Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Май досега, толкова не съм се смяла с поява/ снимки/ клип на нова група... БИГ СМЯХ:lol: Някои неща,. трябва да се казват, честно!

Леко са се "оляли" с копирнята BIG STAR. Кому е нужно? Да вземат да слагат малко изисквания при създаване на група, за визии, музика и първи клип..

защото виждам как всичко познато скоро ще се изчерпа от повторения.. :( ..

Тази песен (въобще да не почвам визиите им), прилича на поне пет, познати на всички нас песни, мелодии, бийтове...дори, не само корейски...

 

Жалко с надеждите ми, при k pop стила и музиката, новите групи понякога да еволюират....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C-CLOWN - песента не е лоша. Всъщност Ай лайк ит. :lol: Интересно е че за дебют са си избрали толкова бавна песен, а не са баладна група нали...

 

Ето тук една снимка за по лесно разпознаване.

 

c-clown-stock2.jpg

 

 

Скоро ще има и айдол групи с деца от 2000г. Оле чувствам се стара, а не съм все още. :lol: :lol: :lol: Все пак на първо гледане си харесах Ray така че няма да влизам в затвора хаххах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелче, от твоя Рей нищо не се види. Така се е покрил. :lol: Не мога да го оценя така, ама от това, което виждам, Kang Jun ми хваща очето.

И моят е пълнолетен. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ми хареса papushinka :lol: :lol: :lol: Кой знае какво ще се покаже под бретона хахаххаха Аз обичам мистериите хаххаха

Другото което забелязах е че са малко тапички, но са малки може и да пораснат хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си харесах Ти Кей. И двамата сме си непълнолетни.. :D Песничката бива, не ме грабна от раз, но ако я послушам още няколко пъти ще ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах и аз доста я слушам и оказа се, че ми хареса :) Дори направих тема за групичката, прегледах мисля, че няма тема, но ако има Sorry. Слушах и всички песни от албума не е лош. На мен най-много ми допада Kang Jun (ушатко си го кръстих) .. не знам иска да ги видя как ще се представят на живо :) Оле а като видях, че макнаето е 97 леле,ама тези деца все по-малки дебютират. Вече започнах да се чувствам стара :lol: :lol: :lol: О и ето го бретончо, да видите какво има под косата, рових малко и мисля, че това е той

tumblr_m1xof0Iwep1rsrj8co1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тц тц. B) little_angel, спечели. :lol: Те един от най-хубавите са покрили.

Ама защо "ушатко"? Малкият вади страшен поглед и както се усмихва под мустак - на голям играч го раздава. Много ме радва.

Песните им биват - ако слушам още, ще ми харесат дори (имайки предвид, че много рядко обръщам внимание на дебютанти).

Браво за темичката, заслужиха си я момчетата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тц тц. B) little_angel, спечели. :lol: Те един от най-хубавите са покрили.

Ама защо "ушатко"? Малкият вади страшен поглед и както се усмихва под мустак - на голям играч го раздава. Много ме радва.

Хах, а ушатко, защото като го видях в клипа, първо ушите му забелязах :lol: Вади страшен поглед, човек не може да каже, че е 94.. Да песничките им колкото повече ги слушам, толкова по-приятни ми стават и ме хващат ..

Погледа: tumblr_m7d7n8VmGw1qco8lqo1_250.gif

Открийте разликите :lol: :

tumblr_m7ci1raAjC1rag104o1_1280.jpgtumblr_m1xof0Iwep1rsrj8co4_400.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале. Той е наистина, познава се по устните и носа. Бързо на фризьор! :blink: Добре че го изрови как изглежда, остава и той да се изрови под бретона. :lol:

Я виж тука:

Поглед да видиш и усмивка. Чак ми омекнаха капачките. Голям е Мазньо. :lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале. Той е наистина, познава се по устните и носа. Бързо на фризьор! :blink: Добре че го изрови как изглежда, остава и той да се изрови под бретона. :lol:

Я виж тука:

