Jump to content

Recommended Posts

Gloria / Глория
870479.jpg

Режисьори: Kim Min Shik, Kim Kyung Hee
Държава: Южна Корея
Жанр: драма
Епизоди: 50
Телевизионен канал: MBC
Период на излъчване: 31 юли 2010 - 9 януари 2011 г.
Време на излъчване: събота и неделя 19:55

Субтитри: Английски

Участват:
Bae Doo Na - Na Jin Jin
Lee Ji Eun - Jin Jin (child)
Lee Chun Hee - Ha Dong Ah
Suh Ji Suk - Lee Kang Suk
So Yi Hyun - Jung Yoon Seo
Oh Hyun Kyung - Na Jin Joo
Lee Jong Won - Lee Ji Suk
Yeon Kyu Jin - Lee Joon Ho
Sung Byung Sook (성병숙) - Mrs. Song
Kim Young Ok - Oh Soon Nyeo

Lee Sung Min

Сюжет:
"Gloria" разказва за живота на една жена, преминала през редица изпитания, и двама мъже, които са около нея. На Джин Джин живее с болната си сестра На Джин Джу, която e с умствени възможности на 5-годишно дете. Джин Джин мечтае да стане певица, след като изпълнява импровизирана версия на песента "Gloria" на Laura Branigan в един нощен клуб.
Ха Донг А (Lee Chun Hee) е честен и добросърдечен мъж, който е отгледал своя племенник. Той се сближава с На Джин Джин.
И Кана Сок (Seo Ji Suk) e с доста студен характер и е тайният син на богаташка фамилия. Той не вярва в любовта заради отношенията му с родителите, но всичко това се променя, когато среща На Джин Джин. За първи път той разбира какво е любов и щастие. Чонг Юн Со (So E Hyun) е тайната дъщеря на богаташка фамилия. Тя се отказва от балета след контузия. Животът на И Кана Сок и Чонг Юн Со ще се промени напълно, след като се запознаят с Джин Джин и Донг А...

Трейлър

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Онлайн с английски субтитри

Онлайн с руски субтитри

OST

• Like 1

Този сериал съм го гледал някъде до средата и съм го забравил, трябва да го доглеждам. Беше интересен, имаше си стабилна сюжетна линия. Актъорите, какво да кажа: Bae Doo Na не е първа красавица, но пък е страхотна актриса. Suh Ji Suk може би не ми харесва чак толкова много, но се търпеше, стараеше се момчето. Една от любимите ми актриси - So Yi Hyun... тук няма какво да кажа повече :). И тук вече идва най-противоречивия за мен образ - Lee Chun Hee :D. Така се беше случило, че точно с този сериал гледах и по някоя серия от "Family Outing", всеки път като го видех в сериала и се сещах за онова "Не бива така, Чони-я" :lol:, обаче играеше добре, въпреки че не можех да го приема на сериозно в образа му, поради очевидни причини :D. Сериалът не е някаква класика, но пък е интересен. Сега се сещам, че действието се развиваше доста бавно в средата на сериала и може би това е била причината да отложа доглеждането му :).

• Like 1

Зима е, приближава Коледа и си търсех нещо хем разтоварващо, хем с повечко серии, за да ми стигне за празниците. Попаднах на "Gloria / Глория" и навъртях вече около 20 серии. Добър, човешки филм. Прилича ми на театрална постановка, защото действието в по-голямата част се развива в един вътрешен двор на къща, която е толкова пренаселена, че може да те хване клаустрофобия само докато гледаш. Филм за битката с живота, за оцеляването, за саможертвата и кармата, разбира се за любовта, а може би и за отмъщението, но не съм стигнала до там още. С една дума, става за гледане.

• Like 1