Jump to content

Recommended Posts

Епизодите от тази седмица много ми харесаха. Вчерашният, макар и без музика, беше доста драматичен със сериозния Сам Донг и борбеността на Хе Ми. Двамата имаха една много силна сцена, в която дори Сузи успя да даде повече от себе си.

Днешния пък беше пълен с музика и песни, започвайки още от първите секунди. Джин Гук ми е вече доста не на място в целия сериал, чакам да видя какъв късмет ще му донесе К.

Джейсън все повече затъва в увлечението си по Пил Сук, а в 13 епизод имаше няколко очарователни момента на неосъзнатото от него хлътване.

Впечатлявам се от епизод на епизод от Ким Су Хьон, това момче има и талант, и глас, и чар, и невероятна усмивка. Да му е честит рождения му ден и да ни радва с нови роли.

 

Аз очаквам един хубав и голям концерт, в който ще ни изпълнят основните песни от сериала, да ги видим всички заедно. Ясно е, че няма да има кой знае какво развитие на любовните истории, а се набляга на мотивацията и целите, които трябва да ги водят, наред с приятелството. Не е впечатляваща музикална драма, но е много добро начало като пример за следващи. Да се надяваме, че What's up ще е достоен конкурент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък драмата много ми харесва и нямам търпение просто да видя как ще се развие историята.Много ми харесват Джейсън и Ким Пил Сук,още от началото ми направиха впечатление и ги обикнах.Просто ми радват душата и са толкова сладки заедно двамата.Сериалът е много хубав,разбира се има и по-хубави,но като за начало на 2011 това е един сериал за любовта,приятелството,предателството и стремежът към една мечта и въобще не съм разочарована от сериала.Музиката и танците също смятам,че са на ниво.Все пак за това отиват в гимназията,за да се развиват.Ако бяха звезди нямаше смисъл да влизат в Кирин.Също така се показва как някой въпреки таланта си нямат късмет или пък са пренебрегнати заради килограмите си.Също така как някой имат талант,а дори не знаят за него.Волята и постоянството са много важни неща в живота и в сериала показват това.Много поуки може да се вземат от този сериал. :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 епизод е достигнал 20% рейтинг smile.gif.
Колкото до самоличността на К, която си мислех, че може и да е група, а не един човек, се оказа, че сценаристите още не са били решили. Което е донякъде тъпо, защото в момента разчитат май на публиката, отколкото на идеята. Затова колкото и да се чудим за К, всичко ще се определи в последния момент.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те сценаристите май нищо не са решили за каквото и да е. Постоянно се лутат от една посока в друга. Не казвам, че се справят зле. Даже изненадващо добре им се получават нещата и държат в напрежение зрителя. Мечтите на младежите, развитието им, любовта, проблемите - всичко това ми харесва много да го гледам като процес. Но най-много ме интересува кой е К. Аз лично предпочитам да е един човек и да е Сам Донг, защото мечтае надалеч и защото е много целеустремен, много. А пък и имам слабост към гласът му. Ако съм обективна, бих избрала цялата група. Ще е страхотен житейски урок и ще покаже, че когато имаш цели, тогава трябва да се бориш докрай за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, Сам Донг е най-вероятният, но той ясно ни показа, че се бори за мечтите си и трудно се отказва. Така че за него съмнения, че може да стане звезда - няма. Затова съм по-склонна да заложа на най-малко вероятната Бек Хи, която все се проваля, но дано поне накрая се осъзнае.

Но пък бих била във възторг, ако се окаже и някой от по-абсурдните варианти - К е двойка и тя е Джейсън и Пил Сук ;):lol2: Защото двамата са най-очарователното нещо в този филм, а и като музикални изяви ги виждам повече от подходящи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, Сам Донг е най-вероятният, но той ясно ни показа, че се бори за мечтите си и трудно се отказва. Така че за него съмнения, че може да стане звезда - няма. Затова съм по-склонна да заложа на най-малко вероятната Бек Хи, която все се проваля, но дано поне накрая се осъзнае.

Но пък бих била във възторг, ако се окаже и някой от по-абсурдните варианти - К е двойка и тя е Джейсън и Пил Сук ;):lol2: Защото двамата са най-очарователното нещо в този филм, а и като музикални изяви ги виждам повече от подходящи.

