Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Не знам, ама аз тия хикс 5, бйлскдйасл827589345698347689, блок б и ко не моа ги различа грам, колкото и да се мъча...да не говорим, че последните ги бъркам с клик б...мое ли да ги пускате в една седмица всички да дебютират, да имам и маркетинговата стратегия, заклевам се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично Х-5 много ми харесаха.Главно заради песента им Fantasy, но...Не са се изявили с големи танцови въможности за сега, но ще почакаме и ще видим :)

 

PS:А ще има нова корейска бой групичка :D:P Групата ще е под името Block B. От allkpop пуснаха снимчици на мембърите :rolleyes: . Можете да ги видите от тук click-me.gif . В поста също пишеше, че един от групата ще участва в `100 points out of 100`. На мен ми се виждат големи сладури, дано само да не се изложат :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те Block B вече дебютираха преди две седмици. Бяха по музикалните програми, пуснаха сингъл....

Тези X-5 нещо не мога да преценя дали ми харесват. Дано направят по силно представяне по-нататък. А рапъра с подобния на Мир глас нещо и маниерите му ли копира или аз съм прекалено пристрастна..... :lol: :lol: :lol: Най-хубавото на момчетата е че са супер високи (поне за мен това е голям плюс :lol: )

 

И поздрав с новата песен на една страхотна група която не е нова, но понеже си няма тема....ще ги пробутам тук :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=y_qfBnyqALc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на корейската музика не мога да не се разпиша тук. И на трите групи дебютните им сингли са много добри. И трите имат голям потенциал и съм сигурен, че ще станат големи. От трите групи фаворитът ми е X-5. Песента им е адски добра, много са красиви както и другите де, ама.. Песента ми хареса още първият път, в който я чух. B1A4, несъмнено са много сладки момчета, но не можаха да ме впечатлят. Песента им не ми хареса, донякъде и визията им не ми хареса. Block B, и те као визия не ми харесаха, но е истина, че са много добри танцьори. Песента им съще ще стане хит и ще се разчуят доста бързо. Лично на мен дебютната им песен не ми хареса първият път, но като я чух вторият път ме зариби много яко. Очаквам много и от трите групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една момичешка група, която се очаква да дебютира в началото на юни.. Омг! Няма край! :D

 

Ocean Girls

 

20110429_oceangirls_main.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=bE2VmfU2NPk

 

Гласовете им ми се струват малко страшни.. Но доколкото разбрах момичетата са били актриси, модели ли...

 

Но иначе от дебютиралите досега ми харесват X-5 и B1A4. Ще си ги следя! :lol:

А дебютната песен на Block B ми е много позната от всякъде. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето я и другата група която ще дебютира заедно с Boyfriend. N-Train :

 

този русичкия прилича малко на Day Day :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли са бойфренд? Мислех, че биласа е най-тъпото име за бой група, на което съм попадала наскоро, ама това цепи всички класации. Вторите са ми изключително безразлични. Имам чувството, че последните бой групи, които излизат всичките са еднакви. Нямат нищо отличително. Тея оушън гърлс поне са забавни с океанската тематика, нищо, че направиха песента на сай на нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инди изпълнителката Heenain.

Много сладка песничка :P

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jang Woo Hyuk oт H.O.T., мисля отдавна разпаднали се, се завръща с мини албум “I AM THE FUTURE”, не знам дебютен или не.

 

Minimalism

I AM THE FUTURE

Weekend Nights

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утрепаха се да дебютират днес, няма ли и други дни. :282:

Дебютът си е един по- специален ден, трябва ли да да го делят с още 4- 5 групи.

Последните месеци ни заляха с нови дебютанти, какво е това желание да са на сцената не разбирам, не че има нещо лошо де, ама пък дайте малко почивка и на горките фенове на кпоп- а.

