Jump to content

Recommended Posts

Прекрасна драмичка !!! Страхотни актьори -много красиви :wub: ! Хубава история .Хареса ми !!! :lol: Направо го изгледах на един дъх!Заслужава си ! :wub: Song Seung-Heon и Kim Tae-Hee - разкошни :inlove: Готвача ми беше супер симпатичен - голям образ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към преводачите-може ли да качите субтитрите на 11-16 епизод нямам търпение.Благодаря

 

Молба към теб - преведи по 100 лв. на серия и ще ги качат! Като нямаш търпение, гледай на английски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми харесва, от моя предпочитан тип е - романтичен, лек и забавен, с приятна визия. Чудесен е за отмора и е нещо което ще те усмихне. :) Много уважавам такива филми. Има интересни интрижки, трудности и несправедливости, които съпреживяваме заедно с героите. И да, разбира се, че ПоВеЧеТо от нас жените си мечтаят за приказни романтични неща. Какво ни пречи да ги изживеем ето с този прекрасен сериал? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми сюжети, всички видове замъци, принцеси и принцове обожавам.

 

Главната героиня е толкова сладка, лъчезарна и естествена.

 

Разбира се за депутатът лоша дума не мога да кажа, какъв мъж! Невероятни дадености :i love this:

 

Сериалът е приятел за релакс, за хубави емоции и усмивки :)

 

Благодаря за превода ;)

 

А сладураната каква е пръдла :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NyXe, след твоя пост се сетих как главната героиня наистина пръцна в един момент :lol: И както често сме говорили, те наистина пишкат, акат и пръцкат на воля :) Живота наистина си е толкова натурален, колкото го описват те. :) Всъщност се прекланям пред чувството им за хумор. То е критерий за благородство на душата, то е неочакван подарък и приятна изненада, която някой ти поднася, без да очаква нищо от теб и в този смисъл е благородство. Това е едно от нещата, които ме възхищават у тях и мой стремеж. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на т'ва му викам финал! Тая мадама направи това, за което милиони фенки по света си мечтаят само. :lol:

Сега за самия сериал - силно непретенциозен. Е, с клишетата сме свикнали, но аз лично трудно преглътнах разкошната Ким Те Хи в тоя... меко казано семпъл вид. Да не говорим за великолепния Сънг Хон да се разкарва кат' Пинокио из екрана. И нямам предвид, че такива им бяха ролите, не. Те Хи и в чувал да я облекат, пак ще ми е ефирна като елфче, а Сънг Хон дори в шини да го бяха стегнали, пак ше струи сексапил от него. Тука обаче дали режисьора, дали монтажистите или стилистите успяха по някакъв невероятен начин да ги лишат от всякакъв чар в началото. Нея я бяха забелили кат болна, а той милия изглеждаше на 50, един такъв сбръчкан и съсухрен...

Потресът ми премина едва към края, когато Сънг Хон успя да си извади бастуна от... кхъм... Така де! Те Хи се стараеше, пръскаше сияние навред, но безумно безличният й грим замалко да успее да го задуши. Радващото е, че поне към края явно всичко живо го беше ударило през просото. :lol: Някои даже му отпуснаха края, дет се вика. :D

Та в общи линии разтоварващо сериалче, от тия, дето няма нужда да ги помниш после, освен 2-3 момента. Не съжалявам, че го гледах, остави ме усмихната. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно и свежо сериалче, колкото и да го гледам Song Seung Hun няма да ми омръзне, толкова готин и чаровен.....та харесаха ми всички, принцесата също беше голяма сладурана, малко последните епизоди като че ли ги поразтеглиха, но съм доволна,

финала с целувката също ми хареса, този път им се получи най-добре, другите ми бяха малко статични целувки,

за почитателите на романтичните сериали определено ще им хареса, наслаждавайте се! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и този сериал...

Не ми хареса особено, беше ми скучноват, а сценарият ми се стори откровено глупав.

