Jump to content

Цъфнали, 'ма дали ще вържат...


Recommended Posts

Колкото и да ми се иска да направя тема на Bay.B, няма да го направя, защото тези, които имам не мога да ги поддържам като хората. Ще събера всичко в един пост и няма да пиша повече за тях.

 

Bay.B (Бейби) е женско трио и е към CAN Entertainment. Може би компанията нищо не ви говори, но мъжкото трио Monday Kiz са в същия лейбъл, така че Bay.B може да се сметне за техния женски вариант. Повече информация за момичетата, като имена, рожденни дати и т.н. може да намерите на тази линк. Официалния им youtube канал е този. Там ще намерите официалните им видеоклипове (за сега е само един), както и акустични версии и ковъри на корейски и английски песни, както и акустичен вариант на тяхната песен Quecera Cera. Качили са също и първите си живи изпълнения от SBS MTV The Show,  Show Champion, M!Countdown и Inkigayo. Първия им студиен албум може да изтеглите от тук. Успех им пожелавам на девойките, аз много ги харесах.

 

И спомената вече първа сцена на M!Countdown с хубавите червени рокли

 

 

 

Ще спомена и дебютиралата преди дни женска група Berry Good. Имат сладка концепция, поне за първия сингъл и дебютираха на

. А видеото към първата им песен Love Letter може да видите

Off Topic

 

. С тегленете на песента им е малко сложно, но може да я изтеглите от тук. Ако имате нужда от помощ, ми пишете лично съобщение. Поствам това специално за мъжката част от форума, падащи си по сладки корейки. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой ще спретне тема на момчето? :rolleyes:

Той умее толкова много неща, продуцира, пише, участва в колаборации, а сега прави официален дебют с пълен албум,

под шапето на Amoeba Culture.

Листът с песните е покъртително интересен..и чакам "Crush On You"

 

 

1. I Fancy You
2. A Little Bit (feat. Lydia Paek)
3. Hey Baby (feat. Zion. T)
4. Whatever You Do (feat. Gray)
5. Annoying (밥맛이야) (feat. Kumapark)
6. Beautiful You (feat. Choiza)
7. Want You
8. Hug Me (feat. Gaeko)
9. Give It To Me (feat. Jay Park, Simon D)
10. Friday Ya (feat. Jinbo)
11. Sometimes

 

 

Да сложа какво ни чака, защото звучи супер добре:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата може и да се сдобият и с тема, ако някой намери време.. :28558:

До тогава..ще им сложа песновката тук..да ги чуете, ако още не сте. Аз им давам шанс, понаглеждам какво правят сега, и преди, може би и мениджмънта им е сериозен...пък да видим за последното.

Концепцията със 60-те години в клипа малко ми напомня на Wonder Girls, но нито е гадно, нито копирано буквално, тук. Мацките от Mamamoo могат да пеят и имат присъствие, ще гледам лайв как се справят. Но с тази подкрепа със стафЪ, Г-н Джентълмен, Бъмки, въобще звездния екип в MV-то, започват добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова група от YMC Ent. (Ailee, Wheesung, Mighty Mouth и др.)

Триото се казва Lucky J и се състои от Jessi(позната преди като Jessica Ho), J'Kyun(рапър, който е работил както с други изпълнители, така и самостоятелно) и J-Yo (преди беше част от групата Touch)

Дебютният им сингъл се казва Can you hear me и днес ще бъде първото им изпъление на сцената на M Countdown.

 

 

cca71619f7ffb8ec.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях писала в Общата музикална тема, за Дже Джунг, но всъщност е по-правилно да го пиша тук. Днес излезе дебютното му парче ICE ICE BABY


Като всеки победител от Суперстар К за сега е в CJ E&M Music, ще видим за в бъдеще. :)


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези момиченца са ми симпатични:

 

 

Рапърката кефи, а мацката танцува добре. Дразни ме, че са направили клипа й точно като микс между БоА и ДБСК, ама "преизползването" си е похват на корейците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СМ си пуснаха новата женска група:

 

https://www.youtube.com/watch?v=z4I2Ai-nNOw

 

За мен са като следващите fx. Добре пеят, ама дори не мога да ги различа ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се похваля с тези момчета. Много добри песни изкараха. А на 2 септември ще пуснат и 1-вия си мини албум. Освен с песните с момите ще има още 3-песни: "Say Yes", "Time Out" и"True Love

Ето профил на момчетата в бг сайт.

