Jump to content

Kaku Kento (Каку Кенто)


pamity

Recommended Posts

Позабравен е от няколко месеца Кенто тук...

 

Следя кариерата му, но не ми е дошло и на мен на ум да се разпиша от лятото. След като изгледах Romeo and Juliet ролята на Тибалт вече няма да е същата. Японският му вариант бе изигран перфектно от Кенто. Само поздравления от мен. Представленията на RENT на театрална сцена приключиха тези дни, чета навсякъде само отлични отзиви. Всички хвалят Кенто за играта, Дори Сакурада също се изказа много ласкаво за своя колега. Убедена съм, че се е раздал на сцена.

 

Съвсем скоро ще видим Кенто и на малък екран в дорамата Nakuna, Hara-chan (2013). От негова публикация в блога му разбрах, че се е включил в екипа, заедно с Рюхей Маруяма. Не мислех да следя дорамата, не съм голян фен на Томоя Нагасе, но след като разбрах, че Кенто и Рюхей се включват - сърце не ми дава да ги изпусна.

Виждам го и постоянно като фотомодел в различни японски списания за мъжка мода. Последно преди броени дни в An-An с Харума Миура и в Men's Nоn No от месец декември, заедно с Шухей Номура. Преди месец-два излезе и новата му реклама за Asics заедно с Шинджи Оно. Кенто e тяхно рекламно лице.

Super Handsome Live-представленията наближиха. Кенто е зает и с репетициите. Появяват се редовно нови клипове с момчетата, как пеят, танцуват, а Кенто винаги весел, забавен, разсмива ме само като го видя в кадър. Той е невероятен. Последно го гледах с Кимито Тотани. Кимито не можеше да спре да се смее с него и номерата му. Хаха.

 

Кенто с Харума Миура

 

bc0237da2a1306af.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи усмивки раздават с Харума. Поне по списания се появяват, ако не в киното и телевизията.

Охо, рекламата е трепач! Първоначално като прочетох Шинджи Оно и се замислих, дали става дума за същия човек?! Не съм го гледала в мачове от години. Откакто се прибра от Холандия, съвсем му изгубих следите. За мен е чест да ги видя заедно с Кенто. Рекламата е подобна на идеята, заложена лятото в третия сегмент на Д-Таун, в който участваше Ямада Юки. Хрумването е нестандартно и идейно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шинджи Оно приключи с Фейенорд преди 7-8 години. Престоят му на "Де Куип" май не беше особено паметен, но пък спечели Купата на УЕФА. След това го помня като играч на Бохум. И до там. Може би все още играе някъде, но не съм се интересувала.

 

С Кенто имат и още една реклама за Asics. Тя излезе пролетта.

 

Kento Kaku & Shinji Ono - Asics A77 CM

 

e22e7be213c5687c.jpg

 

В Super Handsome Live 2012 от клиповете, които излизат, разбрах, че момчетата ще са разделени на групи и всяка една от тези групи ще има някакви самостоятелни изпълнения, сцени, знам ли... Кенто е заедно с Харума Миура и може би за това е и тази нова фотосесия.

В останалите групи са: Група 1 - Соичи Хирама, Коки Мизута и Такуя Уехара; Група 2 - Кента Изука, Шота Мацушима, Такуя Йошимура, Йоджиро Казама и Такахико Янагисава; Група 3 (това е най-симпатичната група на фъстъците) - Рьо Йошизава, Шухей Номура, Юта Косеки, Рюноске Камики и Кирани Хирано; Група 4 са Кенто и Харума и последната Група 5 - Руйто Аояги, Кимито Тотани и Такеру Сато.

Интерeсно как ще е ролята му в Nakuna, Hara-chan (2013). Представен е веднага след Рюхей Маруяма, но не откривам повече информация (поне за сега). Ако двамата са заедно в комбина, смехът е гарантиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Токио днес...

 

 

9a9b842208d15585.jpg

 

 

..., а това са двама баскетболисти. Е, не са Леброн и Кoбе, но и те стават.

 

 

53a34b5671833917.jpg

 

 

И двете снимки са от блога на Кейске Минами, но и Кенто също публикува днес. Били са заедно и са поиграли баскетбол. Кенто отново е в пълния си "блясък" (хаха). Като ги видях и двамата, ми се догледа отново Asuko March или 3-ти епизод на Clover...

Преди броени дни и Кенто Нагаяма публикува в личния си блог, а Кенто присъстваше и там. Двамата са близки приятели и след снимките на Softboy (2010) и Asuko March (2011) продължават редовно са се срещат и излизат заедно, както е написал и Нагаяма-сан - "по мъжки".

 

 

96dda9f352550c99.jpg

 

 

Открих преди няколко месеца все пак линкове към Softboy (търсенето ми се увенча с малък успех, че все пак този филм е качен някъде), но те естествено... не работеха. Това не ме отказва да продължавам да издирвам вече повече от година този спортен филм с двамата Кенто. Ще се появи отново някъде. Рано или късно.

В събота ще стартира и дорамата Nakuna, Hara-chan (2013). Разгледах снимки и на Каку-сан. Героят му очаквано ще е голям шурак, типично за него. Ще ги видя заедно с Рюхей Маруяма какъв тандем ще сформират. Със сигурност ще има много смях с двамата.

