Jump to content

Годишни награди на ES - СЕРИАЛ НА 2010 ГОДИНA - Номинации!


thedemon1238

Recommended Posts

Моите адмирации за три различни и невероятни сериала.

Браво на създателите им и чудесната игра на актьорите!

 

ROAD No.1

SLAVE HUNTERS

BAD GUY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My Girlfriend Is A Gumiho

Pasta

и

Road No. 1 ( но само заради двете главни мъжки роли)

Имам още 2-3 набелязани сериала от 2010, но още не съм ги изгледала и няма да успея преди крайния срок на анкетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди всичко - една забележка, защото гледам, че всички масово пишат Мерито (не, че не харесвам сериала) - защо се включват сериали, които все още се излъчват и не са довършени? Някак си не са на място - или срокът трябва да се удължи, поне до завършването им, или да се гласува за него догодина... Видях, че Мерито завършва на 28 декември, обаче - класацията - до 15 декември (поне Беглецът се побира в този период)...

 

Иначе тази година корейците заложиха на костюмните драми и не сгрешиха. Изобщо големи националисти се оказаха - пуснаха доста силни сериали, свързани с историята и традициите им - "Път №1", "Ловци на роби", "Ким Су Ро"... сигурно и още могат да се наредят тук... Естествено, не остават и назад сериалите им, чието действие се развива в наши дни, макар и според мен повечето да бяха доста слаби, сякаш заложиха повече на рекламата и известните актьори, отколкото на... всичко останало. Приятно съм изненадана от сюжетите, в които вмъкнаха фантастични елементи (фентъзито също е вид фантастика) - забелязах няколко сериала с главно действащо лице деветоопашата лисица (не визирам само Шин Мин А), пък и не само...

Затова за продукции на годината номинирам две костюмни драми (от съвременните имам недовършени, затова ще се въздържа), едната с по-комедиен, а другата с по-драматичен сюжет:

Sungkyunkwan Scandal

Slave Hunters

 

За разлика от силния сезон на корейците - японците доста слабо го раздаваха... Затова номинациите ми са доста пристрастни, та да се види, че няма да има само корейски сериали в кюпа...

HAMMER SESSION!

Tumbling

Bloody Monday S2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...