Jump to content

Recommended Posts

Хахахаа,май не е това дето го мислехме.Май нарочно ни дразнят тези.. blink.gifblink.gifblink.gifblink.gifblink.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К`во много яко беше и пича в средата много по-добре се движи от девойките :lol: беше си култус. Та на куесчъна... кое беше парчето от еп 8 на което Джейсън четеше розовите бележчици? Не ми се четяха 16 страници мнения може и някой друг да е попитал... нан дига чуа ТАРАРАЛЯЛЯ :P много яко.

За К, искам да е маце представяте ли си как всички залагат на главните и накрая се оказва, че е Пил Сук само тя и Джейсън не са имали медальона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да са всички те.Тези, които са го имали медальона да бъдат едно голямо "К".Иначе няма да е интересно да е само един от тях,а другите (боб да ядат).Не може така да сринат тези персонажи,ще ни развалят удоволствието от филма. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: <_< <_< <_<

 

К`во много яко беше и пича в средата много по-добре се движи от девойките :lol: беше си култус. Та на куесчъна... кое беше парчето от еп 8 на което Джейсън четеше розовите бележчици? Не ми се четяха 16 страници мнения може и някой друг да е попитал... нан дига чуа ТАРАРАЛЯЛЯ :P много яко.

За К, искам да е маце представяте ли си как всички залагат на главните и накрая се оказва, че е Пил Сук само тя и Джейсън не са имали медальона...

 

Какви "16 страници" бре човек?????? Нещо не си видял добре май. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К`во много яко беше и пича в средата много по-добре се движи от девойките :lol: беше си култус. Та на куесчъна... кое беше парчето от еп 8 на което Джейсън четеше розовите бележчици? Не ми се четяха 16 страници мнения може и някой друг да е попитал... нан дига чуа ТАРАРАЛЯЛЯ :P много яко.

За К, искам да е маце представяте ли си как всички залагат на главните и накрая се оказва, че е Пил Сук само тя и Джейсън не са имали медальона...

 

Т`ва моето се вика хипербола не на място (но да, обърках се с една друга тема, която следя :lol: ) Самоцитирам се, защото си натъртвам рикуеста и плюс това само за протокола не съм dude :D

Само един е К според мен, а другите ще са някви други hot shots я композитори я продуценти... Съгласете се, че на Хе Ми й отива да е злата продуцентка/гангстерка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не, не, не, не, неееееееееееееееееее.
Не мога, не мога, само мрънкам. Ама какви са тези неща, как може, възмутена съм. Направо...
Предния музикален сериал, който изгледах - изненадаме, не знам колко пъти да повтарям, ама всички ли ще са такива, не искам sad.gif

Не казвам, че съм изненадана от факта, че Хье Ми и Сам Донг ... нали. Ама моля ви, наистина ли това измислиха сценаристите? Ох, не мога. Или гледането без субтитри не му се отразява добре. Ако разбера по-добре нещата, когато пуснат субки, ще си променя мнението. И колко да е сладко малката Пил Сук да стане пак голяма на ширина? Или и това не съм разбрала. Иначе поздравления за всички, които заложиха, че К е Сам Донг, колкото и да не исках. Оффффф, не. И Бек Хи-то голяма работа, няма що. Само учителите ставаха накрая. Спирам, утре продължавам, не, не утре - когато излязат субки, или когато ми се пише пак.



Иначе, докато чаках превюто - много фенкамки се появиха, показващи тълпата около сценката на площада. 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм доволна от сериалчето. Беше точно това, което очаквах. Изненада ме приятно с това, че всъщност не ме изненада неприятно. :)))) Каквото трябваше, си го имаше, свърши така, както исках, обърнаха внимание на това, което исках - какво повече да искам?! ;)

Успешно си положи началото на един тип продукции, които искам да гледам и в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захаросанко завърши, ама кой е очаквал друго. :) Приятно беше, като изключим първите три епизода, които почти ме бяха отказали.

 

В последния епизод ме израдва флаш моба, където бяха и всички мис ейки. Приятно ме изненада и доброто произношение на Суджито на английски. Това е общо взето всичко, което ми направи впечатление. Другото малко или много беше очаквано. Само Аю изглеждаше като тийн майка и ако ще 200 кила отгоре да й бяха сложили, това нищо не може да го промени.