Първата песен, която пуснаха през април месец беше заедно с

(oфициално видео) и се изкачиха на върха на класациите.

В края на юли месец пък пуснаха A Little Close заедно с LIL Kim

 

 

Днес от компанията пуснаха  песента Headache (която май ще се промотира по предаванията) и в клипа   участва  Haeryung от BESTie

Off Topic

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям тези момичета. Казват се Purfles.

Името им значи, че искат да декорират кпоп сцената.

http://youtu.be/gzB41vHI9Vw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seventeen - новата група на Pledis Ent. от 13 момчета (двама от тях китайци). Днес дебютираха и мисля, че ще вържат, макар че те с NU'EST до никъде не я докараха, но в тези, като че ли ми се струва, че има повече хляб.

Много добър синхрон на сцена и добра хореография. Изненадана съм от движенията им по сцената, а и при положение, че са 13 момчета. Браво.

На мен ми направи впечатление Ким Мин Гю, мисля, че е един от рапърите, не съм ги разучила още. Прави впечатление, защото е и най-висок.

Казах на little_angel да им направи тема, ако не я домързи, че са доста народ.

 

Видеото на Adore U

 

 

И сцената им вчера на M! Countdown

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш че и аз съм фен на дебюта им, вчера като ги видях на МКД много ме впечатлиха с хореографията и песента, за това и веднага ти ги показах.

 

Обаче са 13 парчета пустите хахахаха Ще трябва да направят нещо с което много да ме израдват, че да се напъна за тема хахахаха

 

 

 

 

 

Понеже сме в темата се опитвам да се сетя за някой наскоро дебютирал който да ми хареса, да сложа....

 

 

Много женски групи дебютираха последно. Тези които се справиха прилично с дебюта си, от началото на 2015г до сега, според мен са -

 

,

и

.

 

 

От момчешките групи най-чакани бяха Monsta X.

 

Off Topic

 

 

А моят следур

Off Topic

 

 

, най-накрая дебютира след толкова години.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,отдавна не е писано в тая тема.Момчетата на които ще обърна внимание са дебютирали отдавна,тъй де през 2012г.,даже два или три пъти са споменати и тук,но пък аз разбрах за тях тия дни и според мен,ами добри са,та викам малко да ги изкарам от прахта...Е,те и сами ще го направят,тъй като вчера се завърнаха на сцената с  участие в  DREAM CONCERT и представиха новото си парче-Bonnie & Clyde.Всъщност аз разбрах за тях след като прочетох,че са били вкарани в някакъв черен списък от бившата президентка на Южна Корея и от тогава тяхната кариера е била всякак спъвана, така да се кажа.Пък си пеят момчетата и добре танцуват.Дано сега имат по-голям късмет и много фенове.То вече са и в друг състав,някои от тях са напуснали групата,може би след всичките проблеми,които са имали,и аз не знам...Мислех тема да направя за тях,обаче не съм правила и дали щях да я издокарам както трябва,та това ме спря...Дано и на вас ви харесат...

Аз сега тепърва имената им ще уча,кой е напуснал,защо,кои са новите и така нататък...

 

                                                                                           24К

Dc2zb_MQX4_AAmh2a.jpg

 

Dd_Ag_UXCVMAAg_RJV.jpg

 

 

Участието има на DREAM CONCERT от вчера/12.05.2018г

 

Иначе тая тяхна песен, страшно ме радва...Но пък тоя русокоско за съжаление вече не е при тях,а е луда глава и доста добре танцува.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да не пропусна новата група на Starship Entertainment.  Днес беше пуснато дебютното парче..