Поглед да видиш и усмивка. Чак ми омекнаха капачките. Голям е Мазньо. :lol:

 

Да, да да аз харесвам него и лидера :) много ми е "мъжки", хаха нищо, че е доста по-малък от мен хаха. Да ето една негова снимка

image.jpg

 

Toва момче има уникален поглед, хахаха намерих им туитърите на всички :)

И лидера ме радва много, дано да го слушат момченцата ;)

tumblr_m7da7m84XY1ru4qlzo1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Brand New Stardom Entertainment (BLock B ) ще дебютират 2 нови групи: едната ще се казва EvoL (ще е женска хип хоп група). В средата на април ще се излъчат 8 епизода на шоу по MBC Music с техния дебют.Ще има различни неща около техните тренировки , дебют + работата им с Kyung ( block B ) , който е продуцент на албума им.!

Toва предаване все още не се излъчило :д каква изненада , но тийзърите се радват на успех..

Нещо интересно момичетата ще издадат цял албум ..Момичетата дейно участие и в композирането и в хореографията. Тъй като Cho PD е (главния продуцент) е бил претърпял катастрофа се мислише , че дебюта на момичетата ще се отложи. Но всички от екипа уверяват , че и от болницата той взима дейно участие в контролирането на графика на момичетата. Момичетата ще са 5 на брой. Сравняват ги много с 2ne1 по много странни причини за мен.. Няма да давам още снимки на момичетата , но ето 2те тийзърни песни , които са пуснали и 1 видео тийзър.

 

Момичето , което танцува е Лидерката нейното сценично име е SAY иначе се казва Kwon Sohee

Името на групата се превежда - Effective Voice Of Ladies". Даже си имат име и на фен клуб даже Voller

 

 

Говори се , че тази magnet , която чуваме и видео тийзъра може да е главната... но има и доста новини които отричат..

 

 

 

 

Dream Star Entertainment пускат женска група TAHITI в състав Ye-Eun, E.J, Minjae, Jisu, Jung Bin and Da Som

Попринцип две от момичетата напускат : Ari and Hanhee и на тяхно място застават Yeeun and Dasom ( като Дасом първо че е била трейни на Stardom и се е спрягали за едно от момичетата в Евол)

Главната песен се казва Tonight е била писана в продължение на една година. В писането на текста участва и Ryan Jhun , който е писал текстове за Lee Hyori, TVXQ, SHINee, Girl’s Day, Supernova, U-KISS, .

 

Досега те пускаха различни тийзъри с представянето на членовете и най накрая излезе клипа..Имат си предаване , което можете да намерите в профила на потребителя..

 

 

Ето тяхна снимка

 

20120723_tahiti.jpg

 

Woollim Entertainment. - Infinite , Epik High, Nell ще пуснат женска група май не е сигурно .. Надявам се ..Имат потенциална да създат чудовище аххх да са със същия синхрон като момчетата от Infinite wow

Tук да видиш тийзъра :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FNC Entertainment (която е суб лейбъл на Mnet Media) ще пускат първата си женска група. След като продуцираха вече успешните F.T. Island , CNBLUE , и Juniel. Ред е на група момичета да влезе в редиците им .. Името на групата е A.O.A (Ace Of Angels) . В първия тийзър момичетата са 7 , но има и един половин ангел която е 8 членка.

 

Ето , кои ще членките и техните способности

 

120722_group_aoa-600x401.jpg

 

 

 

RAYUZ.jpg

VaiqK.png

599549_497453270269510_1792295636_n.jpgMUEn1.jpgL9VuR.jpggfTyY.jpgOgOy3.jpg

 

 

И ето я последната членка която я няма в тийзъра

 

FdEkj.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и следващия тийзър на момичетата от А.О.А . Тук вече виждаме всички ..Доколкото четох половиния ангел – Y ще свири само на барабаните , защото попринцип участвала в някаква друга група май :д

 

tumblr_m7qhryNfOR1rstaji.jpg

 

Нещо обаче мелодиията ми адски позната и не знам защо ама все едно ми приличат на женския вариант на LEDApple

 

 

FIESTA (или FIESTAR)

 

tumblr_m7r4u8k5zH1qca7lzo1_500.png

 

И отново една група ще дебютира на сцената - отново женска - отново странно име :д

Момичетата ще са 6 на брой и май дебюта ще им на 6 август.