 

Иначе, да, и на мен учителите най ми харесаха, макар че направо се изумявам г-н Канг като е толкова умен и проницателен как не се досети, че г-ца Ши му е хвърлила око. А тя може ли толкова грозна фиба всеки път да си слага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, не, Сиера, не си разбрала - фибата беше онзи аксесоар, с който ако си - няма как да не се влюбят в теб :282:

Мн беше сладурска.

 

ПП: Добавям за смях, хаха, поздрав за феновете на JYP :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-9G51Tga1gc&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама това, че баща й му обясни на г-н Канг за птичките и пчеличките беше много лейм :). Иначе ето едно поздравче, което няма много общо с темата, ама нейсе:

 

 

 

Бтв, Сам Донг и Хье Ми може да се целунаха пак по ония детски начин, ама както и да го погледнем, целувката им беше много по-реалистична от тая на Суджито с Тек.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това сериалче свърши, определено не мога да кажа, че е най-доброто, което съм гледала, но все пак беше хубаво.

Актьрите все още млади и неопитни се справиха на ниво, най-вече Сам Донг и Джин Гук (въпреки че Тек, беше много по-добър в Сестрата на Пепеляшка).

Хареса ми как се развиха нещата накрая и всеки намери мястото си.Btw след осемте години, когато Тек вървеше и отвън го чакаха полудели фенки, коя беше песента, беше много готина (убедена съм че това беше гласът на Уоо, но може и да бъркам).

Любимата ми двойка Джейсън и Пил Сук бяха заедно след 8 години :wub:

Най-хубавото от сериала беше ост-та и танците, и освен това все любими мои песни пускаха.

Имаше една сцена от 4 или 5 епизод, където Джин Гук танцуваше на една песен на Usher и през цялото време си мислех, добре че тия корейци не знаят какво се пее в песента. :282:

Струва си да се види и определено ще се хареса, ако не се обръща внимание на абсурдните неща в сценария. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пропуснете да видите и концерта. Имаше няколко добри и няколко не толкова добри изпълнения.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А? Свърши ли? :blink: И накрая нищо не разбрах. Ей не престават д аме учудват корейчетата как успяват да омажат края на почти всеки сериал. <_< И въпреки, че този беше със съвсем друга насоченост, музикален и т.н. и той не направи изключения за края. Не ми се хареса особено.

 

Накрая Сам Донг-а и Хье Ми-то взеха ли се, не се ли взеха.... В последнит няколко епизода се изясняваха нещата кой кого...и накрая.... :blink: Нищо не разбрах от техните отношения. Как да е. Очаквах го тва за Сам Донг-ската свързаност със самоличността на К, въпреки, че мисех че ще е дует...но карай. Пил Сук и Джейсън що годе се ядваха на края. Горе-долу схванах развитието на "любовната им идилия". Само не ми стана много ясно....Пил Сук е детска учителка....? Многодетна майка....? Бавачка....? Много се изкефих на Бек Хи... не можеше по-добре да се "подреди". :D А учителите.....ей, сладури големи. Много им се зарадвах накрая. А сестрата на Хье Ми - голяма сладурана станала ;) Мяташе погледи на Гук-а :D, че и повече.....Тек си красеше екрана до последно, без особена смисленост. Ама карай, и за него хепи ендинг. Ама толкоз куц и несвързано разбъркан край не очаквах. Очаквах малко повече креативност от сценаристите ;)

 

Като цяло сериала ми хареса, нещо на което не се надявах от началото. От цялата работа май ще го запомня заради участието на Kim Soo-Hyun (Сам Донг) , който до този момент беше напълно незнаен за мен човечец. НО, определено след този сериал ще го запомня. Ще си го спомням сериала и заради песните и танците. С нищо друго не блесна. Сценария беше малко куц, на моменти направо осакатен, но танците и размотаването на разни знайни и незнайни сладури и сладурани го компенсират ;)Накратко: сериалчето си беше чиста проба радост за окото (от чисто естетическа гледна точка) и ухото. И все пак, не е нещо, което бих гледала отново и отново...

П.С. И да си кажа, че съм малко разочарована, защото очаквах да видя и Junho и Junsu, ама уви...не съм познала. Карай, 70% от 2PM се изявиха в Dream High по един или друг начин :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От КБС потвърдиха, че ще правят 2-ри сезон.

Цялата статия - ТУК.

