Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

От DSP Media ( SS501( до 2010) , KARA и Rainbow) ще дебютират нова група : мъжка .. Ще представят групата чрез MBC предаването "Making the Star - DSP BOYZ." Шоуто се очаква да започне на 28 април..Групата може би ще дебютира май месец , а чрез предаването и тийзърите ще научим повече за тях. Ето го и първия от тях.:

От това , което видях са жестоки , даноо и кариерата им върви нагоре <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто още няколко тийзъра на групичката.... Дано да не си останем само с удивлението от тях <3

 

tumblr_m27k0goZ0J1qzhnibo1_500.gif

 

 

 

 

 

 

4терима от членовете обаче са разкрити

 

1. Hyengkon (he’s appeared for Rainbow ‘TO ME’ MV.

2. YunYoung

3. Jaehyung (Face Of the group)

4. SeungYeop

Ето снимки :

 

tumblr_m21m9tGh0F1r1bnmdo4_250.jpg

tumblr_m21m9tGh0F1r1bnmdo1_500.jpg

tumblr_m21m9tGh0F1r1bnmdo2_500.jpg

tumblr_m21m9tGh0F1r1bnmdo3_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Pledis Entertainment ( After School , Nu'est ) ще пускат нова група - женска. Ще се състои от 6 момичета - Yoo Ara, Nara, Alice, Ra Im, Yoonjo, Yooyoung. = Hello Venus Ще дебютират май на 10 май.

 

201204170803511002_1-460x613.jpg

 

 

Фен базите на Yoo Ara and Yoonjo растe много бързо още през техните тренировъчни дни, Нара има много похвали като модел , , , Alice има похвали за интересната си физия и мощния си глас , Ra Im заради невероятния си рап , ’95 maknae Yooyoung със cute вида си ..Името явно просто е избрано така - Hello Venus , защото от компанията казват , че няма да се придържат към класическия образ на богиня Венера. Ще се залага на вида тъй като са в 21 век..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Края на юни ще се появи и новата мъжка айдол група продуцирана от Brave brothers - Big Star

 

Момчето на което може да видите горе долу лицето е лидера. Другите са скрити, защото в риалити шоуто, което започва на 5-ти, ще видим кои от 7-те момчета (от 2рия клип) ще успеят да дебютират като 5 членната група Big Star

 

 

А Brave brothers е направил голямата грешка, поне според мен, да каже че е искал още докато е бил продуцент на Big Bang да направи група подобна на тяхната. И сега тези момчета голямо хейтване ще отнесат хахах то се и вижда в коментарите в тубата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JYP май ще ме кара да си сменям снимката в профила хаххах JB и JR май най-накрая ще дебютират. Само ми е интересно дали могат да пеят че от Dream high 2 не си пролича много

:lol: :lol:

 

 

На 20 май ще излезе сингъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една група излезе на пазара....Компанията е Pop Up Entertainment.. Състои се от 4 членна -

 

Ще ги подредя така както са на снимката от ляво на дясно

 

Ji Young, .Jin Ah , Tae Yeon (на много хора им приличала на НАна от АС) , Se Yeon , , , ..

 

shez1.jpg

 

Вече имат и превод на песента си:

 

 

http://www.vbox7.com/play:439cf6b007

 

И от вево канала им!

 

 

 

 

И дебюта им на сцената на M Countdown

http://vbox7.com/play:8279ed1ce1

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите лица дебютираха....

 

Vixx Jellyfish Entertainment ...Имат и собствено шоу -- Mydol там участват и Блекитата....

 

Ето и първото им видео....Не знам все още не са ми направили чак толкова голямо впечетление...

 

http://vbox7.com/play:ad7206bfaf

 

БЪЛГАРСКАТА СТРАНИЧКА ЗА МОМЧЕТАТА :click:

 

 

Gangkiz GM Contents Media

Тез момичета никакво впчетление не ми направиха освен като вторите T-ara/.....КОнцепцията им към първото им видео и песен ми е все едно гледам мешинца на Roly-Poly и Lovey-Dovey а песента им се казва Honey Honey

 

http://vbox7.com/play:b94fa2c6c9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто едни ненапудрени момци, които обаче ми направиха много добро впечатление. Не са красавци, но вокалите им са много добри и имат прекрасен заряд и много яка песен.

 

 

http://vbox7.com/play:ce49380c1f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър за следващата песен на A-JAX, този път с тяхно участие.

Изглежда доста мащабно, макар че ми прилича на Таранталегра и една част ми звучи като Show me what you got от Break Down на Kim Hyun Joоng.

Очакваме ги на 1-ви юни, ще видим какво ще ни покажат.

Колкото за другата им песен, ще кажа само, че е страхотна и много ми харесва :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7 юни ще дебютира нова група - CROSS GENE.

Интересното при нея е, че членовете й са от Япония, Южна Корея и Китай.

 

CROSS GENE ще е част от Amuse Korea, която е клон на японската компания със същото име. В Amuse са много от популярните японски актьори като: Miura Haruma, Sato Takeru, Kamiki Ryunosuke, Kaku Kento и много др., а също и музикални групи като: ONE OK ROCK, Flumpool, FLOW и др.

 

 

65857e3e8b3a9c41.jpg

6d922c11b05036d0.jpg

 

 

Членове:

 

Японският актьор Terada Takuya, който участваше и в няколко епизода на Let's Go Dream Team.

