Jump to content

Recommended Posts

1432d4134cff6b372cf337.jpg

 

Години след хитовото Χ-man и не много след края на Family Outing Yoo Jae Sook и Kim Joong Kook, заедно с НаНа и ветеранът Ji Suk Jin се събират за това ново шоу, в което като по-млади попълнения и нови звезди на variety show-тата в Корея идват и Song Joong Ki, Lee Kwang Soo, Song Ji Hyo(Goong, A Frozen Flower) & Lizzy от After School.

 

Идеята на шоуто е изестни личности, заедно с водещите, да отиват на популярни места в Корея, където изпълняват "мисии", за да успеят да се измъкнат. Загубилите биват наказвани.

22614505.jpg

78550246.jpg

46613378.jpg

95343976.jpg

 

От 7 епизод Son Ji Hyo става постоянен член на екипа и единствената жена:

 

Song-Ji-Hyo.jpg

 

От 18 епизод и Lizzy се присъединява за постоянно:

 

after-schools-lizzy.jpg

 

Предаването стартира на 11 юли 2010 и се радва на голям зрителски интерес, а сред гостите са Lee Hyori, Nickhun, SNSD, Kim Jaedong, Se7en, Kim Heechul,Choi Siwon, Jung YongHwa, Jo Kwon, Lee Hong Ki, Lee Joon, Son Dam Bi, Lee Chun Hee, Kim Soo Roo, Goo Hara...

Истината е, че внимание на гостите не се обръща толкова, а си зависи от тяхното представяне и харизма пред камерата, има хора които направиха страхотно впечатление и други , които сякаш ги няма. Перманентните обаче са достатъчно добри, за да не ми пука.

 

Сваляне и стрииминг за видео с вградени английски субтитри:

Има всичко, че и Family outing, но изисква регистрация.

Не съм дала директни линкове, защото договорката с администраторите е да не се прави така, за да се уважи огромния им труд, а и не мисля, че една регистрация пречи някому. Това е същата група, която е превела ФО, затова и за тях има субтитри.

 

Credits: soompi.com

isubs-squad.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато излезе шоуто гледах първата серия с И Хьори. Беше супер забавно и една от причините беше именно Хьорито, много е забавна и хич не й пука дали нещо ще накърни имиджа й на секси дива. Досега лошо предаване от Yoo Jae Sook не съм срещала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер предаване, винаги се спуквам от смях като го гледам :) Наистина и аз не съм гледала лошо предаване с Yoo Jae Sook, човека си разбира от работата. Айде утре ще гледаме 21 епизод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на този сайт могат да се намерят епизодите. Могат да се смъкнат или гледат онлайн с английски субтитри. Не изисква регистрация, но ако се гледа онлайн трябва да се изчака 5 сек да и да изгледаш някакви реклами.

 

Kshownow

 

А самото предаване е супер забавно и има какво да се види. Опитват се да направят и любовни линии като в x-man и FO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм в самото начало (10-ти епизод), но и аз подобно другите по-горе се спуквам от смях. Няма да лъжа, че го почнах най-вече заради Джунг Ги - това същество е просто невероятно и въпреки да знам, че вече не е в предаването ще продължа да го гледам... Щом Спарта Кук е още там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мега-якото шоу!!! Мислех, че след Family Outing, нищо друго няма да ми хареса, но Running Man е почти като продължение, a You Jae Suk наистина няма равен. Освен това безплатно разглеждам забележителностите на Корея, тъй като всеки епизод е в някое емблематично място :) Да не говорим пък, че има и романтична нишка в лицето на Song JI Hyo & Kang Gary :wub: Този път за разлика от Family Outing си го почнах чинно от първи епизод, защото има лафове, които няма как да разбереш, ако не си гледал предната серия примерно. Та вече съм до 40 еп. и продължавам усилено, голям плюс са и HD качеството, и готиният превод, изобщо чудесен вариант за разнообразие от сериалите :)

 

Edit: изгледах всичко излязло и вече вървя с епизодите всяка седмица :) Поствам няколко смешни снимки:

 

