Jump to content

Kim Soo Hyun (Ким Су Хьон)


tuci8710

Recommended Posts

Това дете е толкова таланливо, че заслужава всичките награди на света. Честито!!!

Как няма да е толкова развълнуван и притеснен, като пребори такива знаменити батковци!!!

Включително този, който му връчва наградата и този, който му ръкопляска - един Голям бивш колега и един голям настоящ (от новият филм).. :rolleyes:

 

През последните месеци се надпреварват да му предлагат договори за реклама и да го снимат.

Преди дни беше избран и за лице на Корейската туристическа организация (КТО)

96848660485445878397.jpg

 

Не ви ли се пие кафенце?!;)

 

20120330_1333041363.jpg

20120330_1333041362.jpg

20120330_1333041365.jpg

 

 

 

Или биричка?!

 

 

 

И хайде на планина!!

 

Още красиви фотоски!! :wub::lol:

2368ddea87977341_kimsoohyun_elle.jpg

 

f5c9e36602c658ef_kimsoohyun2.jpg

75e657dc76860d44_kimsoohyun3preview.jpg

0bdf673f98b547c2_kimsoohyunpreview.jpg

64837118d58a05db_bazaar2xxxlarge_1.jpg

90a2f926dcd9b2a4_kimsoohyunxxxlarge_1.jpg

a32d70aee55079b5_bazaarxxxlarge_1.jpg

d2e3b668bbdb05da_bazaar3xxxlarge_1.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале момчето направо изтрещя при срещата си с идеалната според него жена Kaya Scodelario. Какъв късмет спряга я за идеалната жена и му се пада обща фотосесия с нея :lol: .Според нея той е много сладък и май са вечеряли заедно преди да си замине за Лондон, и най-вече се чудех коя е таз мадама а тя била Ефи от Скинс (много скандално сериалче хи)....

 

http://www.youtube.com/watch?v=9mKQgG7ughs&hd=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен таз девойка.. Kaya въобще не ми допада, никога не ми е допадала, но пък щом той си я харесва... хДДДД

Ето я и въпросната фотосесия на младежа:

MNvwc.jpg

 

WSH7v.jpg

CIzs1.jpg

DRypp.jpg

uxlHP.jpg

jDUzR.jpg

utz89.jpg

J7fZP.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова тв драма, и то отново с фантастична история, по SBS, ще гледаме зимъска.

“The Man from the Stars” (работното заглавие) се очаква с премиера през декември, а главните действащи лица са актьорите Ким Су-хьон и Чон Джи-хьон, познати като, и гореща за очите ми, двойка от "Крадците".

allover2.jpg

 

Драмата ще се върти около супер знаменитост (Джи-хьон) и обаятелен мъж-извънземен (Су-хьон), пристигнал на Земята преди 400 години,

в династия Чосон.

За нея завръщането на малкия екран е дългоочаквано, и от феновете. Чон Джи Йон последно се е снимала в тв драма, преди 14 г. - "Happy Together".

PD-то е Чанг Те Ю (Tree with deep roots, The Painter of the Wind), а сценарият е на Пак Джи-ън (My Husbond hot a Family, Queen of Reversals).

 

cr: TenAsia

Декември с няколко до тук съобщени продукции, от сега, се очертава интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо четене и събиране на екипа за You Came From The Stars.

1000.jpg

tumblr_mvq9ljZLES1qzjb8ko1_500.jpg

Ю Ин На, радва окото ми, също с Пак Хье Джин (Юнхо е "преборен" за първоначалната си роля)заедно с една голяма част от по-възрастните актьори в предстоящия ром-ком на SBS. Драмата се очаква да стартира веднага след "Heirs", на 11 декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Soo-hyun след 2 дни на 16 февруари има рожден ден, а и ми е набор. Моя рожден ден също не е далеч! :D Много ме радва в роли където играе някой нацупен младеж... Много успехи му пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудена съм че има толкова малко мнения за това момче. Вярно, че е млад и от скоро играе главни роли, но е повече от запомнящ се актьор. Надявам се за в бъдеще да го виждам по-често в запомнящи се роли, но пък с неговото излъчване няма как да не е така . :inlove:1007_KimSooHyun_525355.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредният и в челната десетка красив кореец с чаровна усмивка за който ми трябва вълшебната пръчица .... подкосяват ми се краката като го видя ... има много топлина в очите му ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го играе ли вампир нашето момче, или на някой му се ще? :28558: :28558: :28558:

 

What Will Be Kim Soo Hyun’s Next Project- From Alien to Vampire?

Kim-Soo-hyun-scholar-who-walks-the-night

All eyes are on actor Kim Soo Hyun as he rides another career high with his hit SBS drama “Man from the Stars.” In it, he plays an alien, Do Min Joon, who was stranded on earth 400 years ago during Korea’s Joseon dynasty. Intelligent and handsome, he took on the persona of a dignified scholar during the Joseon era, and now in contemporary time, he is a university professor. Kim Soo Hyun’s perfect portrayal of a Joseon scholar particularly drew the eyes of his fans; thus the enthusiastic response to the possibility that the actor may be playing a Joseon era vampire scholar next after his current drama.

Rumors that Kim Soo Hyun might be cast in an live action version of the manwha “The Scholar Who Walks the Night” started when it became know that a subsidiary company, Contents K,  of the actor’s agency, Keyeast, bought the rights to the manwha with plans of a drama production. “The Scholar Who Walks the Night” centers on a Joseon era vampire in the guise of a scholar.

On the possibility of Kim Soo Hyun playing a vampire next after his alien role, a rep from his agency commented, “Since Kim Soo Hyun is absorbed in filming ‘Man from the Stars’ currently, it is too early to talk about his next project. We haven’t even talked internally with Contents K.”

As of now, Kim Soo Hyun’s casting as a vampire is mere speculation, but speculation that has fans in a frenzy and the imagination running wild with the incredible similarity between Kim Soo Hyun’s Do Min Joon character in a hanbok and the image of the vampire scholar from the manwha.

What do you think, Soompiers? Would you be excited to see Kim Soo Hyun as a Joseon era vampire scholar? What other actor can you imagine in the role?

Source (1) (2)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаеш на кои слухове да вярваш. Нали щеше да си взима почивка?

Аз нямам нищо против да го видя в ролята на вампир, би ми било интересно да видя как ще се справи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че Man From The Stars не успя да грабне наградата за най - добър сериал на 50-тите BaekSang Arts Awards, Су Хьон и екранната му партньорка Джи Хьон прибраха по няколко статуетки :) Су Хьон получи наградите  за най - добър нов актьор и за популярност в раздела за филми, а също така и за най - популярен актьор в раздела за сериали. Да са му честити :)

 

 

малко снимки  

20140527001967_0.jpg

10308440_729102153815203_825491104654941

10339642_729102050481880_148317296321652

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така ли ми се струва или този сладур участва във финалната песен при откриването на 2-те младежки олимпийски игри в Нанджинг вчера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Су Хьон се е снимал за януарския брой на Elle Korea.

 

Ммх, това момче става все по-брестящо...

 

7_zps595ffca2.jpg

 

 

9_zpsf3025f07.jpg

 

 

 

10_zpsc4f33a4b.jpg

 

11_zps292484b2.jpg

 

12_zps27363502.jpg

 

13_zpsba5c6365.jpg

 

15_zpsa6737cd3.jpg

 

16_zps2062f096.jpg

 

17_zps22532070.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...