Jump to content

Годишни награди на ES - СЕРИАЛ НА 2010 ГОДИНA - Номинации!


thedemon1238

Recommended Posts

Пете, за първи път да мислим в една посока, относно азиатски сериали. :lol:

И от мен:

 

Корейски сериали:

Sungkyunkwan Scandal

Slave Hunters

 

Японски сериал:

Bloody Monday S2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид противоположните ни мнения за доста сериали - това може да означва само едно нещо - че изброените сериали наистина са много добри :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с мнението на Пешито, но искам да коментирам забележката й.

"Mary stayed out all Night" по мое мнение заслужава номинация тук.

1-о това е най-дългоочаквания сериал (поне лично от мен) за 2010г.

2-о до момента на излъчвване (9еп.) не спира да жъне успехи и признания.

Публиката го обича, издържан е откъм сюжет, актьорско майсторство, режисура и т.н.

Фаворит ми е в своя жанр и за това съм гласувала.

Но наистина не е удачно да се гласува само до 15-ти, за това апелирам към удължаване на срока до края на декември ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тази логика някой ще поиска да се удължи и след нова година, защото Атина стартира днес например или Тайната градина, която ще продължи и след 1 януари.

Най-добре ще е да важи за сериали, които са приключили до края на 2010. Така въобще не е нужно да се удължава срока, защото за четири епизода няма да се промени кой знае какво.

Колкото до Мерито - явно е обичан само от чуждестранните зрители, в Корея рейтингът му е едноцифрено число, което се върти около цифрата 6. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То реалното гласуване започва от 15-ти до края на година.  Така че ако някой се съмнява до последно за Мери-то, може да гласува след като изгледа финала, там когато свършваше. :)

 

 

 

 

А реално аз нямам никаква идея как ще гласуваме. Да кажем, че за момента ще караме по старата система. 10 сериала с най-много номинации от всеки регион се класират. Ако има повече от десет, останалите с най-малко гласове отпадат.  Значи ще ни трябват 3 анкети за Япония, Корея и Тайван  (което е изпълнимо до колкото видях). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и моите фаворити :

- японски - Nagareboshi - нищо че още не е приключил

- Hotaru no Hikari 2 - още не мога да преценя кой от двата сезона ми хареса повече

- корейски - Road number one - разбира се

- Bad gay

- Chuno

- Coffe house

-тайвански- Autumn's concerto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тази логика някой ще поиска да се удължи и след нова година, защото Атина стартира днес например или Тайната градина, която ще продължи и след 1 януари.

Най-добре ще е да важи за сериали, които са приключили до края на 2010. Така въобще не е нужно да се удължава срока, защото за четири епизода няма да се промени кой знае какво. Колкото до Мерито - явно е обичан само от чуждестранните зрители, в Корея рейтингът му е едноцифрено число, което се върти около цифрата 6. :P

 

Исках да кажа, защо съм гласувала по този начин, а не дали е редно ли не да бъде включен даден сериал в класацията, само защото е в процес на излъчване.

Относно рейтинга на Мерито - не мога да споря и за съжаление не мога да променя фактите.

Истината е, че рейтинга падна заради нарастващото напрежение в страната.

Но това не променя факта, че си има своята аудитория и се радва на много повече положителни, отколкото негативни критики.

 

Лично за мен цялата 2010-та беше годината на корейските драми - скъсаха се да снимат (и ми изядоха временцето тия корейци :rolleyes: ) и да ни наводняват с добри и не толкова добри, но все пак достойни за вниманието сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейски:

Coffee House

Sungkyunkwan Scandal

Mischievous Kiss

Bad Gay

My Girlfriend Is A Gumiho

The Fugitive Plan B

Stars Falling From The Sky

Personal Taste

A Man Called God

Oh! My Lady

 

Японски:

Tsuki No Koibito

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година си беше годината на корейските драми. :)

От тези, които успях да изгледам номинирам следните:

 

Road No. 1

Smile, You

Sungkyunkwan Scandal

My Girlfriend Is A Gumiho

Mary Stayed Out All Night

Secret Garden

 

Япония:

Sunao ni Narenakute

 

Тайван :

Summer's Desire

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...