Jump to content

Recommended Posts

Ех, е стига де, и Ник ли... Бях се зарекла да не започвам да гледам сериали, които все още се излъчват :unsure: Но при сегашното положение, май няма да ми се получи.... Ама нищо, заради Скулчо и Ник-чо ще се примиря :D

П.С. tuci8710, ах ти, как можа :P Ти си виновна! :kiss2:

 

========Edit==========

Така, да се изкажа и аз по темата :P Т'ва за студа е много вярно. Тц тц, ще ги простудят тия хоре бре, възмутена съм. За сефте гледам някой от 2PM (визирам сладура с изразителните скули :rolleyes: ) на екран. Гооолям кеф за душата. Изобщо сериала е предимно за радост на окото. Всички са страшни хубавци и хубавици. От към сюжет, още не бих казала, че съм впечатлена, но има база за интрига ;)

 

Само едно не ми харесва, подозирам, че Скулчо накрая ще остане с пръст в уста, относно любовната развръзка с Хье Ми (или както й е там името на госпожицата)

 

Мацката, която си отряза костите ми е безкрайно симпатична. Даскалите са големи сладури, а Директора.....Ако не знаех, че е мъж, спокойно минава за една добре сложена Госпожа. Първия епизод за мене си беше некакъв Мюзик Айдъл, ама хайде, нормално за сюжета. Като цяло, е филмова версия на едно риалити предаване, което излъчваха преди години по българсия ефир - Star Academy, ако някой се сеща. Та, същата работа, ама на сериал :D Ще видим как ще се развиват тепърва нещата. Но, за сега, мога да кажа че ако не друго, то поне здраво плакнем очите :D

P.S. А, и друго, което щях да забравя. Има много повече забавни моменти, от колкото предполагах. Определено е в плюс :)

Редактирано от Stelita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редно е, да си кажа и аз..

Почнах го..мислех, да го спра след 2-рия тегав епизод, но му дадох шанс. Още не знам защо, да си призная.

Има толкова пропуски и дупки(цели ями) и в безсмисления сценарий, и в сухата игра, и в постния диалог и в неподвижната камерата. Та даже и "времето" не е с тях. Студът на кутийки, ги сковава, още повече.

Но, има две Но-та. Носи едно детинско удоволствие и заряд заради музиката, и колкото повече гледам и слушам, толкова повече се надявам да не разводнят (до някъде поучителната) история с любовни триъгълно-трепетници и суши-близалкови емоции...

Не казвам, че не са ми сладки дечурлигата, то любовта не може да не извира на тези години, ама първо нека "децата" да се ориентират в мечтите и делата си...пък после да се заобичат..

Доволна съм от Тек, даже от играта и поведението на героя му. Той ми допада най-много. Има някаква харизма в погледа и в премълчаването на това, което е преживял и мисли, а и като образ, който е по-потаен и "вечно бягащ”, как няма да не привлече окото ми, пусто да опустее.

Просто изглежда по-реален от останалите. Харесвам мъжественото му излъчване, но съчетано с тъжните детски очи. Защото героят му Jin Guk е още дете в мъжко време, което сякаш още не осъзнава как да следва мечтата си. От онези сладури, които сякаш са загубили пътя си, между този на баща си и този на зрялото, пораснало момче.

Кой път трябва да поеме, но да повярва и в себе си, но и да бъде щастлив?

Така че, той добре играе. Дано по-малко пее и повече се съблича, ако ще да танцува и да се мята на пода с пожарогасител и противогаз :).

Г-н Учителят Канг е другият пич, на който симпатизирам. Този актьор влиза добре и в тази, никак не лека и безотговорна роля.

Малката, нахакана сестричка на Хе Ми, e най-приятното ми създание обаче, което се справя прелестно с образи си. Изглежда толкова не-бонбонесто хрупкаво, ама играе толкова изразително, че ме плени повече от нормалното. Дано има повече екранно време....

Като цяло всички главни герои правят сладки грешки, но имат и попадения с играта си, докато учат уроците на живота.

 

Споделям, че имам напредък и аз, с някогашни визуално-музикални възприятия....

Първо, харесах Директора (ах, Пе, ах, Йонг Джун) на училището, което си е повече от пречупване в закърнялото ми съзнание. Ако ме питате защо - казвам.