Дата на раждане: 18 март 1992

 

Shin Won Ho (Bachelor's Vegetable Store, Big)

Освен, че се снима в сериали, той участва и в доста реклами. Една от тях е рекламата на Bean Pole заедно с G-Dragon

(Big Bang).

Дата на раждане: 23 октомри 1991г.

 

Casper - е модел и е участвал в реклами на Buggles, HAOLEDI, pepsi, SPORTS100 и др.

Дата на раждане: 20 март 1991 г.

Родно място: Китай

 

Sangmin е участвал в мюзикъла "Carpe Diem" заедно с Shin Won Ho.

Дата на раждане: 7 юли 1992

 

За последните двама - J.G. и Yongsuk не намирам информация, освен че са родени 1993 г.

 

Тийзър:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе видеота към песента ONE 4 U на A-JAX.

 

Първо си връщам думите за Таранталегра, нямат нищо общо. Страшен клип, гледах в захлас 4 минути без да мигна. Доста усилия са положили за тези момчета, браво :).

Иначе за песента този елемент в началото определено е Break Down и никой не може да ме убеди в противното и все пак в началото звучеше по същия начин и така някъде до припева, където се появи друга песен, тяхната ;) .

Абе каквото и да коментирам факт е- песента ми харесва, всъщност двете им песни ми харесват.

Успех на момчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интресено начало от новата група 24K, която ще дебютира по-късно през годината,

започват с мини албум на четирима от тях под името 4K. .(иначе общо са 6)

Членове на 4K: Cory (코리), Seok June (석준), Kisu (기수) и Sung Oh (성오).

Остава по-късно да ни разкрият кои са останалите двама, които са в групата 24K.

 

 

 

Останалите песни от мини албума:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OT T.O.P Media ( teen top) ще пускат нова група на име 100% ( страннно име , което хич не ми харесва ....как ли ще се казват феновете им ??)))

 

Ще ни пленят със своите вокални умения и невероятните си изпълнения..

 

306969_430519700303870_945876781_n.jpg

 

Не съм ги подредила както са на снимката

Seo Minwoo (Vocal)

8 февруари 1985

кръвна група: O

176 cm/ 60 kg

 

Kim Rokhyun (Vocal)

10 февруари 1991

кръвна група B

177 cm / 61 kg

 

Cho Jonghwan (Vocal)

23 ноември 1992

кръвна група A

177 cm / 61 kg

 

Kim Chanyong (Rapp)

29 април 1993

кръвна група O

: 180 cm / 63 kg

 

Woo Changbum (Rapp)

7 октомври 1993

кръвна групаO

178 cm / 58 kg

 

Jang Hyukjin (Vocal)

20 декември 1993

кръвна група B

176 cm / 62 kg

 

Lee Sanghoon (Vocal)

23 декември 1993

кръвна група A

182 cm / 63 kg

 

Макар ,че сега като разрових за повече клипчета ...това е от прескоференцията с Анди и Теен топ.. хареса ми как изпяха песента на ББ...Може да им дам шанс....като махна името ^^~~

 

http://www.youtube.com/watch?v=IaSZdg9wSDU

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа официална снимка на момците от Big Star

 

Харесват ми , но май това със сравнението с ББ леко ще се окаже вярно например ..онзи с белият потник ми прилича на Теянг в началния му период. Русичката коса е Десонг.. Дракончето е момчето с червената косичка..ТОПи е с очилцата а малчо е последното ot момчета .. От друга заради това розово ми приличат и на Nu'est :д.

 

Но това са си мои фантазии естествено ... Ще им дам шанс , кефят ме само от снимката дано пробият ....<33

 

20120705_bigstar_bigstart.jpg.

 

 

Ще пуснат дебютната си песен Hot Boy на 12 юли.. Защо точно тогава бе момчета в най голямата баница ... защо не изчакахте нцнцн

Eто и лист с песните

20120705_bigstar_bigstart2-600x715.jpg

 

 

Ето им профилите ...

 

20120705_bigstar_profile-600x196.jpg

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C-Clown или което цялото иим име Crown Clown е първата мъжка група на Yedang entertainment и ще дебютират на 19 юли.

 

79c9092af0637b122116a1ed08f83aff.jpeg

 

Ето го и първия тийзър

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BIG STAR

 

Песничката ето я .. Харесва ми има хубаво звучение....

 

 

 

 

20120705_bigstar_bigstart_additional_teaserphoto.jpg

 

Track List:

01. Big Star

02. Hot Boy

03. Baby Gir

 

Ето и целия албум :click:

 

EТо снимка от MV , какво става по време на снимките и тийзъра към HOt boy

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

C-Clown : Oсновната песен се казва ""NOT ALONE". И е направена от Shinsadong Tiger( B2ST - "Mystery , "Soom" , "Shock"" , On Rainy Days "Fiction" (почти целия албум от 2011 той е го е направил) , T-ara - Lovey-Dovey Roly-Poly Bo Peep Bo Peep , 4minute - Volume Up "Hot Issue", "HuH" "Mirror Mirror" Muzik ; Trouble Maker Trouble Maker )

 

И още тийзъри:

 

 

 

И клипът на BIG STAR излзезе.. На предната страница дадох линк за албума ето го отново

Ето и целия албум :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...