Jump to content

Годишни награди на ES - СЕРИАЛ НА 2010 ГОДИНA - Номинации!


thedemon1238

Recommended Posts

Дойде време и за номинациите за популярност тази година. 

 

Аз отново ще се нагърбя с тази чест, щом никой друг не иска. :)

 

 

 

 

За не запознатите, пропуснали предишните 2 години, системата е следната.

 

 

 

 

1 Кръг - Номинират се от потребителите на форума X брой сериала. Нужно е, те да са завършили през 2010 година, за да участват.  Тези с най-много номинации продължават на финала.

 

2 Кръг - Пуска се анкета в която се борят най-популярните сериали, избрани в предишния кръг. 

 

Награждаване - Този път сериалите ще бъдат награждавани в различни категории. Японски, корейски и т.н.

 

 

 

 

Край на наминациите - 15 Декември.

 

Начало - сега

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японска драма:Sunao ni narenakute

Корейска драма(и тук вече е много трудно да се посочи само едно заглавие)-Bad guy,въпреки попретупания край.

Доста трудно ми е да сравня комедии и драми,още повече че поне досега не съм попадала на комедия,на която да и се е разминало без сълзливи моменти.

Едит:понеже забелязах че другите номинират по повече от един сериал,ето и другите заглавия,които предизвикаха дилема при първоначалния пост:

My girlfriend is a gumiho

Sungkyunkwan scandal

Slave hunters

Японски драми:

Tsuki no koibitoКолебах се доста дали си заслужава номинацията,но емоцията надделя-определено интересни персонажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bad Guy

Road Number One

 

Почти само тези съм гледала. На останалите им чакам завършените субтитри, така че засега остават извън класацията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с Ваня :)

Chuno - за това, че корейците все още могат да изненадват, впечатляват и държат зрителя до края и то с историческа драма.

Road Number One - за начина, с който една история (за войната, за болката, за приятелство, лоялността и частицата любов) стига лесно

до зрителя. ...но не болезнено поднесена, а лесно смилаема за всеки, който се навие да гледа военен сериал.

Bad Guy - заради драматизма в сюжета и всички тъмни страни на човешкия характер, които имаха донякъде показ и изказ.

Sungkyunkwan Scandal - очарованието от сюжет и герои, покриват всички изисквания за забавление. А сериалите, за какво са????

 

П.П.Очаквам номинации за актьор и актриса, може и двойка на година....но със защита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Chuno или Slave Hunters - който е гледал знае защо ;)

The Fugitive: Plan B - единствения сериал от новите след Chuno, който ме спечели от 1-ви едизод и до момента ме държи в неведение за карая !

Ей за малко да забравя - Personal Preference !

Редактирано от A Love To Kill
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...