Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Мацки, я да ви попитам за Бойфренд. Много са ми сладурски тези бебчовци, обаче освен близнаците не ви ли се струва, че и останалите много си приличат. Все едно имаме три двойки близнаци. :blink: Сега, май трябва да уточня, че нищо не разбирам аз от момчешки групи и че по принцип повечето ми изглеждат еднакви, ама все пак... Само на мен ли така ми се струва или и с вас е така? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори DBSK? Seriously? Дооооста трудно ще го постигнат това, ама айде да видим... За M1 ли става въпрос, че май те щяха да са под SM о.О

 

А пък Злати, на мен отначало всичките са ми еднакви и ми е трудно да ги различа :D Ама с времето свиквам и започвам да схващам кой кой е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то принципно е така, ама тук положението ми се струва отчайващо. Имам чувството, че са три момченца и ги виждам двойно! :blink::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е малко трудно различаването на Бойфренд :lol: :lol: Но освен близнаците други роднини май няма :lol:

Н-трейн може да не са много хубави, но пък не пеят лошо... Някак по ме кефят от Бойфренд :lol:

 

 

Дани и аз в началото имах проблеми с Блок Б :lol: Но гледах техни радио предавания и момчетата не са лоши. Вокалът им е добър , а и този с дългата коса е добър рапър :lol:

 

На мен от всички които дебютираха последно Х5 са ми най-странни :unsure: Нещо не мога да ги асимилирам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Група от състезателни модели <_< Какво още могат да измислят не знам :lol: :lol: :lol:

 

И едно ново приятно мъжко дуо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо съм изумена от Каркаро-то... Най-вече от клипа, който прилича на реклама за секс-телефон >< Тва е върха вече...

Изпълнението на Н-Трейн на Брауновската песен With You е страхотно^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=vdjqlnYCjDg&feature=related



Не знам дали тези свинкъли са минали под ножа.:D Песента е горе-долу поносима, името им е прекалено свинкълско за мен :D.

Иначе каркаро момичетата наистина имат покъртителен клип, иначе са красиви. Песента е абсолютен боклук обаче за мен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше им крайно време на тези момичета да направят дебют, вече забравих преди колко месеца им пуснаха песните.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JijvBFLh4hQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Излезе им и на тях клипа най-вече. Песента все така не ми харесвам, но клипа е забавен. Голяма реклама му правят на този аквапарк. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една момчешка група дебютира HITT (HERE IS THE TOP).

20110701_hitt_3.jpg

Членовете са Hayong, Juntaek, Hyunjun, Howon, Wooram, и Jaehoon. И са под лейбъла на Sony Music, което ако питате мен си е нещо голямо и може би тези момчета ги чака добро бъдеще.

http://www.youtube.com/watch?v=F-iwwqQABwc&feature=player_embedded

Не че клипа е нещо ново за очите ми, нали виждала съм поне още 10 такива, да не ги изреждам.Но пък песента не е лоша имат глас.

П.П. Е може ли да показват само единия толкова много, хващам се на бас, че е лидера :lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ето го и дебютът на сцената днес.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8O94KE-iABk

Днес като ги гледах и успях да ги фокусирам ми се струва, че има едни двама (крайните двама от горната снимка) дето много си приличат. Ама са направо като близнаци, много си приличат по чертите на лицата. То може сега близнаците да са модерни. Може и да говоря пълни глупости, ама да си кажа. :lol:

Редактирано от krisSkOoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си луда тъкмо мислех да питам близнаци ли има в тая група или аз виждам двойно от жегата :lol: :lol: :lol:

Клипа не е нищо ново така е.... Песентааааа абе не знам не ме грабна от 1 път, а съм я слушала само два, така че има надежда :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HITT ми харесват и то много :D Отначало ми бяха странни, но песента им колкото повече я слушам, толкова повече ми започва да ми харесва... а и останалите песни от албума им не са лоши :) ще ги държа под око ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да знам, че не само аз виждам двойно. Аз покрай зяпане на двамата "близнаци" взех, че харесах песента и то много даже.

Освен това четох, че са получили много похвали от Yiruma и 4MEN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо фенове на Здрач, може би :lol:

 

За другата група ВоМ, нищо особено не са, вече толкова ни заляха с нови попълнения, че не ги различавам. Обаче от къде го извадиха тоя рапър, страшен глас, малко ми напомня на някого, аз нали съм си фенка на рапърите и тук определено съм заинтригувана. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на кой ти напомня Крис, но аз да си кажа за него. Момчето се казва Mino (Tagoon- му е името в ВоМ). Той е тренирал с Block B и е щял да бъде част от групата , но в последния момент си е тръгнал поради "лични причини". Най - добър приятел е на P.O., Zico и Kyung. Ако някой гледа Match up във 4 еп (ако не се лъжа) Block B гледат дебюта му по MTV и да видите що рев беше :lol: Много бяха сладки как ревяха сичките от щастие за него и от мъка че не е с тях а с друга група....

 

Та Криско ако влезеш в темата на Block B ще намериш и песни с негово участие , които са записвани преди дебюта и на двете групи.

 

А тези Здрач нещо ме съмняват дали ще успеят. А на ВоМ няма да им е лесно и на тях защото тая ниша с баладните момчешки групи е доооста малка и трудна за намъкване в нея :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая песен не сме ли я чували и преди, много ми е позната, оф вече вземам да изперквам.Много станаха тия дето дебютират, дайте ни почивка де.

Иначе аз сега съм зарибена по песничката.

Обаче защо Twi-Light, много ми е абсурдно, да не са им свършили числата. :282:

 

А за рапърчето Tagoon много ми звучи като ТОР, не че може да има друг като него, но може би е заради по плътния глас. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...