 

Кенто Каку и Кенто Нагаяма в кадри от филма Softboy (2010)

 

54fc95dcc9590a4b.jpg

 

e2a8ce19106e5335.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баскетболистите може да спретнат някоя дорама по темата. Минами си обича този спорт. Тренирал го е, а преди няколко години участва в мюзикъл, посветен на него - Dear boys.

Clover ми се стори интересен след изгледан 1 епизод. Дано да го събнат! Може да се окаже по-добър от останалите гангстерски дорами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От октомври Кенто ще участва в дорама, създадена по произведение на Канае Минато (“Kokuhaku”, “Shoujo”, “Shokuzai”,  “Yakou Kanransha”) N no Tame Ni. Нана Ейкура е в главната роля. Включени са също Кейске Коиде, Масатака Кубота и Томоказу Миура. 

Януари 2015г. стартира телевизионата версия на Eien no zero. Ако се чудите, защо Кенто изглежда като будистки монах, появата му в тази лента дава отговор на въпроса.

На 31 юли се е излъчил еп. 2 на THE AMAZING LOVE STORY с Кенто Каку и Каору Хирата (първата е с други 2 амюзчета - Шу и Кимито).

http://www.youtube.com/watch?v=RSirX4_n0G4&list=UUZ_agI-cwLjIB-r2XhWbW2w

 

 

Фотоси от списания:

f933462a405bea0e.jpg

534ed6121aba3ad1.jpg

aa1ee5162469c480.jpg

18dd60339e185954.jpg

b54b58fafb0b03ab.jpg

b1dbb69c68e4de53.jpg

 

568ebea68d5add84.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и се радвам на Кенто в N no Tame Ni. От еп. 3 започва сериозното му появяване. Дорамта е крими мистерия по новела на Канае Минато и събира на едно място 4-ма умели млади актьори, чиито персонажи съдържат буквата Н в имената си. Кенто е един от тях. Неговият герой се нарича Нозоми Андо и в студентските си години е представен като жизнерадостен младеж, душата на компанията. Въпреки светлата му природа, той се променя с течение на времето и се превръща в сериозен образ. Знам, че той може да направи всякакви роли, стига да му се даде този шанс.

121f6e19aebeca3e.jpg

Снимки по повод участието му в 10th ANIVERSARY AMUSE SUPER ハンサム LIVE 2014~EVERY LASTING SHOW~, което ще се проведе между 26 и 28 декември. Надявам се скоро и календар да се появи. Някои от другите амюзчета вече имат свои за 2015г. Ето и интервюто с Кенто, което дори е преведено на английски.

a346a6ad71bfff63.jpgf2f52171d010286d.jpgaea75cb027f7c2d5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Защо? Една качествена дорама да има, да я качват само в адикса, а той да не работи! Как е възможно?! На най-интересното съм. Вече излязоха субтитри до еп. 6, а сериите никъде другаде не се качват.

 

 

8eb93c30a573024e.jpg

83af675471b4ac41.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година Кенто записа 2 участия в дорами. Първо в тайга заглавието Hana moyu (в ролята на Окита Содужи)

Станал е посланик на туризма в Нова Каледония.

https://www.youtube.com/watch?v=JS7vzF0QL3c&feature=youtu.be

Май месец е играл в стейдж.

bafa4e16082af292.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=hpBBybZuUzo

 

 

Получил е роля в корейската дорама - Secret Message. 18 епизода с Джури Уено и TOP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участие в стейдж с Арата Фурута и Рико Наруми предстои на Кенто. За моменат инфото е само на японски.

Появил се е и в корейско-японската дорама с Джури Уено и TOP.

tumblr_nydac1UgMZ1uvgkuso3_540.png

Очакваме го в комплект с Шухей Номура във филма Moriyamanaka kyōshūjo.

tumblr_nwspx3UBvd1tnee15o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кенто и Нана Ейкура са сключили брак на 7 август! Честито! Изненадващо, въпреки че двамата имаха съвместно участие в дорама и там наистина изглеждаха много добре заедно.

tumblr_oblazpJiMp1tpo24ao1_540.jpg

tumblr_obpgyu9ORr1v3q2cuo1_540.jpg

“Uchuu no Shigoto”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета само суперлативи за новата дорама на Кенто - Къщата на нинджите. Всичко й било перфектно, според феновете. В допълнение казват, че ще тръгнем да гледаме заглавието заради Кенто, но ще се влюбим в други герои. Там е пълно с отлични артисти.

Нямам търпение! Епизодите вече са на линия преведени. Въпросът е, колко достоверно са представили уменията и докъде се простират способностите на това семейство нинджи?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AЗ го изгледах в Netflix.  Не знам колко е достоверен, но мисля че и не му е целта да бъде. Много е интересен. И любимото ми, според мен ще има 2 сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! И аз искам! Най-вече достоверност ще търся в бойните сцени, не в друго. Дорамата не е адаптация по книга. 

Нинджите винаги са ми били слабост, въпреки че напоследък сме ги позабравили. Преди няколко години в София дойде последният човек, който се води наследник на нинджи и донякъде развенча мита за фантастичните им умения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...