му се е случило?

Мисля че е свързано със съдебните спорове около 17 годишния му първи договор с продуцентската компания.Те спираха изявите му, които не са организирани от тях, въпреки че договора е прекратен.В последствие той заведе дело за това, но нещата не се развиха май в негова полза и той влезе тихомълком и набързо в казармата. Даже нямаше уведомление за феновете преди влизането и много от тях се почувстваха обидени.Явно Мин У реши, че е останал без фенове и без договори за участия.От тук и благодарностите, че все още вярват в него. Като се отчете и супер амбициозната му майка, която доста го притиска-пъзелът се нарежда.....

Човекът има много причини за депресия, но за мен това е по-скоро неувереност и занижена самооценка!

Дано вече нещата се понаредят и да се надяваме, че няма да попадне във всеобщата чистка на халю звезди, която се вихри в момента в Корея !

 

 

"Creep / Пълзене"!!! След версията на Хуа Чен Ю мислех, че няма да ми хареса, но Мин У си има собствена индивидуалност и очарование !

Записа е малко лош, но това не пречи много на удоволствието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съобщението и благодарностите към феновете сигурно са заради годишнината от дебюта му - днес стават 15г. на сцена :) Да му е честито и още много години занапред :)

66452407_880990165613090_478808399566237

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.07.2019 г. at 22:34, tikitoliq написа:

Страхотен ! Това май е някакво предаване, което тече в момента !?

 

 

Това е от King of Mask Singer (ТВ шоу). Тук е с английски субтитри.

 

Благодаря ви за всичкото инфо по-горе, че се е завърнал и е активен.  Тъкмо тази седмица ми беше седмица на Мин У -  изгледах всичко старо с него и се чудех какво става с него и има ли нещо ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...