Jump to content

Recommended Posts

82234543b9bf.jpg

Mahiru no Tsuki (1996)
Страна: Япония
Също така известен като: Mid-day Moon
Година на излъчване: 1996-Юли-04 до 1996 –Септември- 19
Време на излъчване: Четвъртък 22:00- 22:54
Телевизионен рейтинг: 20.7%
Жанр: Романс
Канал: TBS
Епизоди: 12
Режисьор: Doi Nobuhiro, Kato Hirotake
Субтитри: Английски
Основа песен: Now You're Not Here на Swing Out Sister

Участват:
• Oda Yuji as Togashi Naoki
• Tokiwa Takako as Yamashita Mae
• Naito Takashi as Hirose Goro
• Iijima Naoko as Sakaguchi Mari
• Sato Aiko as Togashi Chika
• Shirakawa Yumi as Togashi Yuko
• Watanabe Kei as Hikari Yaken
• Igawa Hisashi as Mae's father
• Akaza Miyoko as Yamashita Shinobu (Mae's mother)
• Saito Satoru
• Yamagishi Risa
• Miyaji Masako
• Kumagai Yuko

Резюме: Когато една жена е жестоко изнасилена, това травматично събитие я ограбва, и разрушава доверието и способността да обича, както преди. В тази драма се разказва за двама влюбени които се опитват да възвърнат щастието си, тяхната любов и привързаност преди нейната атаката…….

Свали с английски субтитри :click: :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Сериала е малко стар но е много добър, каква игра само на главните герои... smile.gif

Чудесно е че има тема това добро заглавие. Изгледах Mahiru no Tsuki до 10-и епизод включително. Но последните 2 няма към момента от къде да гледам. Типичен представител на жанра human drama, образите и казуса обхванати и подробно изградени от възможно най-широк кръг гледни точки. Актьори-текст-заснемане чудесни. От сценариста Yukawa Kazuhiko съм гледала и други силни заглавия- Kaseifu no Mita (NTV, 2011) , Magerarenai Onna (NTV, 2010) ....

Молбата ми е ако може да се дадат работещи линкове за сваляне. Към момента за онлайн гледане има само на руски първите 8 епизода.

Макар че по технически мои причини не мога да свалям от торент-тракери, lazeto браво и мерси за бързата реакция. Пожелавам още зрители на това заглавие.

А сега де, кой да помни от 2012 дали е гледал последните 2 серии. Ама че номер. Аз май имам и други такива отлежали неща на японския фронт :896767:. Както се шегувам - добре че е ковид та живна японския преводачески фронт, голямо съвпадение. А какви времена бяха с праводите преди време.... сега направо цвете. Не цъфнало де, хич даже.

Ох! Не знам дали е добре или не, но аз отлично помня старите неща, които не съм догледала. Сегашните забравям, но старите не. Странна работа.

Ако дорамата и хубава, може дя повториш последните 2.

Ами направих проверка. Отворих началото, сетих се за какво идеше реч, после на 2 пъти по средата и се прехвърлих на това според писанието ми от 2012 което не съм си догледала- последните 2 серии. Майтапа е че като ги гледах, ми се сториха няколко сцени познати, но иди разбери дали съм ги гледала или тези сцени ми приличат на аналогични от други заглавия.

Както и да е. Мога да кажа че съм изгледала този сериал вече със сигурност :)

Той като от 90-те, с героите, със сюжетите и с цигарите. Голям пушляк на моменти ;)