Заради невероятни цайси. От къде докопаха нещо да му седи толкова добре на лицето, още умувам? Браво на стилистите!!! Ако го връщате скоро, моля камерата да фокусира върху лицето му, да видя марката и да си реша бъдещи тревоги и един ден ровене в нета.

Второ, за втори път, изслушах цяла песен на Есен Бесен и то ми допадна, в новото изпълнение. Значи, щом Тек пя по-хубаво от половината гърли в групата, за двете съперничести девойки с грозните крачета, да казвам ли колко се справиха? Онова суши парче, пее и то, бре...

 

Последно, тези двамата ми допадат повече като двойка, отколкото като съперници! Пък и топлят душата ми, на целия студ!

2nsvy37.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, усещам как в училище си имала 6-ца на ОЛВ-тата :).

 

А Аю пее та дрънка, много е талантлива пък и сладичка. Чак малко ти идва байгън. Някой да и направи музикална тема, че мен ме мързи, а е срамота! biggrin.gif

 

Ако трябва да съм искрена и за мен Тек се представя най-добре актьорски (йобо, съжалявам, ама ко да се праи). Сузи се пъне покрай него, ама ролята й е доста взискателна като за новобранка. Юн Бек Хи (не й знам реалното име) пък горката е толкова симпатична, че дори не можеш да я намразиш. Сигурно дори да простреля Сузи в крака, убие Тек и счупи още веднъж главата на мистър село, пак ще ми е симпатична (а може би повечеbiggrin.gif?).

 

Аз пък заради корейците и залитането им към любовта, която трае от детството (т.е. за цял живот), Тек може и да се уреди с булка biggrin.gif.

 

Мен лично любовните моменти, колкото и да са сковани (от студ, не от друго... laugh.gif), ми харесват. Дори и крепките опити на Уйонг и мис Суши са ми благи на душата. Мале, колкото повече корейско гледам, все повече ми падат критериите. Срамотия. biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-ца ми как, Леоне?

 

Така искам да ги посъветвам и пораздрусам актьори, сценаристи и оператори, да разгърнат образите на литературните си герой..ма кой ме пита??? :lol2:

То да беше само това, което искам, JYP ми лази по нервите..остави, че ми преиграва на моменти (само идиотските му физиономии му пасват идеално), ама и да слушам гласеца му в доста песни и да му гледам лицеприятната мутра, не ща.. :28558:

Иначе любовчиите ме кефят и мен, ма не искам да задълбават сега 10 епизода, кой ще спечели сърцето на Сузи (да направят една битка на дансинга!) и предлагат 10 секундна програма за сваляне на килограмите на суши-парчето?

 

А се успокоявам, че не всеки корейски сериал ни въвлича в бездната на срамотията. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, JYP и аз като го видя и стомахът ми почва да трепти нервно laugh.gif. Когато говори е поносим, виж, като почне да пее, става страшно. Макар че има едно старо парче, което се ядва.

 

По-горе как съм писала, не е истина :).

 

Иначе не вярвам, че ще се забият в любовния аспект само, мисля, че най-вече ще се опитват да си промотират музиката. Все пак нали драмата е направена с рекламна цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ако трябва да съм искрена и за мен Тек се представя най-добре актьорски (йобо, съжалявам, ама ко да се праи). Сузи се пъне покрай него, ама ролята й е доста взискателна като за новобранка. Юн Бек Хи (не й знам реалното име) пък горката е толкова симпатична, че дори не можеш да я намразиш. Сигурно дори да простреля Сузи в крака, убие Тек и счупи още веднъж главата на мистър село, пак ще ми е симпатична (а може би повечеbiggrin.gif?).[/img].

 

Йобо, аз на това се надявам...Дано не саксия, а пиано да й метне след това.

 

Блеки, както каза една моя любимка...Танцуването е начина на корейските петли да си покацат перата.

 

Аз да си призная май се кефя най-много на даскалката с хубавата очна линия, малко е зла, ама е много яка мадама. Да не говорим, че от много време й се кефя.

 

Сценарият е адски прост, но драмата е фенсървис по начало...Не може да 5 от 6мата ти главни да са айдъли, плюс един от най-големите продуценти в индустрията, и да претендираш за някаква дълбочина. Това, което ме дразни е, че като се прави от хора, които знаят как става пак не показва реалността, а някаква много захаросана и клиширана идея. Искам тайни от кухнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ми епизод не беше от най-забавните.

