Jump to content

Daito Shunsuke (Дайто Шунске)


pamity

Recommended Posts

Чудих се дали да не хвърля един поглед на Dragon Seinendan , макар и да няма субтитри, защото нещо ми домъчня за Шунске, но щом казваш, че участието му е доста малко, за момента ще го оставя.

Мисля да се насоча към нещо друго с него, което не съм гледала.

 

Останах изненадана от това клипче, което си сложила. Кой би предположил, че ще попадне на толкова хора в Турция,

които да говорят японски. Това е наистина изумително.

На мен също ще ми е интересно да видя останалата част от това DVD, но преди когато го търсих,

намерих само това, което бях споделила и тук.

Въпреки това, мисля да се включа отново в издирването му. :)

 

 

Днес ми попадна още една интересна новина около него, той ще бъде един от героите в играта

Ryu ga Gotoku 5 Yume, Kanaeshi Mono, която ще излезе през декември. Героят му ще се казва Baba Shigeki.

 

 

715fa9c0bb524f88.jpg

 

 

d6ac352951b9eadd.jpg

 

 

 

П.П Значи Кита Мицу пък е бил на приключение в Индия. Интересни са тези пътувания, които правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям сладур е Дайто. И на мен ми направи впечатление още в "Гарваните" (кажи-речи първият японски филм, който съм гледала), но забелязвам, че едва след ролята му на Кьоя се завихри истинската фенщина около него.

Ама, какво да си говорим? Чаровно е момчето, с тази усмивка до ушите; не захаросан убавец, а много естествен и, за разнообразие, с МЪЖКИ вежди :D И да! Възмъжал е, макар да си личи, че още не е надраснал хлапашкото в себе си - неустоима комбинация. Освен това се справя добре с ролите и има сериозно отношение към кариерата си на актьор. Ще ми се да го видя и в някой сериозен филм.

 

Всъщност поводът да се сетя за него е ей това резюме на телевизионното му участие в Oshareism през октомври My link

 

Водещите му спретват изненада с негов приятел от началното училище, който изтупва от прахта разни "компромати" за невръсния Шинсуке и, най-вече, за първата му любовна тръпка, когато е бил на 11 години.

 

daito_11.jpg?w=529

 

Направи ми впечатление, че изглежда поне с пет години по-млад от връстниците си.

 

valentine.jpg?w=529

 

P.S. Всъщност, това не бил съученикът, а един от водещите. Добре де, ето My link за теглене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шунске получи най-после първата си главна роля. Да, но преоблечен като ... жена.

 

High School Kagekidan ☆ Otokogumi е тв филм (спешъл) и ще се излъчи на 6 октомври от 14:00 ч. (японско време) по TBS. Онзи ден попаднах на новината и то покрай Ацуши Арай и не повярвах в началото, нито, че виждам Шунске, но е истина. Ацушин ще участва също в тази продукция. Първото му голямо участие на малък екран и на D2 Boys-момчето.

Историята ще ни представи театрална трупа от момчета, които изнасят представления, в случая Шунске преоблечен като жена. Днес официално излезе новината в японските сайтове, предполагам, че утре ще я преведат и на английски.

Кастът на High School Kagekidan ☆ Otokogumi включва и големите ми любимци - Рюя Уакаба и Джинги Ирие, както и Кента Камакари, Хисанори Сато и Юкихиро Такигучи. Интересно е, че Ацуши Арай в началото на септември заедно с Кента Камакари, Юкихиро Такигучи и Хисанори Сато ще играят в представлението, но на театрална сцена. Явно са решили да създадат и телевизионен вариант, а Шунске да е главен герой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох интервю с Шунске по повод снимките на High School Kagekidan ☆ Otokogumi (2012), в което споделя, че се е учил (както и останалите) да танцува и кан-кан.

Поводът да се разпиша отново е клипа, който o6ina е пуснала. Сега го свалих и изгледах. Мале, мале, каква беше тази чудна малка кукла, която му дадоха в ръцете? Приказно момиченце.

o6ina, благодаря, че го сподели. Не ми е попадал. Порадвах се и на Шунске, и на Наохито Фуджики, който бе в студиото, както и на малката чаровница.

