Jump to content

Recommended Posts


spacer.png

ЗДРАВЕЙ, СТРАННИКО (2010)
Страна: Тайланд
Също така известен като: Hello stranger, Kuan Meun Ho
Година на излъчване: 19 Август 2010
Времетраене: 122 мин.
Жанр: Комедия, Романс
Режисьор: Banjong Pisanthanakun
Субтитри: български
IMDB


Участват:
Chuntawith Thanasewee
Nuengthida Sophon
Chantavit Dhanasevi


Резюме:

Вдъхновен от корейската култура и развлечения, филмът разказва една любовна история на момче и момиче,
което предназначение е да се срещнат в Сеул през първото си пътуването до Корея, за фестивала на Сонгкран.

 

 



Филма е много забавен, особено главния герой laugh.gif голям образ е...

:essub:


Сваляне с :subs: :click: и тук :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично и романтично филмче.

И тайландските комедии не са комедии като корейските, но поне никой не умира. <_<

Забавната част бяха бъзиците с корейците и... корейските драми.

Екскурзията до Сеул може и да я пропусна, по-важните места вече ги видях... накуп. ;)

А тук го има и с руски субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не се бях забавлявала така :)

 

Хареса ми, че най-накрая някой изказа качествено мнение за корейските сериали хахахаха :)

 

Enjoy! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежарско се оказа филмчето, а не му се надявах много. Не усетих как минаха 2 часа в хилеж. Актьорите бяха супер сладури, мацката с тия ушета и пича с тая идиотска усмивка - безценно! Хареса ми, че не забиха

в дълбоката романтика, като изключим края де.

Благодаря за субтитрите, определено правят гледането на филма още по-приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно и леко филмче. За разтоварване е идеално. Обаче, ако сте се подготвили за 2 часа смях няма да ви огрее хахаххахах

 

 

 

Благодаря за субтитрите. :kiss2: :kiss2: :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да свалите филмчето с български субтитри тук.

А иначе... само видеото може да свалите оттук. Субтитрите са синхронизирани за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Много забавно беше...това ми бе първият тайландски сериал...обаче

 

Как можа да свърши така >.< с отворен край нито разбрахме какво стана нито нищо...разочарована съм от края :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, не мога да повярвам, но и аз изгледах филма.

Наистина е забавно, приятно филмче. А и краят ми хареса.

Само едно не ми си стана ясно

любов магия и не знам си още какво, без да си казват имената.

 

 

А ако наистина всички тайландци държат така изкъсо гаджетата си, не им завиждам на тайландките. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи и аз изгледах филмечето.

И на мен ми хареса забавен филм като цяло и според мен си заслужаваха 2-та часа пред компа :D

А пък онзи строгия ме разби направо-паспорт,пари,дъвка тоя не знае какво иска :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха много ми беше забавен и интересен,много ми беше приятно да го гледам сякаш бях на екскурзия в Корея,

а моментът със статуята на двойката oт сериал беше супер забавен

, заслужава си да стоиш пре компютъра два часа и да се забавляваш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега бях гледала само един тайландски филм (любим филм на ужасите/трилър), голям фен съм на корейското кино, но трябва да призная, че този филм аааадски мноооого ми хареса :))) Ще го гледам с приятелки (досега не съм успяла да ги убедя да гледат нещо корейско, но мисля че "Hello Stranger" е много подходящ за въвеждане в азиатското кино :DDD )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен филм, хареса ми :) Нещо за филма? Ами хареса ми посланието да не се "стягаш" или затвяряш в себе си, игнорирайки се, а да се радваш на простичките неща в живота, всяко дребно нещо в този шарен свят може да ти донесе радост и би било добре да бъдеш малко крейзи. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен филма ми хареса страшно много - забавен, комичен, романтичен.

Двата часа не ги усетих кога се изнизаха.Главните герои бяха големи образи,

много симпатични.Разходих се с тях из Корея.Забава си беше филма. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък филм!!! Останах приятно изненадана. Филмчето е задължително да се гледа от почитателите на корейски сериали. Също и за тези, които имат намерение да пътуват към Корея!! :D

 

Голям смях падна в началото на остров "Намо", където е снимана "Зимната соната", както и в кафето в Хонгде от "Кофи принца". Изобщо много бяха забавни двамата, най-вече главният образ;) . И защо си мисля, че имаше елемент на подигравка с Пе Йонг Джун. Може и да не е хубаво, но и на мен също ми е неприятен и от това ми стана още по-интересно и забавно.

 

Благодарности за препоръката на Никс! За превода също!! :wub:

Много им се израдвах на двамката с кариранките ризи и грейки на Спао / все едно бяха истинска двойка от рекламката на SJ&SNSD :)

Но да призная честно, най-голямото удоволствие изпитах в началото, защото разпознах някои от местата, на които бяхме в Сеул. Поствам даже снимки;))) Мисля пак да си го изгледам.. Макар че езика е доста дразнещ ухото :o

 

IMG_0440-1.jpg

IMG_0665.jpg

IMG_0785.jpg

 

 

П.П. Хостела на мацката в Сеул също ми напомняше нашият - с тези объвки отвън и чужденци от различни националности :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 10 минути ми бяха доста интересни, независимо какво се случваше, просто защото езика им е доста .... забележителен. Определено прави впечатление. Не мога да се оплача, имаше забавни ситуации, добре са го направили, но

края нещо ми дойде неочакван. Ако искам в един филм да няма нормален хепи ендинг със сватба, щях да си пуска корейско филмче, а не тайландско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна и добре поднесена история. Забавно по един обикновен начин. А края ... ех края, всички романтици обичаме да ни се изиграе еднозначно и непременно, но пък има възможност да си пофантазираме какво се е случило по нататък. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...