Jump to content

PSY


Sierra

Recommended Posts

Хайде каквото знам..да споделя.

Женен е, ето жена му, мисля, че снимката е от деня на сватбата им.

20061014104608.971.0.jpg

Освен супруга, има две близкачки, които май са родени точно преди да влезе в казармата (вторият път :) ).

 

До колкото знам, причината, поне обявената, PSY отново да изкара военна служба 2007-2009 е, че пренебрегвал задълженията си по време на предишния си престой в армията (2003-2005). Чела съм, че е разследван защото не спазвал задълженията си в специалната военна програма, а изнасял концерти и работел в някаква IT компания, но истината каква е... ;) Затова бил задължен да изкара втора, реална, 23 месечна служба.

Когато излезе през 2009 бе ухилен и си спомням, че отново се „гавреше“ в негов стил, че макар двете си служби, не бил никак отслабнал :lol2: .

Но, признава, че през втория си дълг към страната доста се е променил и е научил много за себе си.

 

Иначе, човека е е шматка безподобна и голям талант. Знам, че имало скандал около него, че е хванат с марихуана, и то през по- далечната 2001г..

Бил е и арестуван, дори. Платил си е глобичка, солена, после :896767: .

 

Предполагам знаете на що народ песни и композиции е направил..също.

OPPAN GANGNAM STYLE!!! :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обувайте обувките..и мега денс партито, да започва сегаааааа! :es:

 

Хахахах, няма такова избухване на Инки-то. Psy е невероятен! Отдавна клип и песен не са ме кефили така - 6 от 5 му давам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, преди 3 минути чух PSY за първи път. От доста време ми се мярка новата му песен, но така и не съм я чул, но сега съжалявам много. Еййй този е бил много див!!! Клипа - корейски разврат и танци, граничещи с гаврата ... ЕВАЛА! Усещам вече как целия блок утре ще разбере за "Open Condom Style" :D , за жалост вече е много късно да влизам в "кетчупа на волумето" :) И голямо шоу е направил на Инкигайо! "뭐라고? 오빤 강남스타일!!!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мейкинг на ултра зверският клип на Gangnam Style!!! Мисля, че всеки яко се е забавлявал докато е "участвал" в това "зрелище". :lol:

 

..и с хората, работили по албума, в кратки интервюта!

PSY me2day [6th Album Artist interview]

 

Поредните фенове.. :P

 

..и яко денс!

 

P.S..мисля, че е време да науча танца! :28558:

tumblr_m7ncnxKVDN1qg2i3bo1_500.gif

..a PSY е господарят не на Кангнам, само....и на Melon чарта, също.. :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историческото изпълнение на PSY от вчерашния Inkigayo с участието на Sistar, MC-тата Nicole и Hara и After School.

Доживях да видя Тасом да се развихри и да направи нещо, което никога не съм очаквал от нея, а именно да се качи на кончето и да лудне хаххаха. Голямо купонче беше на сцената :) Видео в спойл-а!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, преди 3 минути чух PSY за първи път. От доста време ми се мярка новата му песен, но така и не съм я чул, но сега съжалявам много. Еййй този е бил много див!!! Клипа - корейски разврат и танци, граничещи с гаврата ... ЕВАЛА!

И аз съм така - чух я цялата преди 3 минути :lol: , ама е невероятна зарибявка и сега не мога да си я избия от главата... :lol: А пък из клипа денсят стил Gangnam style :lol: Hyuna от 4Minute и онова лудото хлапе Hwang Min Wo, дето го мярках в St@r King да "пее" и танцува на Lucifer,

и
(има хляб в детето, след някоя друга година ;) ). Евала и от мен ! А на Inkigayo-то е направил голямо шоу :yes:

 

Та преди малко попаднах на още нещо интересно - PSY се вихри в денс пародии на Park Ji Yoon, BoA, SNSD & Beyonce в SBS Go Hyun Jung’s Go Show! от 27-ми юли: :click: Лудницата е пълна, особено на танца Single lady направо засенчва Beyonce-то :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Госпoдина се е срещал с продуценти на известния ни Бийбър.   Даже ще пеят и на една сцена доколкото разбрах...

Ето новата версия Hyuna , където пее и тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Госпидина се е срещал с продуценти на известния ни Бибар ....даже ще пеят и на една сцена доколкото разбрах...

И аз мернах такова инфо :) Като се има впредвид, че в Тубата "GANGNAM STYLE"

вече наближава 30 милиона посещения. PSY дори е получил похвали от

американски и британски изпълнители, като Josh Groban, Robbie Williams

и T Pain :up: . Дуета с Хюна бива (само това нейно пискливо Gangnam style ми идва малко в

повече :lol: ).

И как да танцуваме в стил Gangnam style - "художествен" урок в 4 стъпки :lol:

tumblr_m8r3z3o36s1r3ntlmo1_500.jpg

Let`s DANCE :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, втората версия е толкова ужасна, че просто не може да се сдържи човек да не коментира, колко е ужасна, че да му олекне... олекна ми. Сега видях един коментар в тубата, ''защо гримьорът на Хьона, никога не й рисува вежди'' ахахаха. След началото си мислех, че няма как да бъде по-зле, но на припева ми се доплака.... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха наистина ли ? Ей така се чудех кога и нашите ще се усетят да го пуснат този хит по радиото :lol: Евала :lol: Пускам си ей сега Дарик и ще чакам дa я чуя :) мн се радвам за успеха на PSY, въпреки че не съм възторг от това, че точно с компанията на Justin Bieber мисли да работи, нo се надявам това да му донесе още успехи ;)

А колкото до версията на Хьона, доколкото розбрах идеята е (или поне се надявам, че е това) да подиграят всички момичета, който преиграват и се правят на сладки. Така нареченото "aegyo". Но че не се трае гласа на Хьона, не се ... пуснах я веднъж и се отчаях ... освен това съм мн разочарована от самия клип. Въобще няма база за сравнение с оригинала !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че това трябва да се сложи...

 

Nelly Furtado танцува на Gangnam Style на концерта си в Manila .

 

 

А тя беше показала влечението си към YG и в интервю по-рано, където е изказала топлите си чувства към к-попа и че иска да направи дует с T.O.P. (то кой не иска..) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина голяма мания :)) Само не знам защо не се радвам за бъдещото му сътрудничество с онова нещо Джъстичо :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=vBiUsp8x33E&feature=em-uploademail

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е EEEEEPIC! :D

 

 

NoGangnamStyle.jpg

 

 

Няма лошо да се разчуе и да му се радват хората по света. НО много ме е страх да не стане с кпоп-а така, както стана с един друг музикален стил. А именно електронната музика. До преди няколко години, хората слушащи такава музика се брояха на пръсти и всичко си беше наред, докато не стана "модерно" и всеки се наричаше "хаусър" и резултатите са ясни - Дейвид Гетата го дават по телевизията, а аз като отида в някой клуб заспивам на масата от скука. Извинявам се за лекото отклонение, но мисълта ми беше, че се надявам, да не вземат да развалят и кпоп-а, че тогава ще слушам само Тони Стораро! (какво име само споменах в темата на PSY).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много щуро! И аз като голям бльон чак преди седмица открих този уникат "ОPAAN KANGNAM STYLE" така ми се заби в главата, че няма излизане. PSY няма толкова щуро и диво същество. И клипа е един път а танца - то няма такъв танц. Изумена съм след поредното откритие в тази бълваща таланти и уникати прекрасна Корея! Има нещо там във въздуха ли ,е в храната ли е, във водата ли е не знам ама само там го има!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...