Jump to content
annabel

ScReW

Recommended Posts

Оо мерсаж за линка :kissx: аз малко се прецаках и нямам време да издирвам нито новини нито песни ( :( ) ообаче ми държа няколко седмици като видях снимките за новия албум (колко да е нов) ... за турнето им..е тия вече се излагат - абе елате в България ще ви огрее :lol2: (кви ги приказвам)

Аха, тъй като спомена за снимките от новия албум, ето нещо, което искрено ме радва.

Надявам се и теб да те зарадва.

tumblr_m0f1unbVRI1r7y3zjo1_250.jpg

kd3jnq.jpg

o5p3ci.jpg

53a5u0.jpg

13z68o7.jpg

Бива ли да са толкова красиви ... то това е противозаконно :D

За будалите като мен ето линк за албума Biran (нз що като го чуя ми се припива бира) Бооц

паролата е BINDtHEscr3w

Да, на черно-белите снимки изглеждат много добре. Когато не са гримирани и маскирани, човек дори може да ги разпознае. Имам едно списание на Arena 37°C, където е любимата ми тяхна фотосесия. Там приличат да обикновени тийнейджъри, нямат тежък грим, който да ги състарява и могат да се видят истинските им усмивки. Манабу е с такива уникални очила, че все още ми е мъчно, като си помисля, че наскоро мерих подобни и не си ги взех. Бака! Бака! Бака!

Линк

Ето и малко новини около групата. Наскоро беше финала на турнето Biran no Ori в Akasaka BLITZ. Ето и сетлиста:

01. The Abyss

02. UNWORLDLINESS KINGDOM

03. DUALITY

-MC-

04. BRAINSTORM

05. daring driver

06. 鬱と躁

07. 雨夜ノ独奏者

08. 桜の雨

09. ヒガン花

10. 邪心に爛る子守唄

-MC-

11. DEEP SIX

12. TRANCE

13. JELLYFISH

-MC-

14. DIE・KILLER・DEAD

15. Fester

16. Barbed wire

17. VOID…

En1

01. Dr.solo~Ba.solo

02. ムラッキーヘビーマーチ

03. スカーレット

-MC-

04. Styx

05. Wing-Ding

06. S=r&b

En2

01. VEGAS

-MC-

02. Dearest Wish

tumblr_m27q1wNVFI1qcn80so1_500.jpg

tumblr_m27q16JMKY1qcn80so1_500.jpg

tumblr_m27q0f2LhW1qcn80so1_500.jpg

Скоро наближава и 6-годишнината на Screw като банда - 23 Април. (^_^)

Освен това бандата ще издаде нов сингъл на 2012.10.17 с името XANADU. Сингълът ще бъде последван от турне. Явно тази година Screw ще бъдат много заети, но това е хубаво нещо.

『XANADU-Seventh Heaven…-』

2012.10.17 - Shibuya O-WEST

2012.10.20 - HEAVEN’S ROCK Saitama Shintoshin VJ-3

2012.10.21 - SUNPHONIX HALL in YOKOHAMA ARENA

2012.10.31 - Chiba LOOK

2012.11.08 - Nagoya ell. FITS ALL

2012.11.09 - Nagoya ell. FITS ALL

2012.11.12 - Okayama IMAGE

2012.11.15 - Fukuoka DRUM SON

2012.11.22 - Sapporo COLONY

2012.11.23 - Sapporo COLONY

2012.11.24 - Sapporo COLONY

2012.11.27 - Niigata GOLDEN PIGS BLACK STAGE

2012.12.01 - Sendai HooK

2012.12.02 - Sendai HooK

2012.12.04 - Kanazawa AZ

2012.12.08 - OSAKA MUSE

2012.12.09 - OSAKA MUSE

А след всичките хубави новини ето и затрогващото съобщение написано от Казуки в блога му за изпълнението им в Akasaka BLITZ. Мен лично ме трогна и потвърди мнението ми, че той е наистина добър в писането на затрогващи съобщения, но сега оставям на вас да решите какво смятате. Ето за какво става въпрос: част първа и част втора.