9 момчета. (малко са ми множко)

Ама ще ги видим.. Дебютната песен бива. Не е нещо wow ... Но е приятна за слушане.. Интересно ми е на лайфовете как ще се справят.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отчетем новата група на Brave_Entertainment - DBK (стои зад Dark Brown Eyes).. Нова нова отначалото на годината, когато пуснаха първия си мини албум с дебютната си песен.  Някои от момчетата са участвали в BOYS24.

Профил в  <wikipedia>

Брой на хората в групата: 9

latest?cb=20200124031326

 

 

Youth се казва дебютнияим албум и излиза на 3 февруари със главна песен  "Sorry Mama" .

Преди няколко дена  песента отбеляза 1 000 000  гледания.

официалния им канал ,  където пускат интересни клипчета.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на вълна банди ..

Тази година дебютира нова банда с името D.COY

5-членна състояща се от Sungwoo, Hyukjin, Jungmin, Wonshin и Dosun

Фирма: Rolling Culture One

Group-2-900x600.jpg

 

Дебютна песен излезе през февруари:

 

 

 

D.COY 디코이 'Come To Light' band ver.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя един солов дебют Jang Hanna

През 2013 участва в предаването K pop star 3 сезон и YG много я харесва. Подписва веднага със YG еnt.

Като през 2015  се включва към римейк песента на JINUSEUN - Tell me one more time. (песента е кавър на JINUSEUN - Tell Me ft Uhm Jung Hwa ). Взела е участие в още няколко песни .

Тренира усилено и до последно е считано, че ще влезе в новата група на YG по настоящем BLACKPINK.. Или поне, че ще дебютира сама до някаква степен.

През 2017 обаче излиза новината, че е напуснала фирмата.

Така преди няколко дена дебютира като солист.

[MV] 장한나(Hannah Jang) - RUNNAWAY / Official Music Video

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един солов дебют за тази година..

NATTY и дебютната и песен <NINETEEN>.

Пълното и име е Ahnatchaya Suputhipong . Родена е през  май 2002, което я прави почти 18 годишна. Тя е от Тайланд

Oтначало е трейни на JYP ent.

През 2015 участва в реалитито на  JYP -  SIXTEEN,  с което се определят членовете на TWICE. Почти стига до финал, но не успява да се впише в концепцията и най - вече заради крехката си възраст от 13/14 годишна.   Maлко след това напуска JYP ent.

През 2017 участва в друго реалити предаване Idol School, отново отпада на крачки от финалната концепция за промотираща група под името Fromis 9 .

През април 2020 е обявено, че е подписала с Swing Entertainment

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дебюта да ви представя ~

WOO!AH!

6 девойки са ~ Фирма: NV Entertainment.  ~ Дебют: 15 май

Повече за девойките от тук цък

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

UNVS (UNIVERSE 世界少年)

Първоначално дебютират в Тайван през 2016 с дигитален сингъл I'll Be There

Първоначален състав, когато дебютират в Тайван е Si Hoon (시훈) , IL (일) , Min Ho (민호) , Chang Gyu (창규) , YY (와이와이)

През 2017 -  Min Ho напуска, а през 2019 - Si Hoon и IL.. Добавят Jen, Jun H.  и EunHo

 

Трябвало е да дебютират в края на 2019 в Корея, но дебюта се отлага и дебютират през февруари 2020 .

Oфициалната линия  за Корейския дебют са : Chang Gyu , YY, Jen, Jun H.  и EunHo  .. Повече инфо тук

 

Фирма: CHITWN Music.

Дебютират през феруари с сингъл албум.

Главна песен : Timeless music video

През април месец пускат клипа на другата песен от сингъл албума им:

Solar Eclipse music video

Днес излезе втория им сингъл албум "Soundtracks for the Lost & Broken: Give You Up

С главна песен Give You Up

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...