Jump to content

Recommended Posts

За бг субтитрите - предполагам,че merydit е гледала първа и донякъде втора серия във викито, но и там трета и четвърта са още на 50 и на 30 процента. Ако има другаде български превод и аз бих искала да знам къде е.
Аз изгледах до трета серия, засега е добра занимавка, но ще изчакам да минат и да се качат всички епизоди и тогава ще продължа.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бг субтитрите - предполагам,че merydit е гледала първа и донякъде втора серия във викито, но и там трета и четвърта са още на 50 и на 30 процента. Ако има другаде български превод и аз бих искала да знам къде е.

Аз изгледах до трета серия, засега е добра занимавка, но ще изчакам да минат и да се качат всички епизоди и тогава ще продължа.

 

Да точно от Викито,хората които превеждат сериала доста бързо напредват, скоро ще има на всички превод.Много им благодаря... :thanks: Иначе аз ги подкарах къде английски, къде на руски като нямаше български превод,само съжалявам че не знам още корейски.... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая наближи супъ-дупъ по-интересното. Е, целувки хубави още няма...

 

..а аз много страдам, защото тия двамата имат база да се награбят и когато се мразят, и когато се обичат...

А и толкова сцени в античната бричка..а и когато говорят си навират лицата един в друг и голямо нищо!!! E, бива, бива..разбирам целомъдрената принцеса, защото тя се спира - той я играе, гъбарка, изоставя, поучава..., но дипломата, хич не го разбирам след като се осъзна и призна на "жена си", аджеба какво ще прави.

Какво чака??? Не вярвам да е толкова тъп и да чака нашата Gong-joo-mama да се откаже да бъде принцеса...

 

В последните 2 епизода има наистина действие, остри и по-добри диалози, хумор, емоции, та даже и признания ...

Харесах обратите, харесах и героите, които като образи доста по-добре се справят вече. Ким Те Хи, ми е безобразно луда и откровена принцеска, която си вкарва отличетелни черти в героинята и просто много ме радва. Съвсем земна и исрено директно същество е, колкото и да ме дразни, че е адски тъпа на моменти..Завишаването на тона й, и онова безумно OХО, ме връща в захлас, сред озъбените първокласници, а наш принц, задобрява или се отпусна, но и той не изостава със собствени интерпретации и въртене на очи– оппа, много си готин, когато леко се усмихнеш и врътнеш настрани главата си..о, cham..хехе!!!)

Юн-джу я признавам още повече, тази героиня е истинска находка, защото е първо тактик и после всичко останало, и колкото да разбирам, че е самотна и злояда ку**а, като образ, толкова повече се кефа на Пак Йе Джин. Играе шеметно добре, не потрепва и една останала неопъната бръчица на лицето й, когато е развълнувана, яростна или когато съска на другата кобра - сестрата на принцесата.

9 серия беше силна, да, но пък 10 обра овациите ми с края си. Не, че началото не беше брилянтно като замисъл, но края..сега да видим кой ще извади асото?

И крайно време е разбера, на трона, ще седне ли някой?

Ако ли не ..поне една хубава целувка да видим!!!

 

П.С.Samsung се оляха да рекламират таблетите си..аууу, искам и аз!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъкмо бях се засилила да напиша един голям коментар и прочетох този на Блеки... по-добре не мога да ги наредя от нея... и ще си замълча... този път... но колко жалко , че

 

тя няма да се откаже да е принцеса... и нашия принц ще остане на сухо. Но има надежда сестрата да претендира, че е принцесата и нашите хора да се отдадът на целуване поне един епизод :)

 

 

 

сега остава да чакаме следващия епизод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах

 

Дана според мен е откраднала sachet от Со Ри още в сиропиталището и си го е запазила. Може ли да претендира, че тя е принцеса? Нали нямат родствена връзка .

И все пак влюбените са големи образи. А тази с късата коса, така и не й научих името адски много ме дразни. То бива да си зла, ама чак пък толкова.

