Jump to content

The Man From Nowhere (2010)


lazeto

Recommended Posts

Филмът ми хареса, въпреки че малко ми беше трудно -намерих някаква версия с руски дублаж и не можех да чувам гласовете на артистите.Историята е потресваща и за съжаления сигурно има много истина в нея,кара те да се замислиш.Затова по-често прибягвам до драмите - разтоварват ме и ме забавляват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да казвам колко страхотен и добре пипнат е филмът, или колко невероятен е Уон Бин, нали?

 

Страшно се зарадвах и на светлоокото секретарче от "Тайната градина". Така и не му запомних името, но където и да го засека, няма значение дали е драма, комедия или екшън, както сега, играта му винаги е бетон.

 

Уон Бин все съм го гледала в някакви романтични истории и затова до момента не ми е правило впечатление, но още от първия момент, в който се появи в The Man From Nowhere, ме осени... Той и Андо Масанобу си приличат като родни братя!!!  :wub:  И чисто физически, и като излъчване.

 

man-from-nowhere14.jpg 31077-masanobuando-m28h.jpg

 

 

За негледалите много японско, да знаете, това е голям комплимент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Тоз много....у лево изглежда  :28558:

 

Един от най-добрите японски актьори. А дали върви от ляво или от дясно, не мога да кажа, понеже си е лично негова работа. Ти явно повече ги разбираш тези неща.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Един от най-добрите японски актьори. А дали върви от ляво или от дясно, не мога да кажа, понеже си е лично негова работа. Ти явно повече ги разбираш тези неща.

 

 

Не бе, нема никво значение от коя страна е направлението, щом си играе добре човекът :)

Сега погледнах в кои филми е играл, гледал съм някои от тях, но просто не можах на пръв поглед да го свържа с някои. Интересно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак сега го изгледах....как съм го пропуснала.... не знам....:dunno:

Това е един задължителен за гледане филм. Веднага ми влиза в листата с най- любимите филми. А Уон Бин защо не се снима повечко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, @kcekce.

Уон Бин се справя много добре с ролята си и екшън сцените,

а в "Mother" прави страхотна роля :wub:  Няма никаква леви наклоности :blink:

Така ми се иска да участва в нови проекти, но уви.

Филмът ми е любим, препоръчвам на всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко с привкус на "Леон", но без да си приличат толкова много, че да започне да ги сравнява човек. Малко труден за преглъщане на моменти, когато дори и децата се превръщат в стока стига някой да е достатъчно безскрупулен, да ги използва. (А тук термина "безскрупулен" беше придобил наистина сериозни мащаби.) Както се очаква - има кървави сцени и жестокост. Но на техния фон още по-силно изпъкваше връзката на главния герой с момиченцето.
Добре направен филм с добри актьори. Препоръчвам го.

(Има активен сийд в Замунда, а е качен и във Vbox-a.)

Редактирано от Baioretto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онлайн с български субтитри: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Благодаря, добавям линка в първия пост.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...