Jump to content

Recommended Posts

Хаха, ти май ни един от айдълите в тоя сериал не харесваш, йобо. Уйонг може да не говори по принцип английски добре, но добре си каза 2-те изрчения - нямам забележки laugh.gif. Аю се чете, не се чете Ю ;) - аз нея не можах да я харесам, голям ми е изкуственяк, макар че има добър глас. Иначе, да, и аз Сузито я недолюбовам, макар че на фона на постната игра в тоя сериал не мога да я обвиня в кофти актьорство. Просто, защото летвата е толкова ниско, че вече и лимбо не може да се играе :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега, не са идеални :lol:

Ама това колко е объркано, няма сценарии или така изглежда, не поражда ли малко любопитство какво точно става, аджаба? Може пък да е обмислен толкова добре, че да създава умишлено впечатление за обратното :P

Гледкайте, гледкайте, ако не искате, аз ще ви разказвам и пея после, хаха!

Иначе наистина, как може да работят в такъв студ? Да не би студът да е виновен за дървеността на всички?

Още само два епизода са излезли, не го зачерквайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми харесват тип сериали и филми свързани с изкуствата. Винаги са ме вдъхновявали по някакъв начин. Не съм гледала първите два епизода, но погледнах няколко спойлери и ми направи впечатление. Нещо ме кара да си мисля,че може би ще е интересен сериал за началото на 2011 година :D .Мисля да изчакам докато излезнат повече епизоди, защото не ми се чакат всичките 16 и като ги почна да е нещо скучно и да съм чакала напразно :rolleyes: . Не мисля,че ще е сериалът на годината,защото повечето хубави сериали винаги започват в края на годината. Надеждата ми е да става за гледане :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам как се чете бе,Йобо...Поне английски букви да чета мога, ама за мене си е Иууууууу тва девойче и тва е, мяза ми на Юна,ама с малко глас и без още осем кокошки.Харесвам Уйонг!!!!! От Миските Фей ми харесва! Т-ара ги недолюбвам, ама това главното момченце е бая сладинко с тая коса Ким Су Хьон ли беше...Наистина радва, макар да играе дебил.

 

Изгледах и втори.Ъъъъ...кво? Смисъл, не става дума за интрига, а просто за некадърност...И не можах да разбера за какво хвалят Тек и ЪнДжунг(тука мое ме поправяте), като те просто не са толкова зле, но не е кат да ги бива. А Пе Йонг Джунг стои толкова неестествено, че думите не могат да го опишат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, къде прилика с Юна? Че е сладникавка, да, ама в лице нямат май много общо. Освен това Юна е висока, а Аю ми изглежда метър висока :).

 

Иначе още не съм им запомнила имената на героите, сложно е.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като Йон-сама си замина, нещата се отправиха съвсем в музикална посока. Всичките млади актьори са очарователни в своята неопитност, мъничко се увличат на моменти, но им е простено. Сериалът става увлекателен, дори и без субтитри. Музикалните моменти са много свежи и дори изненадващи. С широка усмивка изгледах танцът на четиримата на песента на SNSD - макар и несериозни, личеше, че се забавляваха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е увлекателен, дори и без субтитри - ама толкова много ми се иска да разбирам на моменти, че си викам как веднага сядам да уча корейски :lol:

Иначе продължавам да се възмущавам от условията на снимачната площадка!

Сонг Сам Донг ми е толкова сладък, ама сладур, сладур - и с тези физиономии, идва ти да му хванеш бузките и да го стискаш, стискаш. Иначе няма как, признавам си любимеца - Тек :)

 

Zenith

Публикувана 08 януари 2011 - 02:33

Йобо, ти стигна до 2 епизод...Хвала.

 

Аз не успях и шансът все някога да успея се равнява на това да се омъжа за корейски айдъл

 

Zenith

Публикувана 09 януари 2011 - 01:48

Изгледах и втори.Ъъъъ...кво?

 

Зен, бая голям шанс имаш значи, хаха (чак сега се позачетох) :D

 

ПП: Забравих да спомена колко се кефя, когато чуя позната ми песничка на фон или в изпълнение. Обаче когато чух "Almost paradise..." - almost щях да земря лаптопа с първия предмет, попаднал в ръцете ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сериалчето трябва да получи втори шанс. Харесва ми как се развива до момента. Забъркват едни любовни триъгълници и четириъгълници и ту клонят в едната посока, ту дават индикации за другата. Хе Ми все още не й дошло на главата да се чуди дали въобще е влюбена в някой, а се оправя с промяната и положението, в което е. Двамата й защитници са много сладки в старанието си да я пазят - единият като приятел, другият като рицар на бял кон. И всичко това в една обстановка на ужасен студ и облачета пара, под звуците на известни парчета и много добри вокали.
Сам Донг е наистина много сладък, да не говорим колко добре пее. В 6-ти епизод има един страхотен дует с Хе Ми wub.gif !
Макар и леко накъсано и без да има особено дълбокомислени моменти, действието е повече от очарователно, особено с малките детайли - как съм се смяла на Almost Paradies smile.gif)))))...
Тек колкото и да е чаровен, и до 6-ти епизод е все още ненавлязъл достатъчно в ролята си и е неубедителен най-много от всички.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че вече почна да се ядва сериалът. Пак има разни безумия, но са далеч по-туширани. Дори и Джей Уай Пи не ми е безумно неприятен :).