Спасяваха положението единствено актьорите, двамата главни особено бяха големи сладури. Стигаше ми и това само да гледам пича да се разхожда напред назад облечен като модел на Армани ;) , то май и затова избутах докрай сериала. :D

 

Във всеки случай :thanks: за сериала и превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 11 серия съм и вече започвам сериозно да се дразня! Дотук, въпреки че пак има доста забележки, горе долу се ядваше, но това вече е прекалено! Опитват се да вкарат някакъв комплот, но е съшит с неонови конци! Дядото, дето уж е някъв голям магнат, не го знам с какво се занимава, но явно е по-безпомощен и от сукалче и знае само да вика на ляво и на дясно и да се моли за монархия. Не си знае хората, с които се е обкръжил и оставя принцесата на произвола на съдбата, след като веднъж я вкарва в златната й клетка. Ами реакцията му спрямо внук му и то малко след като той си заложи на карта кариерата заради принцесата? <_<

 

Политическите интриги можеха да са значително по-сериозни и да се постави един много силен акцент там, който да разнообрази иначе счучното действие. А най-после и завистливата по-голяма сестра... приказките й направо ме изкараха от равновесие, а реакцията на околните беше още по-трагична. Аз ако бях свидетел на подобна ситуация щях да се смея с цяло гърло, а вместо това - угрижени физиономии. Пфффф....

 

 

Съгласна съм с Rigrina, има много какво да се очаква от сериала като сценарий и режисура. На много места актьорите са се представили много зле, да не говоря за неубедителните "любовни"сцени. Целувки от този тип не само не ме убеждават в любовта между главните герои, но дори напротив, оставам с впечатлението, че на дипломата принцесата му е противна... Главните актьори сякаш копират маниера на игра на Si Won /Oh! My Lady/ - за дипломата и принцеската на героинята от Full House, с тази разлика, че тези два сериала са далеч по-добре реализирани.

 

Така или иначе, този сериал не е за пропускане, но е само за едно гледане. Лек е, романтичен, има си някои достойнства.

 

Благодаря за българския превод! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не ми стана ясно каква беше тази драма :huh: . Непретенциозна е слабо казано.

Доста измислено, скучничко, изсмукано от пръстите и глуповато.

Обаче заради Сонг Сънг Хон всичко мога да простя! Този човек мога да го гледам и да му се радвам, дори да игае в най-тъпия и безсмислен сериал или филм! Особено ако по-честичко го събличат :i love this: ... Много красив! А очите веднага ги сменям за моите :wub: ! В началото ми беше доста неубедителен, сякаш играеше някак между другото. Ама после се разигра. И започна отново с неговите секси въздишки... Трябва да му ги забранят! Наистина е жалко, че пропилява таланта си по този начин. Защо така в последно не случва на проекти /имам предвид и Better Tomorow, за който изобщо не ми се говори/ :unsure: ?

Ако не беше той, едва ли щях да изкарам сериала докрай. Но нямам нищо против още една такава порция, само и само да си го гледкам!

Принцесата тук ми хареса повече, отколкото в ИРИС. Ходеше и тази лигава роля. И рокличките тип "малка сметанова тортичка" бяха много на място. А другата мадама имаше ужасна прическа.

Като цяло - неангажиращ сериал и става за убиване на време. И толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче заради Сонг Сънг Хон всичко мога да простя! Този човек мога да го гледам и да му се радвам, дори да игае в най-тъпия и безсмислен сериал или филм! Особено ако по-честичко го събличат :i love this: ... Много красив!

Абсолютно съгласна съм с теб. За първи път гледам нещо с този човек и съм буквално покорена от неговия чар, излъчване и харизма. Питам се къде съм блеяла до сега за да пропуснала тази наслада за очите? Признавам си честно, завидях на принцесата особено накрая, когато му се нахвърли и го награби. :wub:

Сериалът беше забавен, особено първите 4 серии, но историята след средата нещо зацикли. (Е, може и да не съм права, защото след първите няколко епизода се усетих, че не следя толкова развитието на историята, а очаквам моментите, когато ще се появи дипломата. :blush: )

Чудя се Yoon Joo как се изтърпя с тази прическа, защото жените по принцип сме суетни. Така изглеждаше ужасно.(меко казано)

 

р.s. финалната песничка, която пускат, ми е супер забавна и ме кара да се усмихвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доста предубеждение започнах този сериал, очаквайки едва ли не някаква захаросана боза, която да ме откаже още в първа серия. То не че не беше захаросано, но по един много приятен и закачлив начин. Страшно ми харесаха Ким Те Хи и Сонг Сънг Хон, които гледам за първи път, младежът е много сексапилен, особено във втората половина на сериала, както каза Спиди, като си изкара бастуна от д-то :D Принцесата - сладка и смешна, а двамата заедно бих казала, че доста двойки в корейските драми могат да им завидят на химията. Това, с което ще запомня сериала обаче, са коментарите на зрителите във Viki, смяла съм се с глас, такива изцепки имаше :lol: Дори в най-скучните моменти от драмата, когато се виждаше колко нескопосан е сюжетът, някои коментари ме караха да се хиля като идиот! Давам пример: "As my grandma used to say, that guy could park his slippers under my bed anytime he wants" - това разбира се по повод на една сексапилна сцена на Сонг Сънг Хон :rofl:

Оставам с много приятно чувство от сериала и определно ще следя в интернет дали двамцата главни няма да се окажат двойка и в живота B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 3-4 серии бяха прекрасни, поради множеството комични ситуации. Даже се запитах защо ли този сериал не е от най-популярните.