 

добре се подреждат нещата, жалко само, че са 16 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За бг субтитрите - предполагам,че merydit е гледала първа и донякъде втора серия във викито, но и там трета и четвърта са още на 50 и на 30 процента. Ако има другаде български превод и аз бих искала да знам къде е.
Аз изгледах до трета серия, засега е добра занимавка, но ще изчакам да минат и да се качат всички епизоди и тогава ще продължа.



Не можах да ги намеря, но ти благодаря за отговора. Не ми е спешен, ще почакам още малко. Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де

правилно ли разбирам тази 11 серия . Сестрата заедно Oh Yoon Joo претендират че сестрата е принцесата а? А И Сол не е и то само заради там не знам как се казва "кърпичка " или нещо друго,та не разбирам как може да се хванат. Първо нали е по-голяма от И Сол , второ на ли са я виждали като малка, а и майка й има снимки като малка и може да каже че това е именно И Сол, и трето което се сещам в момента е когато си спомня за баща й "там със самолета и дядото на Park Hae Young отиваше да ги вземе от строежа" , та той специално с бащата на Oh Yoon Joo си припомняха всичко, та другите могат да се хванат но именно те ме съмнява. "

Така че искам да питам правилно ли съм разбрала или нещо бъркам защото последните серий ги гледах на Корейски (нямам време сега да ги гледам и с анг. суб.).Благодаря Ви :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 3 и 2/3 серии във Вики, но след това на най- интересното и клъцццц, превода свърши. За целта преведох 4-та серия. Ако започвате превода на сериала, с удоволствие ще помагам, стига да не съм приключила с гледането. За сега е типично мой стил, лигаво, принцеско, розово, обичам го :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де

правилно ли разбирам тази 11 серия . Сестрата заедно Oh Yoon Joo претендират че сестрата е принцесата а? А И Сол не е и то само заради там незнам как се казва "кърпичка " или нещо друго,та неразбирам как може да се хванат. Първо нали е по-голяма от И Сол ,второ на ли са я виждали като малка,а и майка й има снимки като малка и може да каже че това е именно И Сол, и трето което се сещам в момента е когато си спомня за баща й "там със самолета и дядото на Park Hae Young отиваше да ги вземе от строежа" ,та той специално с бащата на Oh Yoon Joo си припомняха всичко, та другите могат да се хванат но именно те ме съмнява. "

Така че искам да питам правилно ли съм разбрала или нещо бъркам защото последните серий ги гледах на Корейски (нямам време сега да ги гледам и с анг. суб.).Благодаря Ви :D

 

Правилно си разбрала в общи линии.

 

Онова е торбичката на императрица Мьонг нещо си, която е баба май на И Сол. Тя е била в притежание на сестрата през цялото време. Те двете с И Сол са от едно сиропиталище и са общо взето на една възраст - понеже са сирачета, не може да се каже с колко е по-голяма оннито. Това, с което матира тя е, че знае за бащата на Пак Хье Йонг, който е преследвал И Сол и баща й. И Сол не знаеше и в края на епизод 11 разбра, че баща й е бил убит от бащата на Пак Хье Йонг (Юн Джу й каза).

 

Това, което ме издразни в тоя епизод е изключително безумният сценарий - може ли Юн Джу да му каже на Пак Хье Йонг, че му прави услуга и му дава възможност да защити принцеската, а той да се чуди след това кой е казал на оннито за баща му...Безумие няк'во. Само професорът има глава на раменете си явно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак не разбирам

 

торбичката как така е била притежание на Дана? Все си мисля, че я е откраднала още в сиропиталището. Как така е нейна бе :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, точно :)

Тя Дана е завиждала на сестра си още от малка - дори нея е трябвало да я осиновят първа, а са осиновили И Сол вместо това. Та идеята е, че й завижда още от детските години и оттогава я е краднала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еха днешната серия

