Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Що се отнася до M.I.B, значи всеки от членовете на групата ще дебютира соло, а след това ще дебютират заедно като група.

А сега соло дебютите на другите двама. Сега чакаме само последния :)

 

 

 

До сега най- много ми харесва Beautiful Day :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния младеж от M.I.B. Момчето е японец, което е доста интересно и рядко срещано. Аз само за една стара момичешка група се сещам , която имаше японско попълнение. Та Kang Nam е вокалиста на групата и на 28 излиза дебютната им песен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло съм с много смесени чувства относно групата, чудя се дали ми харесва или не.

Половината от песните ми се ядват, за първата няма какво да говорим обичам я тази песен, но не знам за другите. Beautiful Day вдигна много летвата и май другите ме успяха да я надскочат.

Ще видим какво ще направят заедно, всъщност ми е много интересно как ще звучат петимата.

Радвам се, че имат японско попълнение, различно е. Верно ли името му е Kang Nam, хич не ми звучи японско, даже много корейско нали сещате квартала Кангнам. :)

 

И за да не е съвсем празно слагам jacket photos на MYNAME ( бях спонала за тях, протежетата на Hwanhee).Дебют 28- ми октомври (и те ли? )

20111016_myname_junq.jpg

20111016_myname_insoo.jpg

20111016_myname_gunwoo.jpg

20111016_myname_chaejin.jpg

20111016_myname_seyong.jpg

Много са нагримирани, но си признавам, че на места гримът ми харесва ( и аз искам така ), а този последния е стил Саске Учиха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kang Nam не му е името на момчето...Някъде го бях мернала истинското му име ама не го помня. :lol:

 

А от на Фани момчетата на тоя със веригата ако му измият грима мисля, че най ще ми хареса. Иначе всички изглеждат добре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wow, винаги съм знаела, че има много групи, но си нямах и представа, че са толкова много.

В клипчето ми направи впечатление разликата, как са изглеждали групите, как са звучали преди 10 години и повече и как е сега :) та да си кажем, голяма е:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радва това Меседжи :)

http://www.youtube.com/watch?v=n_Oe7YB2bXs

 

Само един въпрос, някой знае ли как се произнася името на групата?

въртят ми се няколко идеи в главата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез момчета MYNAME големи сладури, ама какво е тва непостоянство в лайвовете.

На МКД бяха добре, на Мюзик Банк бяха мега зле, на Инкигаьо на кантара между добре и зле..... Този червенокоското дето подскача много ме радва и този русолявия има добър глас, но този който се опитва да взима високите( май им е лидера не съм сигурна) мнооого колебливо и не на ниво на някои от изпълненията ..... Дано да се поправят че язък за подкрепата на Хунахи.

 

А за произнасянето Крис - Май Нейм какъв друг вариант може да има.... :lol:

 

Още една група, която ще дебютира

 

 

Тая година много момчета много нещо.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една нова група АА или Double A.

20111025_aa.jpg

 

членовете са: Aoora, Woosang, Kimchi (мда кимчи е), Joowoon и Ho-ik.

 

 

И един лаиф с Ha Ji Won :)

 

 

Иначе официален дебют на 4-ти ноември на Music Bank.

 

А сладурите от Май Нейм, няма ли да изкарат поне едно мини, че много им се радвам.

П.С. Тия групи трябва да вземат да се кръщават с нормални имена, като ги напишеш поне да излизат в Google и YouTube :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AA не бяха лоши на дебюта си на Мюзик Банк. Този русичкия обаче много ми прилича на кученце хахахха

 

MYNAME задобряват на лайв стейджовете вече. Много се радвам защото червенокоското много ме кефи :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на тези момичета, не съм много сигурна, но си мисля, че са нови. Не съм ги чувала преди.

Woman Power

 

Ангелче, права си червенокосото е голямо сладурче:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера един дует направи дебют- A-ble

http://www.youtube.com/watch?v=V9peX7ZKve0

Не е лоша песента, звучи ми като ост на някоя мелодрама. :D

 

А днес една група- WE

http://www.youtube.com/watch?v=J-_txQSTdL0

Това вече не ми харесва.

 

И един underground рапър - KIKAFLO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A-ble това трябва да е само телевизионния им дебют, защото имат още поне един сингъл. Аз се сещам за песента им Dead love тя е много готина...

 

А защо не харесваш WE ? Лайва не съм го гледала още но песента им не беше лоша... Малко дърти ми изглеждаха на снимките които гледах :lol:

 

Всъщност пиша заради една нова група , която днес открих.

 

AXIZ са участвали в едно от корейските риалити шоута(само че за групи) и сега издават първия си албум - Axiz (엑시즈) – Give Me A Hug

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес съм в екстаз от новата песен, т.е.тийзър на Bang Yong Guk и Zelo - Never Give Up.

http://www.youtube.com/watch?v=etW_WrXy6B0&feature=player_embedded

Zelo, набор 96, е третия член от предстоящата група, заедно с Bang Yong Guk и Kim Him Chan.

20111124_zelo-600x396.jpg

За съжаление не виждаме цялото лице, но и на това съм доволна, поне е нещо.

Знаят си работата хората вече колко месеца ни държат в напрежение.

Не знам, кои ще бъдат другите двама, не знам дори името на групата, а вече съм върла фенка. :)

 

П.П. Запазвам си правото да направя тема на групата във форума, когато дебютира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...