Е, отговорът не закъсня!

Като се започна едно точене на локуми и предъвкване на едно и също... Човек може да гледа през епизод и нищо няма да изпусне от сюжета. И не стига, че сценарият зацикли, ами и не можеше краят да е по-захаросан.

Дори няма да коментирам основната идея, въпреки че за една хубава 16-серийна комедия би била прекрасна.

За жалост са се опитали от комедията да направят поредната драма и се е получила вкисната боза. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо една прекрасна комедия си е това ,много,много комични ситуаций. За жалост наистина тази драматична нишка малко така понижи еуфорията ми от сериала,но явно така си им харесва на корейците все да вкарат малко драматизъм. Но нищо,въпреки това останах много доволен от сериала и определено още си се смея като се сетя за някой ситуации. За разлика от доста други тук второстепенните герой нещо не ми допаднаха. Е впечатление ми направи тази гадна ,смрадлива мишка О ТЕ Джу ама успях да устоя и да не си счупя лаптопа когато показваха гадната и физиономийка ))

Принцесата и нейният принц. Толкова очарователна двойка рядко се среща на екрана. Паснаха си повече от перфектно. Истинска наслада беше за мен да ги гледам двамцата,както и в моментите когато се дракаха така сладко,сладко ,така и в моментите на любовна мъка. Абе страхотна двойка си бяха и това е ))))Всъщност те и направиха гледаем сериала,защото определено откъм сценарий не беше кой знае колко интересно,но пък сцените с тях си бяха повече от хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз го издържах до 11-ти епизод и още не мога да се настроя да го догледам. Много е слаб откъм сценарий! Колкото и да са супер сладки Сонг Сънг Хон и Ким Те Хи, нелепостите ми идват в повече. Май нещо съм се преситила на корейско, щом напоследък трудно си харесвам каквото и да е. За да не съм толкова негативна, ще постна и впечатление на майка ми. Тя изгледа сериалчето в момент, в който имаше нужда от нещо захаросанко, глупавко и непретенциозно, и остана доволна. Сигурна съм, че ако беше в друго настроение, нямаше да може да го изтърпи, но в случая уцели момента. :)

 

П.П За феновете на Сънг Хон препоръчвам East of Eden... около 50 епизода прекрасна игра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива скици като главните! За първи път гледам и двамцата. Много забавно, сладко! На моменти твърде драматично за комедия, но вече си свикнах на корейците, на играта им и т.н. Нищо, и така беше хубаво. Много хубаво! Адски съм доволна, че го изгледах. Благодарности на работилите по субтитрите, ако нямаше превод, сигурно нямаше да го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно се забавлявах с това филмче! Имаше си от всичко по малко: и комедийни моменти, и драматични, и интрижка... Кастът също беше доста добър. Малко тая Пак Йе Джин не ми допадна (даже ако трябва да бъда честна, не малко, а никак даже), но пък си подхождаше на ролята на "кучката", така че ще успея да го преживея... :) Останалите бяха чудесни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса сериала. Така не се бях смяла от много време. Да си призная Kim Tae Hee преди ми беше антипатична( главно заради IRIS), но тук ми допадна страшно много. Ролята й отиваше: беше много забавна и с дрешките, прическите, абе на външен вид като цяло- много сладка! Park Ye Jin се справи изключително добре, признавам й го, но персонажа й не ми хареса, прическата още по- малко. Батко Song Seung Hun, честно, не мисля че това беше ролята за него. Но пък си заслужаваше заради готиният му вид, усмивките дето пускаше и сцената под душа( особено тя!!!). И няма как да не спомена и Кики. Eми, няма по- сладко същество от него. Превъртях си 14 пъти момента,

 

в който намигаше на нуната му:

3336609G.png

 

Като цяло, сериалчето е много забавно, разтоварващо и се гледа на един дъх. Както беше израза: " На човек да му си прииска да зареже всичко и да стане принцеса! "

:D:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...