Jump to content
lazeto

The Man From Nowhere (2010)

Recommended Posts

Филмът ми хареса, въпреки че малко ми беше трудно -намерих някаква версия с руски дублаж и не можех да чувам гласовете на артистите.Историята е потресваща и за съжаления сигурно има много истина в нея,кара те да се замислиш.Затова по-често прибягвам до драмите - разтоварват ме и ме забавляват.

Не е нужно да казвам колко страхотен и добре пипнат е филмът, или колко невероятен е Уон Бин, нали?

Страшно се зарадвах и на светлоокото секретарче от "Тайната градина". Така и не му запомних името, но където и да го засека, няма значение дали е драма, комедия или екшън, както сега, играта му винаги е бетон.

Уон Бин все съм го гледала в някакви романтични истории и затова до момента не ми е правило впечатление, но още от първия момент, в който се появи в The Man From Nowhere, ме осени... Той и Андо Масанобу си приличат като родни братя!!!  :wub:  И чисто физически, и като излъчване.

man-from-nowhere14.jpg 31077-masanobuando-m28h.jpg

За негледалите много японско, да знаете, това е голям комплимент :)

Тоз много....у лево изглежда  :28558:

Един от най-добрите японски актьори. А дали върви от ляво или от дясно, не мога да кажа, понеже си е лично негова работа. Ти явно повече ги разбираш тези неща.

Тоз много....у лево изглежда  :28558:

М'че те повечето така си изглеждат.  :28558:

Един от най-добрите японски актьори. А дали върви от ляво или от дясно, не мога да кажа, понеже си е лично негова работа. Ти явно повече ги разбираш тези неща.

Не бе, нема никво значение от коя страна е направлението, щом си играе добре човекът :)

Сега погледнах в кои филми е играл, гледал съм някои от тях, но просто не можах на пръв поглед да го свържа с някои. Интересно...

Аз чак сега го изгледах....как съм го пропуснала.... не знам....:dunno:

Това е един задължителен за гледане филм. Веднага ми влиза в листата с най- любимите филми. А Уон Бин защо не се снима повечко....