 

За сериала мога да кажа няколко кратки думи.

Младежки и непринуден. С много смях, танци и музика. ОСТ-а е невероятен.

Историята не е нищо от тийн комедия, но пък си има своето очарование.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми как се развиха нещата накрая и всеки намери мястото си.Btw след осемте години, когато Тек вървеше и отвън го чакаха полудели фенки, коя беше песента, беше много готина (убедена съм че това беше гласът на Уоо, но може и да бъркам).

 

Песента е Wooyoung - Electricity

То всъщност не е цяла песен,а само 38 сек я намерих,мисля,че беше в 4shared

давам линк,тъй като когато се напише в търсачката, не я открива

 

http://www.4shared.com/file/2SZVHURG/Wooyoung_-_Electricity_Song__D.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко бавно и трудно ми започна в началото, но в последствие ми хареса много.

Любимеца ми беше Тек, който и преди обожавах, но след сериала някак го преотрих.

У Йонг също ми хареса много. Справи се страхотно с ролята. А Джейсън и Пил Сук бяха невероятна двойка. Исках повече развитие при тях, а за жалост почти нищо не се случи. АЮ беше симпатична, музиката и ми допада, чаровна е, но в нея има някаква еднотпиност и сякаш нещо и липсва.

Страшно съм доволна от Сузи. Много добре се справи с изграждането на персонажа си. Четох някакви коментари, че в нея има нещо от Ън Хье и съм съгласна. В някои моменти ми напомняше на нея.

Ън Джунг ту ми харесваше, ту не, може би заради Бек Хи, която беше много луда. Някак двамата с Джин Гук ми харесваха като двойка.

Су Хьон също ми хареса и очаквах добра игра от него, но Сам Донг ме ядосваше понякога и не ми беше сред фаворитите.

Останалия каст беше на ниво. Не знам защо JYP не ви хареса. Мен ме радваше като се появяваше от време на време. Строгия директор и учителите също бяха интересни. Мис Ши и господин Канг бяха пълна лудница. Да не говорим за сестра му и Ма Ду Шик. Ан Кил Канг е един от любимите ми актьори и тук също направи страхотна игра. Бащата на Джин Гук претърпя голямо развитие и се зарадвах, че отношенията им се оправиха накрая.

Сериала беше хубав, имаше интересни моменти, но можеше и повече. Песните и танците ми бяха крайно недостатъчно, на места в сюжета имаше непълноти и финала.. Как времето мина толкова бързо??? Дано да има втори сезон.

Хареса ми, весел, енергичен. Особено Тек се справи много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна хореография, невероятна музика и талант!

 

Колкото и да ми бяха сладки актьорите, определено нещо му липсваше на този сериал.

 

Не съм сигурна дали финалът не ме грабна, дали пътят, по който поеха героите не ми допадна, не знам. Знам със сигурност, че можеше малко да се изкусури.

 

Enjoy :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го изгледах изключително бързо, чак се учудих от себе си, отдавна не бях гледал за толкова кратко време сериал, явно ми е бил доста интересен. Учудих се как добре са се справили актъорите, като се има има в предвид, че са много млади, на някои дори това е първо участие в сериал. Отношенията между героите имаха развитие, дори се вкара известна доза драматизъм, типична за корейските сериали.

Образът на главната героиня претърпя най-голямо развитие, и мечтите, и чувствата, и характерът и се промениха коренно в течение на сериите. Първоначално беше привлечена от Jin Gook, но някъде в сериалa всичко се промени и накрая всъщност тя осъзна истинските си чувства към Sam Dong. Според мен повратният момент беше епизодът с "фалшивия концерт":
Sam Dong всъщност накрая дали осъществи мечтата си, аз не можах да разбера. От самото начало той искаше единствено да е с Hye Mi, но накрая май свършиха разделени и той пое по така нареченият "най-светъл", но "самотен" път на славата... и за мен точно този финал беше доста нереален, аз останах с впечатлението, че той не може изобщо да живее без Hye Mi, в предните серии беше изпаднал в пълна депресия само като я видя с друг, незнам как е успял да се превърне в "K". Другите образи също ми харесаха, това може би е един от малкото сериали, където всички образи ми допаднаха ( е, изключвам диалекта на Sam Dong, във всеки сериал отначало ме дразни този диалект, докато не му свикна в течение на сериите).

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...