ми бяха супер сладки :inlove: и как свърши думи нямам :i love this: :kissy: .Малко рано май и призна че я обича :wub: , дано утрешната серия не оплескат нещата. :rolleyes:

В същност май не е рано той я харесва още от първата серия а я обича откакто отиде в двореца май(сега не мога да се сетя точно), ох утре сигурно ще го отблъсне горкичкият ,а как я чака часове , но си заслужаваше чакането :es:

 

 

My-Princess-Ep-16-Eng-Sub-Preview1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатична и непретенциозна драма. Героите са изключително сладки и имат много добра химия помежду си. Не бих могла да кажа, че с нещо ме е впечатлила неимоверно, но не мога да кажа, че ме е и разочаровала. Единствено не ми харесваше, че сюжетът е протакан на места, но това се преживява.

 

Браво на главната - голяма чаровница се оказа. Мисля, че много добре води филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 серия съм и вече започвам сериозно да се дразня! Дотук, въпреки че пак има доста забележки, горе долу се ядваше, но това вече е прекалено! Опитват се да вкарат някакъв комплот, но е съшит с неонови конци! Дядото, дето уж е някъв голям магнат, не го знам с какво се занимава, но явно е по-безпомощен и от сукалче и знае само да вика на ляво и на дясно и да се моли за монархия. Не си знае хората, с които се е обкръжил и оставя принцесата на произвола на съдбата, след като веднъж я вкарва в златната й клетка. Ами реакцията му спрямо внук му и то малко след като той си заложи на карта кариерата заради принцесата? <_<

 

Политическите интриги можеха да са значително по-сериозни и да се постави един много силен акцент там, който да разнообрази иначе счучното действие. А най-после и завистливата по-голяма сестра... приказките й направо ме изкараха от равновесие, а реакцията на околните беше още по-трагична. Аз ако бях свидетел на подобна ситуация щях да се смея с цяло гърло, а вместо това - угрижени физиономии. Пфффф....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък, това сериалче ми подейства разтоварващо. Беше ми омръзнало да гледам прекалено драматични ситуации, дето продължават по няколко епизода и чак в последните минути или даже секунди има развръзка. И тук си имаше подобни моменти, но бяха по- леко представени. Някой беше написал " захаросано" - много точно определение. Във всеки случай, не съжалявам, че му отделих време.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доизгледах го и потвърдавам предишното си заключение. Определено изгубих прекалено много време за този сериал.

Ако ви се гледа нещо сладко, но повече с вкус на марципан, отколкото на шоколад, моля заповядайте. В противен случай просто си спестете 16 серии време за нещо по-стойностно, или просто изелзте и се порадвайте на хубавото време навън.

 

От мен - 2 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно огромно БЛАГОДАРЯ на dostoevski за онлайн линка!

 

Какво да ви кажа?!? :wub: Отдавна не се бях смяла така, а имах нужда!!! Наивността е толкова прекрасна. Гл. героиня озаряваше с присъствието си. Е, като гледах коментарите за ментора й, не ми ставаше по-леко. Добре, че имаше "разхлаждащи" сцени в банята.. Въобще забава отвсякъде. Който може да го гледа с английски субтитри, нека гледа онлайн. Направо е страхотно - бумът от емоции, изливаш се отдолу - субтитрите на сериала, и отгоре - коментари на луди за връзване драма-фенове. :D Чудих се кое по-напред да прочета :D:D:D

 

Имаше много хубави моменти, много абсурдни ситуации, но аз именно затова гледам корейски сериали.

Ако търсите разтуха, сте на прав път! :yes: В личната си класация слагам My Princess редом с Goong & Coffee Prince & BBF.

 

:panda-145: Прости ми, шефе, ще се опитам да не изглеждам като пияна панда във вторник сутрин...

О, то вече станало вторник ранно утро. Доста кафе ще се пие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега много ми харесва сериалчето, Song Seung Hun ми е един от любимците, страхотно излъчване, а и тук са много сладки с мацката, отдавна се каня да го гледам сериала, благодаря за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...