Наслада достави, и то малка, чаканото преобразяване на Пил Сук, което бе ужасно, но поне тя вече изглежда на годините си.

Обаче утрешният епизод ще бъде доста по-впечатляващ, съдейки по превюто - този път ще има много танци.

И тези, които не обичат JYP - да не гледат 9-ти, че там той ще е в цялата си прелест в един ярко розов костюм :)))).

 

Зен, все пак целта е да привличат, а не да отблъскват. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата ми харесва. Някак си нарочно гледам да не обръщам внимание на калпавите моменти, защото героите са ми адски на сърце особено Джейсън и Пил Сук. Толкова са сладки. Хе Ми ме дразни, изобщо начина й на говорене, злобния й поглед, но и другата Бек И също не ме радва. Отначало беше много миличка, но после и тя започна да преиграва в опитите си да бъде лоша.

Май само Тек и двойчицата Суши и Дж. наистина ме радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, както винаги - само ти.

Не научи ли откъде се свалят вече сериалите - сигурно за десети път питаш?! Имаме специална тема, която ти дадохме за информация със сайтове за сваляне.

Проверявай в mehanata.net, там са ти най-новите сериали и линкове към епизодите и субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не, не - тия корейци ще ме побъркат. Сега пък до следващия понеделник да чакам? Но ми се струва, че ще е доста интересен 10 епизод :)

Иначе малко да поговорим за едни дразнещи ме моменти. Хаха, като се има предвид, че е в говоренето на двама - Аю и Сонг Сам Донг ( чието име да си призная - не знам, но ще науча), май е доста важна част от сериалчето. Така, въпросната госпожица, която реших да не коментирам във вече новата й тема, толкова ме нерви с този неин лигав, лигав, подлизурковски глас. Нали не само на мен ми направи впечатление? Сам Донг пък ми прилича на онези от снимките в интернет пространството, на момичете, показващи колко големи и сочни устни имат. Знаете за коя типична поза говоря, предполагам :kissy:

Оставяйки това настрана, много се забавлявах на този епизод, най-накрая повече танци и движение в този сериал. Змийчетата ми те. Дори видях на моменти, че има сцени, в които не им се вижда дъхът - или в Корея се затопля, или са решили да затоплят снимачната площадка. И в двата случая - похвално - за времето или екипа, хаха.

 

ПП: добавям, че и аз мога да се включа при птиците, знам няколко движения в стил "гълъб" :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :rolleyes: Още от сега се извинявам, ако въпроса ми не е за тук, но не знаех къде другаде да питам :unsure:

Таааа....разбрах, че са почнали да превеждат сепиала в Боза-мечта, но за съжаление не всички имаме достъп до там :( И въпроса ми е дали има начин сериите да се качват и на други сайтове, или поне само субките ???

Отново се извинявам, ако ви развалям темата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера епизода беше страхотен толкова танци и то какви.Този сериал започва да ми доставя все по-голямо удоволствие след всеки следваш епизод.
Понеже на осми епизод имах прекъсване към края искам да попитам

какво стана с Джин Гук (героя на Таек, дано съм улучила името), че стана известен и имаше даже агитка от фенки?

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ni76

Публикувана Днес, 08:46

Сега сигурно пак ще ми се ядоса някой,но искам да попитам този сериал имали бг суб? Преди да пусна въпроса си порових доста,но не намерих.

 

Ето с линк - ИС - това е темата за нашите субтитри, вижда си се. Ако не ви се рови в страниците с Настоящи проекти, има си каталог, който се обновява - тук .

Ако има нещо започнато, там ще е. Също така, усърдното търсене в темите се спестява, като се използва опцията горе в десния ъгъл, която гласи "Търсене".

 

V_sun_hi

Публикувана Днес, 05:41

Здравейте Още от сега се извинявам, ако въпроса ми не е за тук, но не знаех къде другаде да питам

Таааа....разбрах, че са почнали да превеждат сепиала в Боза-мечта, но за съжаление не всички имаме достъп до там И въпроса ми е дали има начин сериите да се качват и на други сайтове, или поне само субките ???

Отново се извинявам, ако ви развалям темата

 

Да, разбрахме, че от Боза-мечта я превеждат, че вече са стигнали до 3 епизод, също. Това къде ще си качват субтитрите зависи единствено от тях, надали някой тук би могъл да даде отговор на този въпрос. Когато нашите субтритри са готови, ще бъдат качени. Който желае повече информация, нека следи темата, към която вече дадох линк по-горе.