Напълно съм съгласна за Джейсън и Пил Сук.Наистина са най-сладкото и очарователно нещо в този сериал :rolleyes: . Ще ми се К да е Джейсън,защото много ми харесва как пее и танцува.Но май ще се окаже Сам Донг.А колкото до Бек Хи в началото много ми харесваше и след като Го Хе Ми постъпи с нея по този начин я съжалих,но това момиче минава всякакви граници :o ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, Сам Донг е най-вероятният, но той ясно ни показа, че се бори за мечтите си и трудно се отказва. Така че за него съмнения, че може да стане звезда - няма. Затова съм по-склонна да заложа на най-малко вероятната Бек Хи, която все се проваля, но дано поне накрая се осъзнае.

Но пък бих била във възторг, ако се окаже и някой от по-абсурдните варианти - К е двойка и тя е Джейсън и Пил Сук ;):lol2: Защото двамата са най-очарователното нещо в този филм, а и като музикални изяви ги виждам повече от подходящи.

 

 

 

E, то нали цялата група се казва К. Въпросът е у кого ще завърши медальонът, както е тръгнало. Сам Донг го даде на Тек. Са той е интересно дали ще го прехвърли и на кого.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, да се изкажа и аз. 12-ти епизод беше много слаб според мен. Очаквах повече каточели. Но за сметка на това 13 се оказа много добър. Никога няма да спра да се радвам на отношенията на учителите Канг и Ши, както и на образа на JYP. Тоя човечец ми е леко казано неприятен (чисто визуално) но пък ролята му приляга много. :D Само на мен ли ми се струва, или Хье Ми-то май почва вече да прави разлика между отношението си към Гук-а и Сам Донг? А Сам Донг, ех този Сам Донг. Не спира да ме очарова. Много по-зрял изглежда, а и се държи като такъв. Невероятен пробив в отношението му към Хье Ми и Джин Гук. А пък колко ме зарадва нейната реакция, когато видя Сам Донг когато беше с Джин Гук пред къщата...А иначе съм абсолютно съгласна, че Джин Гук става все по-излишен като образ. Но пък, си е удоволствие да го гледа човек ;) Нека го запазят, дори и да няма реплики от тук натаък, нека да го дават. Ей така, да му се радвам на ушаците :D Така, останаха 3 епизода още, има и още 3-ма членове на 2PM, нищо чудно да ги видим и тях, то както е тръгнало...:D

А Бек Хи на края на 13-ти епизод направо ме разочарова...изложи се тотално. Имах я за толкова силна мацка, толкова решена и упорита, а накрая явно взе да се предава. Разочарована съм, не биваше така да развалят силния образ на решителна злобарка, като показват някаква подобна нейна страна.

Гледам за самоличността на К говорите....абе май на мене нещо ми е убягнало... Трябва К да е някой? :blink: Щото аз реших, че употребата на медальона е символична. Всеки открива в него, това което има нужда да открие. Но може и да ми е убягнало нещо. Признавам, ще спра да превъртам сериите :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата любима двойка

вече се държат за ръце....може ли вече да очакваме целувка?
20110220_iu_wooyoung_1.jpg
20110220_iu_wooyoung_2.jpg

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои започват да се осъзнават, а други вече минаха етапа на опознаване и може би ще ни зарадват с очакваната проява на чувствата :).

Хареса ми как се развиват сега нещата с малките - изясниха проблемите с тях и сега ще ги заредят с нова енергия за нови подвизи.

Обаче превюто за следващия епизод не ми допада, пак ще отклонят нишката в друга посока, тъкмо мислех, че ще има само хубави работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, остават 2 епизода, трябва да се вкара малко драма, да е по-корейско, хаха.

Иначе епизода беше супер, малко липсваха Пил Сук и Джейсън, ама ги мернахме - останаха на по-заден план. И грам не мисля, че Джин Гук е излишен. Даже си е необходим, иначе Хье Ми няма да има голям избор - само един остава. Ама не искам така....

Ще знаем само след седмица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен обаче мистерията с К се разреши.

Смятам, че ще е Бек Хи, ако се има предвид какво каза на касетката за ЕМИ).

 

Време е на Хье Ми да й дойде малко акъл в главата и да види, че харесва Сам Донг. Чак и при майка му ще избяга следващия епизод, ако правилно съм й разпознала гласа.

К'ъв ти Джулиард с тоя глас и аз не знам biggrin.gif.

 

 

Да, Джин Гук определено си възвърна позициите в сериала. А иначе и на мен ми липсваха Пил Сук и Джейсън. Те май са ми любимата двойка. Супер са сладурчета заедно.