 

Днес от сайта на Шунске научих и за предстоящото излизане на календара му за 2013 г. 29 септември е датата. Рано-рано ще го пуснат, а цената му е 2 500 йени.

 

11eb06d9d1a53599.jpg9096e344244db95e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Дайто ще го обличат като жена! Само в такава роля не се е пробвал, но се надявам бързо да излезе от образ и да си се връща към сериозните превъплъщения. Липсва ми стария му поглед. Друго си е да го гледаме като побойник.
Съсредоточавам се в каста. Сато Хисанори има богат опит с женските образи. На него му ходят по-детски роли. За Кен Кен също се смята, че е врял и кипял в подобен род продукции - и то неведнъж. Ще видим останалите как ще стоят.
Стейджът, който Дайто прави миналата година, Златният храм, вече е излязъл на ДВД - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, радвам се, че клипчето ти е харесало. Наистина, Дайто и бебето бяха meccha kawaii :D Аз колко пъти след това поентих да го гледам, не е истина!

 

А новината за новата му роля... ох, не знам дали ми допада. Въобще не му се връзва с имиджа, но от друга страна каста е доста обещаващ и дано сериалът да се окаже крачка напред за него. Ще стискаме палци!

 

Искам да попитам, дали някой е попадал на линк за 7Day Backpacker с Дайто в Турция? Засега откривам единствено кратки клипчета, които само ми изострят любопитството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих предаването Another Sky, в което Дайто е гостувал и е разказвал за пътуването до Турция,

а и са показвали кадри от него.

Някоя добра душа ги е споделила - Част 1, Част 2, Част 3

Не знам колко дълго ще са валидни връзките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Ангелче! За съжаление компютърът ми не разпознава файловете.

Ето My link към друго телевизионно щоу, където нашият човек е с колегите си от Rescue.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2013 г. освен в дорама Itsuka Hi no Ataru Basho de, за която бях споменала преди време, Дайто ще участва и в стейдж.

Той ще се казва The Road of Smart “Moteryman" и ще го играят в периода 17-27 януари.

Официален сайт - Тук

 

d4e8b4e2833c75f3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трeйлърът на High School Kagekidan ☆ Otokogumi излезе днес. Забавен ще е този тв филм. Шунске, Рюя Уакаба и Джинги Ирие са в главните роли. Финалният кадър с канкан-а ще е черешката на тортата. Засякох и Ацуши Арай.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Rtme8CgHpGA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От NOTTV обявиха преди две-три седмици новата си мобилна дорама Love Concierge, която разказва 5 различни истории на четири двойки. Епизодите са с времетраене 15 минути и са oбщо 5 за всяка история (излъчват се всеки делничен ден). Коджи Сето бе герой във втората история, която се излъчи тази седмица от 26 до 30 ноември. Третата, която ще стартира в понеделник (бел.ред. 3 декември) ще е с участието на Шунске Дайто, а във финалната 4-та история едно момче, което отново се радвам да видя в роля. Това е младият талант на агенция Hirata office, който направи през тази година забележителен дебют - 17-годишния Рейя Масаки.

 

Love Concierge (2012) Official Site

 

Дайто-сан в кадър от Love Concierge (2012)

 

e13534845851071.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че вече приключи дорамата, в която участваше този сезон,

Дайто няма да ни остави дълго без присъствието си, защото името му се появи в каста

на дорамата Kamo, Kyoto e Iku ~ Shinise Ryokan no Okami Nikki, която ще започне на 9 април по Fuji TV.

 

575f86e77d1b0459.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задава се нов филм с Дайто. Дайске Рю ще играе негов баща. На 22 март е премиерата. Neko ni Mikan е семейна драма, заснета в малкия град Уакаяма, известен с производството си на "арида микан" (сорт мандарини).

Имаме и една симпатична котка в каста, както и трейлър.

