Jump to content

PSY


Sierra

Recommended Posts

Има страхотен глас, много топъл. Препоръчвам ти да го чуеш и в другите му песни.

Слушала съм го, но освен една стара негова песен която харесвам, изобщо не ме впечатлява.

И защо е необходимо да бъде първи красавец,

щом музиката му превзе цял свят?!

.

Не съм казала, че трябва да е красавец, за да е популярен. Просто коментирах, че не разбирам какво му е толкова великото. За мен си остава много шум за нищо. Единствения плюс е, че света вече стабилно гледа на изток. Макар че това не съм сигурна дали е плюс или минус, като знам какви са расисти хората от така наречените бели държави. И как ще се присмиват на различните от тях :dunno:

Ще спомена само, че почти всички мой любими певци са си откровено грозни, но това не ги прави неуспешни и по-малко любими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дано ИТ-то в офиса е почивал между 4 и 5и30 или поне и той да е гледал, че да не каже на шефа какво правя в работно време

:lol: , но просто концерт на живо нямаше как да се пропусне. Не беше лош концерта, доста хора имаше, което беше очаквано предвид шумотевицата около Сай. Самия Сай се постара, раздаде се, но определено можеше и по-добре просто липсваше чувството за наистина як концерт, което все още им е проблем на всички изпълнители в Корея. Въпреки това доста често се хващах как съм се замечтал да съм там и аз, да махам с онези святкащи пръчки, да подскачам като на митинг ама за жалост не може :( . Айде сега след Сай и други да направят концерти на живо предавани онлайн, и на изстрадалите душички на феновете на корейската музика ще им стане много арно B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тениса...

http://vbox7.com/play:4baf7f5a35

 

И от "Господари на ефира" laugh.gif

http://vbox7.com/play:838f7c159a

 

"Но ако кореецът дойде намине към България - ще го поокърша " lol.giflol.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц-тц-тц. И малкото момчета в класа ми си показаха байгановщината, като "имитираха" танца на Гангнам стайл във влака от Асеновград за Пловдив...Не знам как не видяха срам просто... :blink: Аз ако ще си го танцувам, то ще е само у нас си, но пък какво се учудвам, като българите нямат равни в желанието си да се правят на "интересни". Все едно, минах на друга тема. Поздравявам PSY за успеха му, песента верно не е нищо особено, въпреки че е леко заразяваща, а той главно с танца си е направил цялото шоу, много жалко само че никой от имитаторите му, така и не се е научил да танцува като него, хах. :rolleyes::lol:

Бтв - Бритнито е най-голямото дърво, което съм виждала сред най-известните звезди. Даже водещата на предаването танцуваше по-добре от нея.. :huh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има всяк'ви безумици :):

 

 

 

http://vbox7.com/play:5c9fdf674d

 

 

http://vbox7.com/play:df5095c353

 

 

 

Хаха, и един доста народен:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо хубаво и стойностно, което не е поредната пародийна боза. Преработено и изпълнено от рок групата Sinawi

http://www.youtube.com/watch?v=E-lb-6bKpt4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато гледах концерта на живо по тубата (благодарности на blacky80, защото аз нямаше и да разбера за този концерт

:) ), нещо не се усещаше атмосферата, не се чуваше публиката, но сега попаднах на много як клип, чак настръхнах като гледам как 80000 скачат и припяват.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън някой да не изпусне да поязди ... колко овце имало на този свят божкееее! Само развалиха цялата идея на песента.

 

Я кажете как се казва този концерт, с 80 000 посетители? Искам да го гледам, но то се оказа, че доста концерти имало наскоро негови. Този кога се е провел? 4 Окт? Дали го има целия от къде да го гледам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви кажа, че се предвиждат доста анализи за магистри и доктори, посветени на феномена Кангнам стайл. :) След като професорите в университета вече го споменават като пример в почти всяка лекция. Вярно е, че донякъде успехът му повтаря този на Макарена, но човекът доста по-добре си е измайсторил клипа. Дори повечето отдават по-голямо значение на клипа, отколкото на песента, който е основен елемент за голямата популярност. Голям плюс е и факта, че Сай знае английски и не се налага да мъкне преводач из американските си гостувания. А и уцелва момента да е нетипичен за настоящия музикален пазар, пълен с перфектни на външен вид певци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PSY днес спечели Music Bank за 10ти път, с което стана изпълнителя с най-много награди за една песен, изпреварвайте "Gee" на Girls' Generation. Обаче 9те победи на SNSD са последователни, а сериата на PSY е разпокъсана, заради победата на KARA с Pandora. Плюс това песента "Gee" е нямала 500+ милиона гледания в youtube и не може да се каже, че са били по-известни в чужбина, от колкото в Южна Корея. Така че съм склонен да твърдя, че "Gee" е с по-големия успех. И да припомня, че беше обявена и за песен на десетилетието! В крайна сметка да му е честито :)

 

(и като гледам каква инерция е набрал ще му стигнат точките за още 2 победи сигурно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...