417808_3020656387771_1003515704_32952365_1962595999_n.jpg

418562_3020656907784_1003515704_32952367_152048025_n.jpg

409434_3020657267793_1003515704_32952368_1567660733_n.jpg

423888_3020657867808_1003515704_32952369_837437942_n.jpg

420450_3020658267818_1003515704_32952370_559949985_n.jpg

421477_3020659627852_1003515704_32952372_1623348077_n.jpg

420842_3020660507874_1003515704_32952373_277676919_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам го това шоу. Ах, събрали са прекрасен каст. Всеки епизод ме разсмива страшно много. Пристрастих се. Започнах да го гледам преди 8-9 месеца и докато не изгледах всички стари епизоди просто не можеше. Сега с нетърпение очаквам всяка седмица поредната доза положителни емоции :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем наскоро започнах да го гледам ...по-точно след участието на Бенгите .Въпреки че съм изгледала само последните 20 еп. не си спомням да съм се смяла толкова много на реалити шоу някога!(постепенно ще се върна и към първите епизоди ...такова забавление не е за изпускане!) Лично поздравявам "виновниците",които са събрали всички тези луди глави на едно място!.. страшно много симпатизирам на Easy Brothers и по-точно на жирафа :lol: ...с наивния и добродушния си характер винаги става лесна плячка за колегите си. Също така Monday Couple вплитат закачливата нишка в това предаване...как да не им се радва човек?♥

Също така....днес се навършват 2 години от излъчването на Running man! Пожелавам им всичко най-хубаво занапред!^^

tumblr_m644psYzVw1qe7sd1o1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да спра да се смея. Вчера изгледах 127 епизод, а днес 129-ти, които са се излъчили в средата на месец януари тази година. Свалих точно тези два епизода, само защото разбрах, че Lee Jong Hyun участва в тях, а колко голяма бе изненадата ми, когато видях и кои са останалите участници с него. Lee Ki Kwang не ми е препоръчителен, защото когато го видя и ми прималява от радост, обожавам го това момче, обожавам го, а тук в 127 епизод заедно и с Jong Hyun, Jung Yong Hwa и Simon D. Flower Boy 4, хаха.

В 129-ти епизод вече ме довършиха с включването освен на двете CN BLUE-китари, но и на момчета, които вече добре познавам - Lee Joon от MBLAQ (Джун го зная вече трета година, бе един от първите ми корейски изпълнители), L (Kim Myung Soo) от Infinite, Kwang Hee от ZE:A и Min Ho от SHINee.

Lee Ki Kwang няма да го коментирам, защото нямам сили да го опиша. Играта на народна топка, носенето на гръб, гоненето след това, хаха.

В 129-ти епизод бе и най-забавният и странен хокеен двубой, който някога съм гледала. Засенчиха без проблем (хаха) Александър Овечкин, Сидни Кросби, Джонатан Тейвс и останалите големи звезди от NHL. Смях се със сълзи на очи, виждайки какво става на терена. Имаше си всичко и екипите бяха на Bauer (едни от най-големите в хокейният бизнес), имаха и стикове-метли, бой между играчите, опасни ситуации (най-вече, хаха), голове, истинска битка, но червените, т.е айдъл-отбора изгуби драматично с 3:2. Jong Hyun и L отбелязаха головете за "нашите".

Kwang Hee - това момче е нереално. Смях, смях, много смях с него и на терена и след това в басейна, хаха.

 

Браво. Много съм доволна от всички и най-вече от представянето на Lee Jong Hyun. Забавлявах се страшно много. Знаех за предаването, но никога не бях гледала епизоди, само отделни откъси. Добре, че вчера се реших най-после да сваля епизодите с участието на любимата синя китара, а получих и още много, и все приятни изненади с момчета, от корейските групи, които са ми много симпатични и гледам с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да спра да се смея. Вчера изгледах 127 епизод, а днес 129-ти, които са се излъчили в средата на месец януари тази година. Свалих точно тези два епизода, само защото разбрах, че Lee Jong Hyun участва в тях, а колко голяма бе изненадата ми, когато видях и кои са останалите участници с него. Lee Ki Kwang не ми е препоръчителен, защото когато го видя и ми прималява от радост, обожавам го това момче, обожавам го, а тук в 127 епизод заедно и с Jong Hyun, Jung Yong Hwa и Simon D. Flower Boy 4, хаха.

В 129-ти епизод вече ме довършиха с включването освен на двете CN BLUE-китари, но и на момчета, които вече добре познавам - Lee Joon от MBLAQ (Джун го зная вече трета година, бе един от първите ми корейски изпълнители), L (Kim Myung Soo) от Infiniti, Kwang Hee от ZE:A и Min Ho от SHINee.

Lee Ki Kwang няма да го коментирам, защото нямам сили да го опиша. Играта на народна топка, носенето на гръб, гоненето след това, хаха.