@ukio мерси много за линка :) Направо са уникални на тези снимки. Той Казуки и със и без грим все си е секси :rolleyes: а Манабу е толкова сладък, а винаги ми е приличал на перверзник :D странно :lol:

Гледам фенове на SCREW :28558: и аз да се присъединя към вас! ^____^ Наскоро направих блог, където ще качвам преводи с различни неща за група ~ http://screw-bulgaria.blogspot.com/ XDD Така че който има желание може да заповяда ^___^ XDD

На 5 август Казуки има рожден ден, но тъй като в Япония вече е 5... да му е честито.

お誕生日おめでとうございます

tumblr_m7shl3QuO11rt23aho15_1280.png

Ех, мислех си, че ще съм първата честитила на Зуки, но явно не само аз си мисля за него. Да му е честит 27-мия рожден ден (в Япония май му е 28 ако не се лъжа) и да продължава все така да ни радва този сладур :inlove:

Не бях много активна тук напоследък, но сега ще поправя това.

Ето новия вид на групата за новия сингъл XANADU, който ще излезе на 17-ти октомври.

tumblr_m8bt0hVCyH1qk77nxo1_500.jpg

На рождения ден на Казуки групата имаше концерт, на който групата обяви, че с новия си сингъл ще направи своя голям дебют, а и също така отпразнуваха рождения ден на лидера на групата. Ако някой се интересува тук има подробно описание на концерта. за тези които искат да прочетат какво са казали Jin и Rui за дебюта на групата, могат да го направят тук и тук.

ScReW участваха в предаване заедно с още три групи - Born, KRA, D=out. Предаването може да гледате тук и тук. Беше забавно за гледане, дори и за хора, който не разбират японски като мен. :)

Информацията май стана много. :) Но все пак за финал ще оставя нещо любопитно: подаръка на Аой от The GazettE за рождения ден на Казуки. :)

Охо, ако подаръкът струва колкото гривната на Аои, това са си 5000 лв.!

Охо, ако подаръкът струва колкото гривната на Аои, това са си 5000 лв.!

Да, и аз това забелязах. Знам, че Казуки и Аой са много добри приятели, но все пак това са си доста пари. Ето го и прословутия подарък.

:click:

Като гледам страницата на бижутата, мисля, че е този модел. :click: Аой е явно доста щедър. Като гледам струва близо 800лв.

Това лято е излязла компилацията V-anime rocks и нашите момчета участват със супер кавър на песента от Dragon Ball Z - Cha-la Head Cha-la.

Неприятна вест, която вече е с двумесечна давност, ми хвана окото тези дни. ScRew се разделят след десет години доста успешна кариера. Явно турнето им неслучайно е именувано Breathe One's Last Breath. Момчетата ще изпеят лебедовата си песен с лайф на 1 ноември.

Очевидно напрежението след напускането на Руи си е казало думата, защото през последната година останалите членове доста са мислили над бъдещето на групата и в крайна сметка са решили да спрат дотук. Всъщност, не е никак изненадващо, защото невероятната енергия, с която спечелиха толкова много фенове, отдавна се изпари и това се усещаше особено много през последните три-четири години. За съжаление такава е съдбата на повечето инди групи, щом подпишат с голям лейбъл. Като че ли губят желание и инерция, стилът им драстично се променя (изключително ме е яд за Girugamesh и Deluhi). 

​Относно плановете на момчетата, Манабу е споделил, че спира със сценичните си изяви. Наистина изключително жалко, понеже ми беше един от любимите ритъм китаристи. Джун смята да продължи да се занимава с музика, но не разкрива нищо конкретно. За Казуки не се знае нищо засега, дано продължи и той да свири, а реакцията на Бьо е психоделично пупурна и неопределена, както винаги.

Ще ми липсват, нищо че отдавна не са онова, което бяха. Ще продължа да си слушам любимите песни.

Благодаря за хубавите моменти, ScRew!

Ето и последния сингъл: