Jump to content

Recommended Posts

"Kangnam Style" я чух за пръв път в "A Gentleman’s Dignity". Там в последната серия три от главните героини денсат точно на тази песен, по-точно нa припева. Заради тая песен съм гледала сцената незнам колко пъти и даже щях да питам в темата за сериала, дали някой знае коя е. И хоп един ден я засичам по бг телевизия .Страшен е този човек.Други негови песни не съм слушала все още, но тази определено много радва.

Познайте как звъни звънеца на Икономиката в Пазарджик, разбира се Kangnam Style :blink:

Лелее, щом мой познат, дето си нямаше хал-хабер от корейско ме поздрави с клипа, а синът ми вика, че пускали кореец по радиото, наистина вече съм сигурна, че PSY e най-известният кореец в момента;)))

Много ме радва. Не съм чак фенка на песента, макар че ми е много весела, но оригиналната версия на клипа и специално изпълнителя са ми много готини.

Гледах го по Ариранг ТВ като се върна от Щатите и беше един такъв много сладък, а също искрено учуден на успеха си.

Изказа се, че не бил хубав и се чудел, че толкова много го харесват. То нали знаете колко е важна пластиката и красотата за успеха в Корея?!

Голям сладур като започна да подскача с едни бермуди:)

Eто още едно видео, на което попаднах от туитъра на MTV:

Не знаех и , че е жури в 4-тата част на шоуто за таланти Superstar K. Това пък го разбрах от реклама в списание Ceci B)

Детето с късите панталони и китарата нейде четох, че го сравняват с Дракона. Наистина вади глас и е чаровник:)))

http://www.youtube.com/watch?v=-XWdpl51n0U

farfalina, и моят син е много горд в момента, че не само майка му слуша корейско и обяснява на децата какво е "Gangnam style". Не ми хареса когато преди две вечери по BTV новините го представиха като: "зализаният дебеланко".

И наистина известноста му е огромна в момента.

http://www.youtube.com/watch?v=NHeZXaSOgkw&feature=player_detailpage#t=111s

И пародиите не спират да се появяват от всички краища на света:

Е гати! Вчера слушах песента в 12-ти епизод на "Panda and Hedgehog", а днес в 4-ти епизод на "Innocent man". :lol2: Пикачу е станал верно много известен и всеки се възползва от това. :lol:

Да, и в 10-ти епизод на "Haeundae Lovers" звучеше.

Само се чудя в "историческите" сериали, които се излъчват в момента, как ще я вмъкнат. :lol2:

"Зализаният Дебеланко" :blink:? Точно си мислех, че нашите журналисти не могат да ме изумят вече с нищо, но явно съм грешал :(. Иначе песента на PSY е уникална, както и клипа, и танца. Доказва го и това, че не го слушат само и изключително някакви "fangirls".

PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일) M/V

Top demographics

Female, 13-17 years

Male, 13-17 years

Male, 18-24 years

И друга песен на PSY, която скоро отхрих и ми харесва много:

Top demographics

Male, 18-24 years

Male, 25-34 years

Male, 35-44 years

Най-забележителното е, че PSY сам е сътворил "Gangnam Style" + танца и е участвал в направата на MV-то.

А вижте на какво попаднах:

http://www.youtube.com/watch?v=2h5xl5ZesmU

PSY въведе "конския" танц, а Иво Сиромахов не знам какво се опита да направи, но явно не го беше научил или нарочно... но неговото повече приличаше на "жабешки" танц и "techno" версия на "Gangnam Style" :D.

Ей, хора, нашия всеобщ любимец PSY се е изкачил до

първото място на Топ 100 класацията на Великобритания.

Цял свят пее и танцува Kangnam Style. Дали е мислел,

че ще стане един от най-известните корейци в света и така

ще обърне всички погледи към Корея?!

И още една пародия на песента :P:es:

И мамите затанцуваха в този ритъм :es:

Като сте започнали, ето на какво попаднах днес:

:click:

Най-сетне да го отразят подобаващо. Цяла страница в неделния Стандарт, плюс 6 снимки.

Между другото, без да искам зарибих и моя син B) Един ден му я пуснах на майтап и вече само нея слуша, във всякакви варианти :P

Рекламният тийзър с PSY и Lee Seung Gi за реклама на хладилници SamsungM9000 набира популярност. И няма как да е при положение, че PSY участва. В момента всичко в което участва PSY ще е като докоснато с вълшебна пръчица.

Представител на Samsung e направил изявление: тийзърът «Crunchy Style» постоянно получава по 8 000-10 000 гледания всеки ден».

Гангнам Стајл е голем хит и во Македонија, се пушта во такси, на факултет, во клубови, на радио....секаде :lol:

И в "Господари на ефира" имаше за зализания дебеланко /въпреки, че е доста грубо, аз си свикнах да го наричам така laugh.gif/.

По-късно като намеря клипчето, ще дам линк.smile.gif

За желаещите LIVE STREAM концерта на Сай, от Seoul plaza - ТУК!

Часовник отброява оставащото време! Всички по света могат да гледат онлайн концерта в канала Youtube! Поредният мащабен проект от YG Family+Youtube.

Лицето на новия брой на HIGH CUT, отново Psy!

tumblr_mbbct1pIZi1r1tjrgo1_500.jpg

Тъкмо свърши концерта и да коментирам докато ми е прясно в главата. Така и не разбрах каква е тази истерия по Кангнам стайла(дано съм го наприсала правилно) Сигурно е заради откачения клип и известните лица снимани в него, поне аз си го обяснявам така. Вярно е че и на мен ми хареса, но хора това си е обикновен летен хит. Суматохата ще отшуми и никой няма да помни кой е Сай. Той не е певец който да слушаш заради вокалните качества, не е и хубав та да го гледаш с удоволствие, просто е ... обикновен. Коцерта излъчен пряко не ми хареса, освен изпълнението на гореспоменатата песен. На моменти си фалшивееше, но да не издребняваме, всеки има такива моменти колкото и да е велик певец. Та да обобщя, още им е рано да ги гледа цял свят директно, но за мен това е репетиция за по-грандиозни проекти. Току виж в близко бъдеще гледаме концерти он лайн и на други изявени звезди от кпоп сцената. И тъй като това са YG на мен ми е ясно какво следва, а вероятно и на всеки V.I.P и доволно потривам ръце :D

toxic, относно вокалните качества на PSY , виж тук ще ти опонирам.

Има страхотен глас, много топъл. Препоръчвам ти да го чуеш и в другите му песни.

Но все пак това е въпрос на вкус. И защо е необходимо да бъде първи красавец,

щом музиката му превзе цял свят?! :yes::bow: Слушала съм негови изпълнения

на живо и не ми фалшивее .Много "по-големи" от него /Мадона напр./ са много

фалшиви на живо. А и се раздава на max! Но това си е мое мнение!

И една новина - Kangnam style е превзела и австралийските музикални класации

и вече е на първо място!

Аз докладвам от Пловдив. Звънците на Руската гимназия звънят с Gangnam style.

По Сити и Дъ войс пускат клипа доста често.

Класа ми, който никога не се е интересувал от корейско или изобщо нещо азиатско, знаят песента и постоянно я пеят, че чак двете версии знаят. :lol: