Jump to content

PSY


Sierra

Recommended Posts

PSY спечели Best Video на MTV EMA (Europe Music Awards) 2012, във Франкфурт!

tumblr_mdcywqf5U41r5lrn1o1_500.jpg

Отиде на място, за да победи! В категорията той пребори дамите от най-висок клас (тази година) и фенска любов, по света - Katy Perry, Lady Gaga, M.I.A, и Rihanna.

Голямо честито и за 700-те милиона гледания на песента "Gangnam Style" в youtube. Поредният рекорд за видеото и песента, за някакви си 4-ри месеца.

Насладете се на неговото лайв изпълнение:

http://www.youtube.com/watch?v=ELdPOwh5AtM

 

 

Много се радвам за двете награди! Поздравления за PSY & HANGENG!! :)

tumblr_mdcqvj5u2J1r8rm7no1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Сай!!!!

Много е готин и снощи беше на на най-високо ниво.

На този фон ме изумява нещо си ТУК. Гласувайте за него, защото го заслужава!

Най-вече с чувството си за хумар и земното излъчване!!!

Такива трябва да са звездите, за да бъдат обичани..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен на клона на почитателите. И аз съм от закъснелите - разбрах за песента и за певеца чак през септември тази година. За сметка на това оттогава не съм престанала да го слушам. Не само Gangnam Style, но и останалите му изпълнения изслушах. Най-после да видя една луда глава в кпоп-а със собствен, земен, комедиен и какъв ли не още стил. "Зализаният дебеланко" кърти отвсякъде. Чарът му е точно в това, че не е пръв красавец, също и че не е от слаботелесните корейци, които сме свикнали да гледаме. Един обикновен и страшно чаровен човек.

А гласовите данни си ги има, за разлика от други "нагласени" за екрана и подкрепени с технологии изпълнители.

С една дума, станах му голям фен! Радост за ушите и за очите ми! :

Да обърнеш очите на света към родната си страна с една песен, е, това вече си е нещо голямо!

Да му е честита заслужената награда! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PSY наистина не спира да покорява върхове и няма никакви спирачки. Горното видео с Мадона на една сцена го доказва това е огромно признание за него и го изстрелва във висините!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една фенкамера на малкия Сай от "Разходка със звездите". За съжаление беше последен сладура и ръцете ми вече бяха премръзнали, така че доста треперя (особено в началото, докато си намеря по-добро място за снимане), но... каквото такова ;) Дано ви забавлява, както забавляваше и нас ;) Да не забравя да добавя, че снимам и с телефона... ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един рекорд, подобрен от PSY. Мислех си, че точно този няма да може да бъде подобрен, но както се оказа може. 10та поредна победа с "Gangnam Style" постигната вчера на Music Bank, с което подобрява 9те на "Gee". А общата бройка на победите му вече стана 13! Л\бопитен факт е, че не е изпълнявал парчето на сцената на предаването нито един път.

 

Единственото, за което съжалявам е, че ще прави общо парче с Джъстин Бийбър. Без коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Единственото, за което съжалявам е, че ще прави общо парче с Джъстин Бийбър. Без коментар.

Това и мен никак не ме радва. Но явно е пак в името на известността - какво да се прави?! Признавам си, че на На наградите на MTV, че се чудех защо са луднали по това хлапе. Не че не харесвам руси момчета, но в него не намирам абсолютно нищо. Сори, ако обиждам някоя от почитателките!

Относно детенце от клипа на Румен се присетих, че съм му фенка отдавна.:)))

Страшно е забавен и е Малък Бог на танците!!!! Гледала го бях отпреди да имитира в Star King Шиндонг от СуДжу, 2 РМ, Шайнитата и U-Kiss, затова още от първото гледане на клипа Сай ми се стори познат. Само дето вече е доста порастнал и трапчинките му още повече личат. Сладур пухкав!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът с Мадона ме довърши. Толкова не се бях смяла от много време. През цялото време тя ми приличаше по-скоро на част от екипа танцьори, отколкото на част от дует, маш-ъп или както там се води, но си личеше, че песента много я радва и явно доста е гледала клипа към нея, защото танцът й беше доста добър, това го признавам. А пък и на двамата си им отива това шашаво държание. Вече са ми фаворити :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е пропуснал, PSY закри и 2012 American Music Awards (АМА 2012), с феноменалния си хит 'Gangnam Style'. На сцената по средата на изпълнението,

на сцената, се яви и MC Hammer за специалния mash-up на "Gangnam Style" и "Too Legit To Quit".