Песните са хубави, а и ми хареса, че пеят 2АМ :). Дано не сбози нататъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано на мен ми е достатъчно да го гледам само на корейски - без да им разбирам нищо
и сама да си чертая сюжета между героите. Много е забавно.
Супер забавен и приятен - със страхотна музика и танци. Сериал за изкуството и ученическите вълнения,
които всички ние сме изпитвали в един етап от живота си. Кефя се на всички актьори...
Хайде стига толкова душевнии излияния... По-важното е, че излезе превюто за 7-ми епизод.


Бтв: 8-ми епизод ще бъде отложен, тъй като по КБС ще отразяват някакво спортно събитие :mad:

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, седя си аз гледам сериала серия след серия и и не мога да схвана едно нещо. Защо по дяволите се вижда дъха на актьорите във сцените в училището? Толкова ли е студено там? :blink: :blink: :blink:

 

То това училище за таланти ли трябва да е или някакво заведение за изтезания? Някой ако може да ме просветли по въпроса ще съм много благодарна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да на снимачната площадка в училището наистина е много студено и вече сериала почти се преполови, а още не са го стоплили това училище. :lol:

Обаче нашите малко звезди се държат героиски и не съм ги видяла да се оплакват, колко им е студено (може и да съм го пропуснала).

 

:subs: Освен това да добавя, че от Bolly Dream вече са започнали превода и одеве качиха първи епизод.

Най-накрая и аз да разбера защо тази с късато коса (име не знам) толкова злобее срещу другата, след като я следваше като малко кученце.

На мен Woo ми е най-интересен с неговата приятелка мис Суши.Ако знае някой колко се радвах на Heartbeat.Миналата седмица, когато пееше песента на 2AM се питах, кога ще дойде ред и на неговата група.

Чакам с нетърпение мис Суши да стане мис Клечка и да видя реакцията му :rofl: :rofl: , той така или иначе си я харесва, а след това сигурно ще е тотално влюбен. :wub: Сигурно трябва да мине някакъв период защото тези неща не стават от раз.(Пък и сценарият не е написан докрай и никой не знае как ще се развията нещата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В драмабийнс правят преразказ (на английски) на всеки епизод ден след излъчването. Оттам също можеш да разбереш за какво става дума.

 

Иначе студът е едно от оплакванията на феновете като минус на сериала. Колкото до мис Суши, така и не разбрах как взе да отслабва. Нали се отказа да прави диети?! :)

 

Забравих да спомена един интересен факт, подозирам, че е по-скоро съвпадение. Който е гледал "Coffee Prince", ще се сети каква искаше да стане сестрата на Ън Чан, която участва и тук, макар и с малко допълнителна пластика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката на Сам Донг имаше същия ханбок, който сме носили и ние ^^

 

Сега сериозно, сериалът взе да се ядва, наистина, има някои много добри идеи, но е бая калпаво изпълнението. Например Сузи не мога да я гледам и досега, тя ми е най-голямата пречка, останалите се ядват, даже двойката IU-Уйонг са ми безкрайно, ама безкрайно сладки...

ЪнДжунг ми харесва с ролята си, защото е много уравновесена. Симпатизирам й доста солидно.

 

 

А са кво, зарад Бек Хи сладурчето ше оглушее ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че се вижда дъха на артистите не е нищо ново и не би трябвало да ви учудва :) В повечето зимни сериали си го има и вече не ме впечатлява. Дори в перфектната градина може да се забележи, но на кой му е до това докато се разгарят страстите на екрана ;) В спешъла на един от първите, които гледах BOF, артистите си го казаха : карали са ги да лапат ледени кубчета за да предовратят кълбетата пара и пак се виждат на някои места.

 

Поне дотук ми е много приятно да гледам, а и надушвам, че Dream High със сигурност ще ми достави по-голямо удоволствие от Step Up 3, например.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, салдури са ми те :)

 

 

надявам се да не оглушее, или поне да е поправимо. Но ако се замислиш, може да стане втори Бетовен, доколкото познаваме корейските сценаристи - велики певци, велики композитори :)

 

 

DreamHigh3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мис Суши и Джейсън са наистина много сладки, обаче играят доста калпаво. Преиграват мноооого, да не говори за моментите в караокето, ама това там си е чист фен сървис.

Сам Донг и Хе Ми са ми най-истински.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто няма как да не се изредят всички 2пм-ковци с роля в драмата.
Ник ще участва като гост и ще влезе в образа на съвременният Ромео.
Ще се снима в реклама на тема "Ромео и Жулиета" заедно с героинята на Yoon Young Ah.

20110128nichkhun2686337.jpg

20110128nichkhun1686821.jpg
9688728511903.jpg
9688738511927.jpg
9688758511995.jpg

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че ще видим и Ник в сериала.Разбрах, че ще участва в 8-ми епизод,който ще се излъчи другия понеделник на 31 януари.

Изпълнението и на мен много ми харесва, а песента е San.E - A Part of This Dream, която е част от ост-а на сериала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...