0852ec3454ad4482.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Още един филм с участието на Дайто - 俺たちの明日 (Our Tomorrow)

Макидай от EXILE, Шиния от LEAD, Шинджи Такеда, Хироки Сато (Sugarless), Ичиро Хашимото и Накао Акийоши ще му помагат. Премиерата е на 5 април.

Заглавието е идентично с това на един друг филм, този на Рьо Накаджима. Аха, той е режисьор и на настоящата лента. Доколкото схванах, тук става дума за трима крадци, а през януари е вървяла сценична версия по тематата - Reckless, в която са участвали Шиния и Юки Фурукава.

e3507150bede35db.jpg

474bca2e1f031ff3.jpg

f3354198044e2ee1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, предпочитам тук да си го поздравя. 

Да е все така чаровен и усмихнат! Много нови и хубави роли!

Харесва ми визията от новия филм. Малко по-мрачна и мистериозна, но му тича. Ще го дебна (филма, де! Кхм-кхм :)).

 

Поздрав с това, поради липса на нещо по-ново.

http://www.youtube.com/watch?v=9YuPW2UFJR0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе пълен трейлър на Tokyo tribe на Соно. Виждам добавени музикални елементи. Дайто е в ролята на Hands-Iwao.

Актьорът в момента е русичък. С Шун играят на голяма сцена в Полет над кукувиче гнездо.

 

 

8cff36ff6f168ebc.jpg

6e73f987e741b945.jpg

6a7c3ac67469b0b4.jpg

6796fce7a9171446.jpg

c8d316fd010cf0f5.png

 

 

Миналия сезон е гостувал в дорамата Black President , еп. 9

Cancam 05-2014 [Daito Shunsuke & Maki Daisuke (EXILE)]

fcfb5589bc1e01cf.jpg

Интервю, което е на японски, за съжаление.

397be073369f9cfc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Повече роли за Дайто! Дано и Соно следващия път му повери по-осезаем герой! Този в Tokyo tribe не беше никак лош, но не е достатъчен, за да го изведе на преден план. Иначе самурайското облекло му стои чудесно.

Hyō to ura е новият му филм, който излиза този месец.

3334f5406b07dca9.jpg

7f70e82693b35479.JPG

Рекламно лице на LEVI’S с очилата на Хари Потър.

https://www.youtube.com/watch?v=ipwcYXsE7tc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайто е избран за ролята на Сейичиро Такамине във филмовата версия на Donten ni warau. Най-сетне нещо осезаемо за него, въпреки че тази година има още два проекта! Чакам с нетърпение!

tumblr_oct3i0wtGc1sglzgho1_540.jpg

 

Фотосесия

 

 

tumblr_o899v6AAb01s1jhu5o1_400.jpg

tumblr_o899v6AAb01s1jhu5o4_400.jpg

tumblr_o89a1otoCW1s1jhu5o2_1280.jpg

Smart June 2016

tumblr_o66kalGWdS1sglzgho2_400.jpg

Интервю с фотосесия

С вокала на [Alexandros]

tumblr_o051tyKTNh1rhdenwo1_540.png

OFFICE SHIKA 15th STAGE KILL ME AGAIN - януари 2016

tumblr_nwb920DAY91sglzgho1_540.jpg

tumblr_nqxa1t7nsJ1ts4xh8o1_540.jpg

tumblr_nq8877AJQH1r3q32ao1_540.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е сериозен Дайто като част от Ямаину. Хаха! Направо капитулира!

Ето промо към новата песен на Sakanaction - ‘Kagerou’, включена към филма Donten ni Warau!

 Надявам се да използват артистите и в оригиналния клип към парчето! Така е - когато искат да победят Орочи, трябва да потанцуват. Хореографията е на Юки Фурукава.

Off Topic

oonhak & Sungje with actor Daito Shunsuke for their album 2Re:M.
Note: A track from the album was the theme song for a movie Daito starred in. He also acted in the drama Bouncer with Yoonhak.

tumblr_p3is0dzZot1vjm6kwo1_540.jpg

BOUNCER Live action 2017

tumblr_org51v3uLR1vjm6kwo5_540.jpg

Gin to Kin

tumblr_omob22TjSj1qckvn1o7_r1_400.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...