Jump to content

Recommended Posts

a8DnnCqTKF4GVdEqZSJ0fmaZM0j.jpg

Love Fight (2008)
Страна: Япония
Също така известен като: Rabu faito
Премиера: 15 ноември 2008
Времетраене: 126 мин.
Жанр: Драма, Романс, Спорт
Режисьор: Takao Osawa
IMDB

Участват:
Kie Kitano - Aki
Kento Hayashi - Minoru
Sachiko Sakurai - Junko
Takao Osawa - Ohki
Kazuki Namioka - Take
Shoko Fujimura - Kyoko
Jun Toba - Serizawa

Резюме: Minoru (Kento Hayashi) и Aki (Kie Kitano) са израснали заедно от най-ранна възраст. Противно на всичко, не Minoru, а Aki се оказва по-силната и винаги го защитава от тези, които го тормозят. Техните взаимоотношения не се променят и в гимназията. В желанието си да се измъкне от тази ситуация, Minoru решава да се запише на бокс при Oki (Takao Osawa), с когото се запознава случайно. В същото време Aki също остава очарована от бокса и затова решава да се присъедини към същия боксов клуб. Minoru се чувства депресиран, след като не може пак да се измъкне от влиянието на Aki. Но чрез бокса той осъзнава, че е бягал винаги от Aki и никога не се е изправял пред нея...

 

 

Български субтитри - :essubs:

 

Свали с български субтитри: ТУК
Свали с английски субтитри: ТУК

Свали с руско аудио: ТУК

 

Филмът е много забавен, горкият главен герой... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма. Много реален, хем забавен, хем поучителен. Kie Kitano беше страхотна! Все едно гледах себе си. Преди да започна да тренирам и аз бях страшно импулсивна( не че сега е различно), което бе и причината да се запиша на боен спорт. А пък тази Kyoko, беше пълната противоположност на Aki и хич не я харесах. За Kento Hayashi и аз единствено мога да кажа: горкият! През цялото време ми мязаше на подплашено зайче, добре че накрая малко се взе в ръце. Ама пък беше сладур! И не мога да не спомена участието на Takao Osawa. Много го харесвам като актьор, но в тази му роля е само да го гледаш и да му се наслаждаваш.(не че има нещо лошо :rolleyes: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки бокса /защото не го харесвам/, вниманието ми беше приковано до края. Главните си бяха едни нефелни ученичета в началото, но после показаха завидно израстване. Много се потруди момчето за да се откъсне от опекунството на бойната мацка и да е свободен - тренира, тича, халосва се по ринга, че и с нея се би накрая и защо – за да разбере какво чувства. Що по най-трудния начин, бе пич? Мда, понякога е трудно да разбереш какво искаш, особено като си млад. Ама това момиче как удряше само, бррр…

Кара те да се замислиш този филм – на какви компромиси си готов и в името на какво, какви пречки можеш да пребориш, кое е нещото, което може да ти даде сили и воля да преодолееш непреодолимото…

Благодаря много за бгсубтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отборните спортове нещо не ми допадат, макар че, и там блясват личности, макар и трудно. Харесвам единоборствата. Там, където печели един. Значи ти или губиш или печелиш. Среден път няма. И бокса ми харесва, особено начина по който се движат боксьорите на ринга - уникално е, като някакъв вид танц. Хареса ми комбинацията ученици и бокс, готино, различно и много типично за тази възраст. Филмът заслужава да се види, от всички без разлика на класа, пол, занятие - гледайте го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...