Jump to content

Откъде сте?


sinardin

  

222 гласа

  1. 1. Откъде сте?

    • София
      71
    • Пловдив
      24
    • Варна
      28
    • Бургас
      19
    • Стара Загора
      11
    • Плевен
      9
    • Русе
      7
    • Велико Търново
      8
    • Враца
      2
    • Видин
      2
    • Благоевград
      5
    • Друг
      36


Recommended Posts

Още един от Плевен :D В предния форум нямаше ли подобна тема, имаше някакво весело заглавие, май беше Преброяване на дивите зайци... или нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време и аз да се "престраша" и да започна да пиша тук... Защото до сега я карам на "дистанционно" :D

Искам да знаете, обаче, че безкрайно много ви се радвам!!!

Та - моят глас отива в Пловдив, разбира се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живея в София, родом от Врачанския край, с претенции да достигна Изтока някой ден

Общо взето и аз така,ако има мериприятие,моя глас е за София. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Свиленград (граничарче) , все съм далече (пусто да остане) . Не зная към къде да клоня, а много ми се иска да ви видя. :) Скоро май ще съм в Сф за месеци, дано се видя с някого от вас, ще ми бъде много приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше анкетата да е с опция "виж кой е гласувал" .... поне да знаем кои са от града ни ...

 

Може, но като гледам колко мн хора са гласували, направо се изумявам.

Наистина по-голяма част от организираните събития са в София, включвам Пловдив и Варна също.

Но хора, има регистрирани над 1100 потребителя, а има по-малко от 100 гласа.

Става въпрос за планиране на събития в най-удобните ни градове, събития, посветени на Изтока, досег с културата и т.н. Гласувайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече дадох своя глас за Пловдив, но ако трябва да бъде максимално справедливо за всички, най-добре е да се организира и нещичко в централната част на България, а както знаете Габрово е географския център на страната ни B).

Но не ме разбирайте погрешно, това не го казвам, защото съм пристрастна към града на "хумора и сатирата", а защото реално погледнато наистина е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че не присъства в анкетата, отбелязано е присъствието на форумните габровци. ;) Ще бъде обмислено като вариант, а дали ще има нещо в града догодина - ще се види. Всичко е основно въпрос на финанси.

 

Относно опцията "Виж кой е гласувал" - може пък да има хора, които да не искат целия форум да ги знае откъде са. Който има желание да осъществи контакт със съгражданите си, ще се свърже с постналите.

 

Благодаря за съдействието на отзовалите се. Останалите - продължавайте да гласувате.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се намирам между София и Благоевград, е... Благоевград ми е с една идея по - близо, но щом е за нещо, което искам и ми е приятно, мога да отида навсякъде, стига да няма сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз нещо не схавах целта на тая анкета? Трябва чрез нея да се разбере кой от къде е или се търсят удобни градове, в които да се организират разни мероприятия на eastern spirit?

 

Иначе аз отговрих на въпроса с "Друго", защото по принцип съм от Казанлък. :)

А що се отнася до най-удобно място за събития на eastern spirit - опредлено София. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...