 

Иначе ми хареса как се разреши ситуацията с Юн Бек Хи, макар че аз ако бях на мястото на Хье Ми нямаше да съм толкова спокойна, след като ми признаят, че са се опитали да ме убият...Абе въобще, тоя епизод беше баш да зарадва всички.

 

Сонка, що след седмица бе, пиле? И тая ли само един епизод ще пуснат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе пиле, ама нали другата седмица ще е последният, затова :)

Иначе наистина ли мислиш, че К ще е момиче? Още от първи епизод си ми се струва, че медальона е в мъжки ръце. Пък и егати женския гръб ше има това момиче - докато излизаше на сцената нито ми се видя нисък, нито с прическа на момиче, нито не толкова здрав, че да си помисля и за момент, че може да е момиче. Пък и не искам Бек Хи, дразни ме.

Ще чакам да изгледам довечера 15 и ще видя кой кого, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, йобо, и аз.

 

Що па да не е женско? А? А?

Те по света има поиче фетиш към азиатки, отколкото към азиатци...По-вероятно е женско да пробий, а не безполово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

 

 

А, не, много съм възмутена от "целувката" на Джейсън и Пил Сук. То не бяха целуваници на кукли и на носове, а накрая, като Пил Сук тръгна да води, може ли кадър на обувките им начи?!

 

Иначе много ме израдва как Сам Донг гонеше Хье Ми из училището. Не й е леко не Хье Ми с тоя избор. Ае, отивам да си го догледам. Просто не издържах след тая безумна "целувка" да не пиша. Тея пък, не можаха да ни зарадвам с малко повече фен сървис, баси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU е май твърде малка за такива целувки. Нали се бяха притеснили и за Сузи, че да не е прекалена целувката й с Текьон и да не навреди по някакъв начин на имиджа й. Затова и не очаквах сладката двойка да ни удостои с пряко зрелище.

Краят на серията беше много добър. Сам Донг за пореден път се доказа.

А иначе концертът, който се организира благотворително със звездите от сериал, явно ще бъде излъчен в последния епизод, особено съдейки как усилията на мафиота нямат никакъв ефект. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, малки са. Не съм очаквала целувки принципно, не ме разбирайте погрешно - не че не се надявах да ме изненадат :) 
Не знам какво ще дават, какво няма да дават, но май съм по-объркана от вчера. Както и да е, явно единствените сериали, които могат да ме изненадат с края си, са на свързани с музика (сещам се за over the rainbow). Отплеснах се.
Навсякъде, на всичко, свързано с всичко, където и да се погледне, каквото и да трябва да се направи, само една дума изпъква - dream. Така че нека да помечтая и аз, да стане така, както ми се иска :) Чак почнах да желая и на Бек Хи доброто, хаха  :)

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, мистерията с К аз смятам за решена.

К смятам ще се окаже...

 

...дует. Подозирам, че едната ще е Хье Ми. Другата половина смятам да е Сам Донг, защото, ако си спомняте в 1-ви епизод, говореха за К в мъжки род. Всъщност не знам и аз защо така симисля. Т'ва с мъжкия род малко ме накара да си помисля, че ще има и момче, но може и да е от превода... Абе общо взето смятам, че ще е дует. А колкото до това да е Джин Гук, отнасяйки се до каъдра в първи епизод на мъжа в гръб.... нее не мисля. Ако беше той, веднага щеше да си проличи. Никой друг няма такива изразителни....ушета :P

 

Та, да си дойда на думата. 15-ти епизод беше толкова сладък, че чак не е истина. И все пак смятам ,че Джин Гук е за украса в последно време. Но нищо, не съм против. Учудих се, че не видях нито Джунсу, нито Джунхо. Странно, за кога ги пазят :D А даскалите са ми по-любими от главните действащи лица. И там гомял филм стана, окапах от смях с напъните на JYP за избор на име на групата | :282: Няма такъв образ. Евала на г-ца Ши. Изпълни ме тая мадама. 300 Бек Хи-та и Хье Ми-та за 5 пари. Нищо не струват пред тая жестока мадама г-ца Ши. :yes: Пил Сук и Джейсън бяха толкова наивно сладки :D Тоя техен "момент" (защото да кажа целувка няма да е много коректно, даже не съм сигурна изобщо стана ли нещо) колкото и абсурден да беше, ми трогна :blush: Много ми хареса видеото, което спретваха за кастинга. Много мили моменти имаше. Абе като цяло, много емоционално ми беше някакво...дали защото скоро свършва, но всичко ми се струва все по-приятно и по-хубаво и изпипано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...