Jump to content

Jun Ji Hyun (Чон Джи Хьон)


Recommended Posts

Само аз ли съм ужасена от потресаващия й вид след операциите, които си е правила? Отдавна я харесвам, страшно е талантлива. Но с този остър нос просто ме разби...От години не бях я гледала и съм запазила такива хубави спомени от старите й филми, особено Il Mare. Имаше перфектно лице, толкова меки и хармонични черти...идеално й пасваше хубавото й азиатско носле. Сега като загледах 'My Love From the Star', щях да падна просто...егати злобния, остър нос. Очаквах повече интелект и добър вкус от нея, честно казано. 

Останаха ли актриси (или дори актьори) без операции...явно не. Почна яко да ми писва да гледам еднакви физиономии, и особено тези гадни остри носове във всеки сериал. 

Ето снимки от едно време...толкова е хубава в естествения си вид.

 

IMG_7901.JPG

IMG_7898.JPG

IMG_7900.JPG

IMG_7903.JPG

IMG_7904.JPG

IMG_7905.JPG

IMG_7906.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия в Сумпи:

Най-доброто от най-добрите: 10 женски модни икони в K-драми.

Цитирам:

За повечето K-драми модата е също толкова важна, колкото историята. Тези мощни жени направиха героите си незабравими не само заради удивителните си актьорски умения, но и заради проследяващото си чувство за стил. Те може да имат различни личности в драмите - независимо дали са странни, сладки, сърдечни или злодейски, но едно е сигурно: тоалетите им са общи цели. Наистина има твърде много модни икони в K-драмите, но аз се опитах да събера някои от най-добрите...

 

Кралица на висшата мода: Jun Ji Hyun
Първата актриса, която ми идва на ум, когато става дума за стилни драматични изяви, трябва да бъде Jun Ji Hyun. Тя имаше един от най-запомнящите се герои в “My Love from the Star”: Chun Song Yi, звезда от най-висок клас, която смята, че е най-красивата личност в света. Това е така, защото тя е и стилът й е впечатляващ и до днес. Jun Ji Hyun накара главите да се обърнат за пореден път като русалка, превърната в ултра-стилен човешки Shim Cheong в  “The Legend of the Blue Sea.”. Нямаме търпение да я видим отново да се върне в драми!

jeon-ji-hyun2.jpg

 

JEON-JI-HYUN1.jpg

 

jeonjihyungif.gif

 

Източник: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата "Mount Jiri" в която ще играе заедно с Ju Ji Hoon ще започне снимки в средата на септември. Трябва да се излъчи през 2021...

 

Супер, тия двамата като двойка ще са ми интересни. Пък и откога не съм гледала ни единия, ни другия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каката наскоро имала рожден ден, че и юбилярка.

Да я почетем макар и със закъснение.

Да е жива и здрава и да я гледаме в повече и качествени проекти.

Радвам се, че сега се завърна с Jirisan:).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като модел е направила  10 милиона $ за първата половина на годината. Да рекламираш пилешко и бира в Азия се отплаща.  Била модел за 22 бранда.  Тя е била модел на пилешки бранд за 9 години и качила продажбите им 5 пъти. 

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeon Ji Hyun, Seo Ji Hye, Kim So Hyun и Yoon Ji On преминават в нова агенция Leeum Hashtag.  Тази нова агенция е основана от бившият президент на старата им агенция(Culture Depot) и те решават да го последват. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...