Jump to content

Recommended Posts

Първите 4-5 серии бяха доста забавни и приятни, оттам нататък направо го развалиха. Последните серии ги гледах, колкото да има какво да правя. А за края просто нямам думи - това край ли беше? :blink: Единственото хубаво в 30 секундния край беше целувката. Тези корейски сценаристи все повече ме изненадват - точат 16 серии на драма, която преспокойно може да бъде около 10 и накрая побират финала в последната една минута. Като че ли това е първият корейски сериал, от който не съм никак впечатлена и няма да ми останат почти никакви спомени. След него почти месец не можах да започна друг азиатски сериал, защото се притеснявах, че проблема е в мен и съм си вдигнала много критерия. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ставаше за убиване на време,просто нямах какво друго да гледам. Жертвах се заради Kikwang. :D

Какво говориш само.... Та той беше гвоздея на сериала.

168415_182510578445843_156792414350993_473324_2210554_n.jpg

Мечтата за всяка жена бих казала. През цялото време разпръсваше очарование на екрана, а накрая се оказа,

 

че е сериозен в чувствата си към Нуната.

 

Изобщо - само заради него дамите няма да съжаляват, че са гледали този сериал.

Иначе бих казала че неблагоприятно за моето финансово положение се оказа прогресивната, граничеща с зависимост

нужда от ходене по магазини за диадеми с разни финтифлюшки. Високите токове няма да коментирам (в сериала изглеждаха супер удобни)!

166645_183645448332356_156792414350993_479980_7622932_n.jpg

Вече гледам с друго око на отговорността, която един човек трябва да поеме, само защото е потомък на благороден и чеболски род.

 

В този момент искрено съжалих, че не съм чушка :D :D :D

164481_174908235872744_156792414350993_425925_6844338_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282: Туци, направо ме умори с този пост!!! :lol2:

И обувките бяха в изобилие, и младежът си беше гвоздей, но, както винаги, по-големият батко има по-голям...... Чар :D В тази сцена с чушката, на мен ми се ще да съм хавлия :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето започна много обещаващо и доста ме радваше с комичните ситуации :lol: Актьорският състав също много ми хареса, изключвам от това число само "лошата кака", защото ми е адски антипатична и като визия и като роля <_< Към средата и края обаче нещо му загубих смисъла, действието ми беше мудно и сега съм на последните епизоди и се чудя да ги гледам или не :( ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после доизгледах сериала...В началото доста ми хареса,но после някъде по средата вече ми беше безинтересен и накрая пак ми стана интересно.. :lol:

 

В тези сериали винаги има някой,който да отсъства с години и друг,който да го чака,хаха,но пък си заслужаваше последния епизод и особено сцената в самолета.където тя му се нахвърли

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички драми ме изненадват. Винаги е нещо различно от очакванията ми. От тази очаквах много повече <_< започна забавно и дотам, добре че бяха хубавите личица на мънинкия готвач и на г-н П че да ме разсеиват до края :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала започна много добре, имаше страшно забавни сцени, актьорите бяха едни от любимците ми (без ужасната Park Ye Jin), но зациклих на 11 епизод и от няколко месеца не мога да го догледам. Като се реша да го привърша, гледам няколко секунди и го спирам. Само прехвърлих последните епизоди, уж да съм наясно как се е развило действието. :lol:

Въпреки това бях много доволна от моментите на И Сол и Хе Йонг. Бяха големи симпатяги и внасяха едно позитивно, мило и приятно чувство на екрана.

Сонг Сънг Хон беше много красив тук. Ким Те Хи също беше чаровна. Не очаквах, че е възможно да си подхождат толкова добре, но както вече написах, наистина ме очароваха момените им заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз го изгледах това сериалче. Определено откъм сюжет не блестеше с нещо кой знае колко пленяващо и въздействащо, но все пак остави в мен приятни емоции и ми подейства освежаващо. След многото изгледани драми имах нужда да разпусна с нещо подобно. Сонг Сънг Хон беше страхотен и аз подкрепям мнението, че колкото и да го гледам този батко няма да ми омръзне. А сцените, в които го дадоха малко по разголен, направо ми напълни очите :tongue: :tongue: Мацката, която беше в ролята на принцесата също беше много симпатична и непринудена. В този сериал я гледах за пръв път, но ми допадна играта и. Любимата ми сцена от сериалчето определено ще остане финала в самолета, когато принцесата направо му скочи на Г-н П :yes: :yes: Направо да и завиди човек .... :lol: :lol: :lol: Благодарности на преводачите за прекрасния превод !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорите наистина си изиграха добре ролите(като на мен най-омразния персонаж беше този на Park Ye Jin), комичните моменти не липсваха, а като цяло правеха сериалчето забавно и леко за гледане, макар и по едно време реално да забавиха действието, но все пак да им е простено. Всъщност аз го изглеждах доста набързо и въпреки от части смесените ми чувства, си държа на меннието, че през почти цялото време ми беше много леко и забавно на душата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки,че почти нямаше никакви хубави коментари за нея...

се бях навила да я гледам... и за мое учудване не ме е оставила да скучая и минута...

историята беше нестандартна..до сега не бях срещала такава ..

Героите бяха страхотни ..единствено историчката не ми харесваше <_<

..края също беше на ниво..а сцената в самолета.. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто само едно мога да кажа за сериала - Приятно "загубено" време :D...просто прекрасни моменти имаше :P имаше си от всичко : комедия (смях на моменти на килограм което аз обожавам...просто не обичам твърде драматизама -_- ) ,драма(на моменти просто ми се виждаше неуместно да вкарват толкова драма защото просто по - голямата част беше с доста голям брой комедични моменти :) , но все пак тва е сериал все пак трябва да има и драматизъм :rolleyes: ) и най - вече любов :wub: ...Главната от самото начало ми беше симпатична :es: и да не говорим за главния като го видях по - хавлия :inlove: та още съм до края на 15-ти еп. , но или днеска или утре ще го изгледам :rolleyes: най-после...като видя как свършва ще драсна още един коментар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно романтично сериалче. Историята е абсурдна с това възстановяване на монархията, но като се име предвид жанра този абсурд се преглъща. :rolleyes:

 

Обаче най ме очарова играта на Seung-Heon, който беше доста по-усмихнат и романтичен, от колкото в "На изток от рая". Верно, че второто е драма, ама все пак хората са си хора, никой не е чак толкова сериозен в живота ;)

Определено му отива да играе такива типажи - романтично-сериозни :) Ето заради такава игра си заслужава да се гледа този сериал.

 

Голямо бягане на високи токчета без инцеденти видях тук, това си е направо за награда :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато започнах този сериал не очаквах, че ще ми хареса толкова много! Много ми хареса!wub.gif Усеща се много силна химия между главните герои и си пасват идеално!blaa.gifblaa.gifblaa.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен всички недомислици и абсурди в този сериал се компенсираха от модната линия на героините и усмивките на Seung-Heon и AJ . :inlove:

 

Изгледах само първите 4 серии... Дори двамата главни (които харесвам, но не им знам имената :D) не можаха да ме накарат да продължа.

Сигурно не съм стигнала до "модната линия", че да успея да изгледам още някоя серия. :P :P

Velinad, понякога ме убиваш с причините, които могат да те накарат да гледаш даден сериал. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...