Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Нова момичешка група с продуцент Shinsadong Tiger. името е EXID ( EXO, EXID всякаква липса на креативност)

Групата ще се състои от шест момичета - Yuji, LE, Dami, Hani, Hae Ryung, Jung Hwa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебютен клип за EXID.

 

Аз ви казвам, че докато не направяр 30 тийзъри, няма да ги пуснат на сцената тия момчета ;)

 

Така е разпределението на момчетата в двете групи

EXO-K

Kai, Se Hun, D.O, Chan Yeol, Baek Hyun, Su Ho (май този ще е лидера, доколкото разбрах, аз си мислех, че ще е Кай )

 

EXO-M

Xiu Min, Lu Han, Lay, Chen, Tao, Kris

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще се появи ново мъжко дуо на корейската сцена, което ще се казва 2BiC ( 2Bi Continued).

То ще се състои от Jihwan и Junhyung, а техен създател е композиторът Jo Young Soo.

Дебютният им сингъл ще се казва “I Made Another Girl Cry“ и ще излезе на 14 март.

 

В клипа към дебютната им песен ще участва Lee Min Ho(The Moon that Embraces the Sun), а

за момичето не мога да кажа коя е.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sGfU5qtg5_U

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова момичешка група Pandora ( името ми харесва).

http://www.youtube.com/watch?v=2rzSw--IqZo

http://www.youtube.com/watch?v=AKyDg3QwU5c&feature=related

 

Изненадващо, но звучат много добре и двете им песнички са супер.

Надеждни ми изглеждат, айде дано и един клип да направят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Песента не е лоша, а хореографията много ми харесва. Този Ren е най-момичешки изглеждащия айдол, който съм виждала, но за първи път това ми харесва. :lol: Самото му излъчване е готино хахаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

little_angel изпревари ме :)

NU’EST - NU’ Established Style Tempo.

Момчетата са JR, Minhyun, Baekho, Ren, Arron.

Песента е много свежа на фона на мрачния клип.

Отзад на черната дъска пише FАCE book :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За NU’EST харесва ми “. За дебютираща група е wowww。。

Грабна ме от първото слушане .

 

Ето Ехо - К и Ехо - М - HISTORY + танците...

EXO-K 엑소케이 'History' MV (Korean Ver.)

 

EXO-M 엑소엠 'History' MV (Chinese Ver.)

 

 

 

 

 

ПОчват много да ме кефят ...с очакване съм на дебюта им на сцена ^^ :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са JR, Minhyun, Baekho, Ren, Arron.

Отзад на черната дъска пише FАCE book :282:

Aaron му е името. От Америка е момчето. И той е '93 набор. Минхюн е '94 , а другите са '95. Сравнително млади. Най-накрая група в която мнозинството са колкото мен. :lol:

 

И аз в началото си помислих , че пише FACE book , но пише FACE и отделно Baek Ho.

 

Песента много ми харесва, клипа също, танца и той е интересен. Чакам утре да видя лайв изпълнението. И отивам да слушам другите две песни .. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предната страница Bambi е писала за нова група от страна на Cube Entertainment

Ето има още малко повече инфо около тях : 7 момчета - ще се казват - BTOB (произнася се с Б-то - Родени за победи).

Това е официалната страничка на групата ТУК.

В тийзъра има надписи "Най-накрая чакането свърши. Бъдете готови да бъдете отнесени. Светът на к-Pop е на път да се промени. Cube Entertainment гордо представя BTOB, Родени за победи".

Не потвърдено но май на 22 март ще дебютират

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тези BTOB ще ме отнесат и доколко ще променят света на к-попа, но това от клипа определено е разбиващо :yes: .

 

 

А онова, русичкото с опашката от NU'EST може да сложи в джоб доста от момичешките идолки :lol: .Песничката им е готина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в началото си помислих , че пише FACE book , но пише FACE и отделно Baek Ho.

 

Верно, верно, моя грешка :)

Обаче все пак има препратки към facebook.

 

At your status, I'll just click the "like it"

*някъде из превода*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям Ви Glen Check. Стилът на триото е електро - поп (клубна музика).

Членовете на групата са June One Kim (китара), Hyuk Jun Kang (DJ, клавиши), Jeon Yeol Ryu (барабанист).

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=UKSv0rxbduM

 

Момчетата правят и страхотни ремикси My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mомчетата от BTOB пуснаха 1ви тийзър на дебютната им песен.. М допада ми от малкото чуто..Ще видим колко ще ми хреса цялата песен..

 

 

]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това ли беше отнасянето и разбиването на к-попа :huh: . Песничките не са лоши, но по нищо не се различават от останалите бой-банди. Сори, но нищо общо с тийзъра B) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу.. и настъпи голяма промяна в кпопа. още една група :D

Не звучат лошо, но нищо ново. Клипът адски много ми напомня на Fiction.

Обаче това е е една от малкото групи , в които не харесвам половината момчета, да не споменавам, че това русичкото ми е даже леко противно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Brand New Stardom Entertainment (BLock B ) ще дебютират 2 нови групи: едната ще се казва EvoL (ще е женска хип хоп група). В средата на април ще се излъчат 8 епизода на шоу по MBC Music с техния дебют.Ще има различни неща около техните тренировки , дебют + работата им с Kyung ( block B ) , който е продуцент на албума им.! Членовете на другата им група Topp Dogg също ще имат специално участие ..Те ще са момчешка група

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...