 

Сега за 8 епизод :)

 

За тези дни, в които Пил Сук отслабваше, господин Тек, заедно с Бек Хи, Джейсън и още някой, участваха в предавания, спечелиха съзтезанийца, заедно - като група. И съответно, като набрал вече слава, се ипоявиха група бесни фенки пред дома му. А всичко тръгна от появяването му с Бек Хи на шоуто, което впечатли необходимите личности :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам Sam Dong пред Jin Gook ,повече ми харесват Hye Mi и Sam Dong като двойка :) тай че не бързам много за целувката на Hye Mi и Jin Gook,пък горкия Sam Dong ще гледа (cry)

Иначе Jason и Pil Sook са ми много сладки !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, така се объркват нещата :D Колкото повече гледам, толкова повче сюжета се разминава с очакванията ми.

Много ми се иска Хе Ми да се вземе със селянчето. Толкова е сладък милия, че чак ми дожалява за него. Джи Гук ми е много саможив некак... малко кофти пич си пада. А Бек Хи ми беше толкова симпатична в началото, даже и сега ми е трудно да я намразя, каквото и да направи. И много ми се ще тя да спечели Гук-а, че ХеМи-то да се пукне от яд <_< . Колкото и да е главна героиня, голямо дърво е те т'ва е.

И за да не е поста ми съвсем безсмислен :D ето малко снимки от снимачната площадка :)

 

tumblr_lfq5huOqRF1qfydmmo1_500.jpgtumblr_lfvrb9Rt1j1qfydmmo1_500.jpg

tumblr_lfxiivpAGz1qfydmmo1_500.jpgtumblr_lfxijoAMl61qfydmmo1_500.jpg

tumblr_lg5eihMyA81qfydmmo1_400.jpg хахах големи са сладури тия двамцата :D

tumblr_lg6le9HIDj1qfydmmo1_500.jpgtumblr_lg5elneZCq1qfydmmo1_400.jpg

tumblr_lfs9g7siKq1qfydmmo1_400.jpgtumblr_lfq5a7ZGnl1qfydmmo1_500.jpg

Горките, умрели от студ. А Тaec даже с две якета, тц тц тц :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stelita, защо със селянчето бе. Хе Ми по си подхожда с Джин Гук, Сам Донг много й угажда.

Бек Хи ще остане на сухо милата. А Пил Сук и Джейсън са бонбони просто. Много са сладки, нищо, че Мис суши ме кефеше повече дебеличка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stelita, защо със селянчето бе. ....

........ Мис суши ме кефеше повече дебеличка.

Именно, противоположностите се привличат. Джин Гук е саможив като Хе Ми. Не ми харесват като двойка. Сам Донг е сладък като кутре, пък и той поне е наясно със себе си и с това какво иска. Точно за това най-много му симпатизирам. Колкото до мис Суши, абсолютно съм съгласна, че като беше дебеланка, ми беше в пъти по-симпатична, нищо че беше абсурдно изкуствено :D Все пак ми беше много сладка :) Пък и не бързам още да вадя заключения, защото тепърва ще се развиват нещата с отношенията и т.н. но тайничко си се надявам и стискам палци на Сам Донг :yes: Пък Джин Гук да се взема с Бек Хи-то, че да не е капо и да се прикючва :D

=======Edit======

Едитвам тука, защото моето възмущение, не заслужава нов пост. Абе, как не ги беше срам тия хора да покажат Ник само за 30 секунди бре! Срамота! Аз толкова му се точих на тоя 8-ми епизод само заради него, и накрая - стана малко "не мигай, че изпусна момента". Ей, лоша работа ви казвам, безобразие :lol: Така, казах си каквото ме мъчеше...

P.S. А особата на Хье Ми колкото повече я гледам, толкова по-неприятна ми става.... защо ли :unsure:

Редактирано от Stelita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, както аз се надявах Мери да вземе депьоним :D

Първият мъж във всеки корейски сериал е избраният. Това е като закон :D

Сам Донг признавам, че е много сладък, дори като се появи бях за него, но точно защото е като кутре не ми харесва. Много й се влачи по гъза, а на нея й трябват няколко шамара да се оправи :D

Поне имаме една сигурна двойка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...