Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Rinne no Ame /Rain of Reincarnation (2010) 
Страна: Япония
Премиера: 4 януари 2010 г.
Жанр: Човешка драма
Епизоди: 1


Участват:
Yamamoto Yusuke
Seto Koji
Kanjiya Shihori
Aoki Munetaka
Nagai Masaru
Tezuka Satomi

Резюме: Mikami Kohei (Yamamoto Yusuke) живее заедно с малкия си брат Shuhei (Seto Koji), който е умствено изостанал. Тяхната майка умира и те биват изоставени от баща си. Shuhei е пребит от управителя на фабриката, където той работи. Бесен от това, Kohei ограбва фабриката, убива мениджъра и кара Shuhei да му помогне да заровят трупа в планината. Детективите Tokunaga (Nagai Masaru) и Aoki (Aoki Munetaka), които разследват случая, започва да подозират Mikami brothers заради поведението на Shuhei's. Shuhei, който е научил, че човек не трябва да убива, е убеден, че "лошите хора умират и ще бъдат преродени като добри хора". Но в резултат на стреса, поради неспособността си да разбере защо неговият по-голям брат е извършил убийство, той започва да променя поведението си пред полицията и приятелите на Kohei…

Български субтитри - :essubs:


Свали с български субтитри: тук и тук

Онлайн с български субтитри: тук

С руски субтитри: тук


Личен коментар: Тук да си призная Seto Koji ме доста впечатли как си изигра ролята, дано излязат субки скоро, за да може човек спокойно да си го изгледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го гледах в YouTube веднага, след като го излъчиха (даже в същия ден, доколкото си спомням), но тогава все още си мислех, че е сериал :roll: :lol:

 

Хареса ми, въпреки че не съм голям любител на драматичните истории. И Сето Коджи, и Ямамото Юске се справиха страхотно с ролите си. Някакси обаче Кохей ми беше по-интересен - беше доста по-активен, пък и той беше този, който всъщност трябваше да се справя със случващото се около двамата братя. ВНИМАНИЕ! СЛЕДВА СПОЙЛЕР ЗА ФИНАЛА!

 

Честно казано, не очаквах такъв край. Вярно, през цялото време даваха как Кохей обяснява на Шухей, че като умре, човек се преражда в по-добър, ама не ми и мина през ум, че малкия дотолкова ще си иска добрия батко, че да реши да му помогне да стане пак добър :(

 

 

По скромното ми мнение Rinne no Ame определено ще се хареса на почитателите на драмата във форума, които хич не са малко ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Великолепен кратък Спешъл, разкриващ отношенията между двама братя.

Уникални роли за Юске и Сето! Шиори Канджия прекрасно допълва каста.

Поздравление за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса спешъла и самата игра на двамата главни актьори. Както и други казват не очаквах такъв финал,

но мисля,че така е по-добре. Хубаво е да видиш двама любими актьори,влагащи толкова емоции.

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...