УСПЕХ на дебютиралите днес, да видим утре колко ще са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и видео клипа и дебюта на N-Train

 

А аз си мислех че русия ще е рапър :lol: Каква заблуда :lol:

 

А ето ги и тези на "Гаджетата" (?? :lol: )

 

http://www.youtube.com/watch?v=56K4nOs_LLg

BOYFRIEND - Let's Get It Started + Boyfriend (Debut Stage) | MUSIC BANK

 

Мисля че не трябва да се оплаквате от момчешките групи, защото прочетох покъртителната статия, че до края на годината ще дебютират поне още 12 момичешки групи. :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не трябва да се оплаквате от момчешките групи, защото прочетох покъртителната статия, че до края на годината ще дебютират поне още 12 момичешки групи. :lol: :lol:

 

Боже, и ти ли си я чела?.. Аз като прочетох и си викам, че просто не е възможно.

Аз тъкмо взех да ги разпознавам и айде пак..

Сигурно повечето ще са с оня шокиращо сладникав стил!... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ntrain - песента е много приятна за разлика от самите момчета, като изключим, предполагам, главния вокал, който се включва на първия бридж и пее соло на припевната част. "Рапъра" ми иде да му се изповръщам в лицето. Как са избрали толкова антипатично същество за рапър? И без това не е някакво рапиращо чудо, въобще не ми го побира главата.

 

Boyfriend имат приятен танц, но всичко останало ме отвращава. Teen Top може да са женствени като тях, но поне имат добри песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Рапъра" ми иде да му се изповръщам в лицето. Как са избрали толкова антипатично същество за рапър? И без това не е някакво рапиращо чудо, въобще не ми го побира главата.

 

 

Ама той не е рапър точно това ме изненада мен :lol: Явно са си изцяло вокална група, но просто вида му е на рапър :lol: Иначе и на мен ми харесва песента им. И момчето което вади очите на котката от Шрек :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама той не е рапър точно това ме изненада мен :lol: Явно са си изцяло вокална група, но просто вида му е на рапър :lol: Иначе и на мен ми харесва песента им. И момчето което вади очите на котката от Шрек :lol: :lol:

 

 

Не, аз говоря за тоя, който рапира - него наричам "рапър" - тоя с гнусния шлифер... :D

 

Абе, на втори поглед всички са ужасни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всички ,които дебютираха симпатизирам само на Бойфренд и то ,защото са в една компания със Систар..... :lol: Иначе са ми прекалено малки, за да ги харесам наистина...

Блок Б са ми ужасни , и песента и момчетата...особено онова нещо с вдигнатата коса...ерм.... ужасен е...

пък и с тея латексови костюмчета не ми помагат много :lol:

 

Иначе идол групите станаха прекалено много и все по-некачествени... а предстоят още хиляди да излизат~~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Божичко, дано информацията за 12 нови момичешки групи да е грешна... Стига вече, откачих от толкова сладникави първи песни...

Тийзъра (интрото) на Boyfriend (не песента) ме кефи максимално, но защо, за Бога, дебютната им песен е като детска песничка??? Ужас... Затова X-5 са ми на сърце, понеже започнаха без такива лигавщини.

Аз също мислех, че русия от N-Train ще е рапър о.О Та песента им... еми сравнително добра е, но не ме грабна нещо.

И така... Бойфренд, въпреки убийствено смотаното си име и лигавата дебютна песен, ме радват. Другата песен от сингъла им бива

http://www.youtube.com/watch?v=wtQQ7AlqbMw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като им видя промо снимките и имената и съм вече наясно, че не струват...Даже не съм слушала и една от тез групи...

 

БИЛАСААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!

 

Чакам често казано проекта на СМ за таз година, макЪр че нещо с тия 5 тука 4 там 2 отзад, па едновременни промоции и 70 варианта на песените малко ме съмняват...А и нещо за втори ДБСК говореха ;///

 

За сега всичко що е дебютирало таз година ше потъне в забвение, заклевам се. Няма нито една дето да струва, какво остава да е добра, или изключителна група...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...