Но преди това са включени в една кампания на Loen Tree с IU, Ga In, Sunny Hill, G.Gorilla, Lee Min Soo, Ra.D, .. Албума , който ще направи тази сборна формация ще носи името ‘Summer Story‘..

И вече пуснаха клипът на момичетата с IU - Sea Of Moonlight

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално А.О.А дадоха старт на кариерата си ..Рапа отначало леко ме дразни но пък припева ми харесва..

Ми не знам ама очаквах стил Cn blue , за FT Island не съм чувала всичките им песни но май и към тях не бият много много ...

 

Дано занапред се наклонят към тях :д

 

 

Едит: Като я излушах няколко пъти абе май клонят ама нещо е странно в тези моми :ДД

 

И ето любимия YOnghwa каква песен е написал и композирал за момичетата

 

http://www.youtube.com/watch?v=C1x2OA9Yy58

 

И третата им песен

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че триото D-Unit от D-BUSINESS Entertainment дебютираха. Песента първоначално е била за BIGBANG, но впоследствие е решено,че е по-подходяща за момичетата. Направена е от Kush & DM (YGMA). Момичетата са Wooram ( сестра на Boram от T-ARA), Ujin ( бивша YG трейни) и Soojin.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко новости :д

 

Alpha Entertainment пуснаха 4-членна женска група. Те са И от Корея и от Сингапур

 

Това са Ferlyn / Tasha/ Jenny / Sol

 

 

5136553N.jpg

 

 

 

НОвото от J.TUne entertainment

 

За моя радост а и сигурно и на много - Бате ни Рейн явно си е променил решението фирмата му да бъде само за MBLAQ и ще включи в семейството си женска група... по последни данни 5 момичета ще имат името Two X като всеки от инициалите означава : Top (T), Win(W), One(O), and ‘X‘ signifying 'multiply'.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях споменала за групата 24K, която ще се състои от 6 членове. (страница 11 в тази тема)

Вчера от компанията не само пуснаха първи тийзър, но и разкриха имената на останалите двама членове. Както бях споменала, тази група започна, като преди официалния дебют на 24K, четирима от членовете издадоха мини албум Rocking Girl под името 4K.

 

Членове на 24K:

 

코리 (CORY)

Име :Cory Hong Joohyun

Позиция : лидер

Дата на раждане: 25/11/1989

Височина : 177cm ;

 

석준 (SEOK-JUNE)

Seok-Jun’s Profile

Име: Hong Seok-Jun (홍석준)

Дата на раждане: April 14, 1989

Височина : 177cm ;

 

성오 (SUNG-OH)

Име : Yu Sung-Oh (유성오)

Дата на раждане: January 8, 1990

Височина : 181cm

 

기수 (KI-SU)

Име: Choi Ki-Su (최기수)

Дата на раждане: October 2, 1990

Височина : 180cm ; 64

 

대일 (DAE-IL) и 병호 (BYUNG-HO) все още няма информация

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много групи ...Както хората споделят 3тата генерация вече ни се показва с цялото си сияние ...ето и още две групички...Едната е Е-7 (на мен много ми харесват..и двете им песнички).. Не знам защо но много малко ги видях на сцената...или просто в някои предавания само участват

 

Ето дебюта им с U

 

 

Направили са клип и за втората си песничка : Don't Let You Go...

Момчетата са 6, като първоначално единия са го изгонили доколкот разбрах

 

 

 

 

И както ги наричат момичетата на Jay Park - TINY-G дебютираха...Песента даже и с превод :)

 

http://vbox7.com/play:01e9597063

 

3 от момичетата са по на 18 ...със синичкото е на 15

20120816_tinyg.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...