Psy+40th+American+Music+Awards+Arrivals+Kxx8QsGhFDpl.jpg

PSY x MC Hammer live

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mалкия PSY Han Min U и актрисата Pak Min Ha на гости на шоуто "Strong heart" вчера на 11.12.2012. Малкте бонбони са истински разкош:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след снимката от български вестник в туитъра му, още нещо българско около него laugh.gif

Българка купонясва с PSY

нищо чудно скоро да го видим и на родна земя rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години и да е честита Новата 2013-та!

2012-та ще си я запомня и като Годината на Gangnam Style!!!! :):P:D

Снощната интерпретация на танца и песента по БНТ на Бай Ганьо си беше доста добра;)

Ето и прясно видео със Сай от сайта на "Билборд"..

http://www.youtube.com/watch?v=lUw-wg-srMs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, клипът към снимките започнаха, очакванията към/от него са големи, чак мащабни..

Като гледам физиономиите и знаем/виждаме що готини и познати хора ще участват, поне вярвам, че този клип ще стигне "лудостта" на предишния мега хит. Дано и популярността.

 

tumblr_mkx41qnmdv1qzjb8ko1_1280.jpg

tumblr_mkx3uf7xly1qzjb8ko1_500.jpg

tumblr_mkx3uf7xly1qzjb8ko3_500.jpg

tumblr_mkx3uf7xly1qzjb8ko2_1280.jpg

 

 

Все пак всички във фемилито са мичигоу-та и обичат (баш на сцена/клипове) да си го показват. :28558:

Стискам палци, стилът на песента да си е в PSY стил, без да се "преекспонира" вече познатото, чак втръсналото..на движения, пози и музика..предишно.

Новият сингъл излиза на 12 април, първо в Корея, и да, следва типично-щур концерт в Сеул, наречен "Happening", с гост участия на други звезди имена от YG E- GD и LEE HI, са сигурни попълнения. Оле за минимум 50 000-те фена, на живо.

57317-psy-happening-concert-sells-out-in

Билетите, отдавна са продадени, предполагам, не се съмнявате в това. Феновете на звездата ще имат честа да го гледат оnline, в реално време, благодарение на youtube. И, да, бялото като цвят е "дрес тренда" за присъстващите на концерта.

20130326_Psy-600x867.jpg

 

 

20130326_Psy_2-600x867.jpg

 

 

 

Нещо сладко и отново в духа на Сай и неговата луда популярност.

Първо, посетителите на N Seoul Tower, в Корея, вече се снимат с нова фенси мечка. :lol:

tumblr_mim4f7YhLS1qc9ripo1_500.jpg

Наши момичета, скоро завърнали се от Корея, могат и лични снимки, от мястото на събитието да споделят. :)

 

В графа инфо, Сай бе гост на Istanbul Blue Night festival, двудневен фестивал, който се провежда в Турция, и гостува на шоуто "Yetenek Sizsiniz Türkiye", на 22 февруари.

Турция е четвъртата страна в света, където популярността на "Gangnam Style" бе/е хипер огромна, според листата на youtube в края на 2012г. Първите три страни са: Северна Америка, Тайланд и Южна Корея. Да им е честито, навярно и сега ще "полудеят"..да не изостават. :896767:

Беше весело как го посрещнаха всички медии в Турция, а как корейската супер звезда бе посрещната от турски V.I.P-чета не по-малко :lol2:

 

The fan wrote: "Psy oppa! Welcome! Happy new year! -Bingbang Turkey."

psy%2Bgdyb_twitterconvo.jpg

 

 

Ако още ви слуша и гледа

, ето лайва от президентската церемония в Южна Корея. Както се казва, този човек навсякъде

може да излезе и да танцува..

 

Последно, не по-малко интересно, е че преди време беше пуснат клипа към негова стара песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...