В 129-ти епизод бе и най-забавният и странен хокеен двубой, който някога съм гледала. Засенчиха без проблем (хаха) Александър Овечкин, Сидни Кросби, Джонатан Тейвс и останалите големи звезди от NHL. Смях се със сълзи на очи, виждайки какво става на терена. Имаше си всичко и екипите бяха на Bauer (едни от най-големите в хокейният бизнес), имаха и стикове-метли, бой между играчите, опасни ситуации (най-вече, хаха), голове, истинска битка, но червените, т.е айдъл-отбора изгуби драматично с 3:2. Jong Hyun и L отбелязаха головете за "нашите".

Kwang Hee - това момче е нереално. Смях, смях, много смях с него и на терена и след това в басейна, хаха.

 

Браво. Много съм доволна от всички и най-вече от представянето на Lee Jong Hyun. Забавлявах се страшно много. Знаех за предаването, но никога не бях гледала епизоди, само отделни откъси. Добре, че вчера се реших най-после да сваля епизодите с участието на любимата синя китара, а получих и още много, и все приятни изненади с момчета, от корейските групи, които са ми много симпатични и гледам с удоволствие.

 

На твое място бих го гледала цялото от началото (аз вече съм де :)). Ще им станеш фенове на самите рънинг меновци - много са яки.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, със сигурност станах фен на предаването, но ще ми е невъзможно да изгледам епизодите назад, доста са, за това гледайки в уикипедия кой, кога и в кой епизод е бил гост-участник си набелязах три-четири епизода, които бих искала да видя. От Running-отбора вече си имам любимец, но вчера пропуснах да го отбележа. Това е Lee Kwang Soo. Голям образ, хаха. Познах и актрисата Song Ji Hyo, макар че съм я гледала само в един филм, но веднага я засякох. Останалите тепърва ще ги опознавам, големи образи са.

 

Снощи си свалих и 104 епизод, заради участниците в него (защото са познати за мен лица и имена) и току-що го изгледах. И отново много се забавлявах, смях и днес. Jung Yong Hwa се представи отново отлично, в бягането беше много добър, Yim Siwan от ZE:A ме изненада, в смисъл той е слабичък, нисък и не очаквах, че ще се представи добре, че ще издържи, но с номера в басейна с летвите и прехвърлянето през тях беше най-добър, а и като най-лек от останалите, показа характер.

Свалих си и 114 и 115 епизод, заради участието на Shim Changmin и Yunho. Ще ги видя и тях тези дни, а вече със сигурност ще следя епизодите.

Преоткрих корейците, не заради сериалите им, а заради точно тези шоу предавания. И всичко тръгна от сайта, за който ми казахте тук (много благодаря), и в който успях да открия епизодите на We Got Married. От там след това и The Romantic & Idol, защото забелязах веднага Choi Jong Hun, след това от интерес се хванах и с SHINee One Wonderful Day и малко, по малко, по малко... Имат много интересни предавания. Есента бях гледала и епизодите на Law of the Jungle само заради Jung Jin Woon, но така и след това не проявих интерес към друго корейско предаване.

Сега вече е друго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, не успях да открия от първите епизоди, защото линковете вече не работеха, но все пак успях да видя и 72 и 73-ри, които са от Хонг Конг и са отново с Jung Yong Hwa. Кажи-речи изгледах голяма част от включванията му в предаването и разбирам, че той е ненадминат в игрите, неуловим. Много добре се представя, браво на него. Роден спортист, освен китарист и вокалист.

 

От тези епизоди, които видях, дори да са малко, все пак фаворит ми остава хокейният двубой от 129-ти епизод, но и защото това е единият от първите ми два любими спорта изобщо и в живота. Такъв смях, че само като се сетя и ме напушва отново. Kim Myung Soo (L) отличен в защита, Kwang Hee - той си е винаги предимно за шоуто (хаха, не е истина), Lee Joon, Sulli, Choi Min Ho, Lee Jong Hyun и Jung Yong Hwa, а като прибавя и Running-oтбора, който даде всичко от себе си в този двубой, хаха, ох, какъв бой имаше само на "леда" и какви голове бяха отбелязани. Апропо, голът на Lee Jong Hyun си бе наистина класа, за която и в NHL биха му завидели, много добре премерен удар. Браво.

Вече ще следя новите епизоди и ако случайно попадна на някой от старите, ще го изгледам с удоволствие. Запознах се с предаването, хареса ми, много дори. Важно е да има шоу.

Ще се включвам и занапред сигурно с коментари, макар че виждам темата не е много активна. Добре е, че все пак някой се включи, за да не си говоря сама.

На мен ми е голям кеф, обичам спорта, всякакви надпревари, състезания и точно това предаване е за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...