Jump to content

PSY


Sierra

Recommended Posts

Съвсем малко остава до забавното включване на този "господин"!

 April 12th 0am”

 

tumblr_ml2tluwW9P1qzjb8ko1_500.gif

Вярвам, че ще си струва, поне ще забавлявам..то се знае, освен, че се загатва..

 

 

tumblr_ml2492w08p1qzjb8ko1_1280.jpg

 

 

Ха ха..

tumblr_ml2vl3ykmi1qzjb8ko1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек предизвиква респект в мен все повече и повече! Голям шоумен! Велик концерт! Респект!!!

 

Новата песничка ми харесва все повече и повече с всяко ново изслушване, а клипът е... ХАХАХАХА! Джентълменски отвсякъде! ;)

 

 

П.П. Определено ще рейпвам риплей бутона яко! Бийтът много ме радва! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той пичът цял концерт изкарал отново, аз пак съм го проспала:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EjtQ7pMqJLE

 

Видях съвсем малко, но се появяват 2не1 и Джи Ди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телевизия KBS забранили излъчването на новият клип на PSY в ефира на тяхната телевизия. Мотивът за цензората, която посочват е, че клипът демонстрира антисоциално поведение. Според тях видеото насърчава лошите маниери и дава негативен пример на подрастващите.

Повече подробности http://tell.bg/?p=7492 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните му не са кой знае какво, но са супер зарибяващи, последния му клип е малко гнусничък, но много се смях. Пича си заслужава цялата тази слава прави нещо по различно от трудите и е много смешен ;д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мейкингът на "Gentleman" най-накрая излезе.

Странно, но песента и клипа още не са ми омръзнали. Да, песента няма заряда на Гангнам-а, но пък тук клипа е с голямо приемущество, Га Ин

е супер секси и я харесвам, танца е познат и много любим, а всички замесени барабар със Сай са още по-откачено идиотски епични. :28558:

2013050916002437517_1.jpg

С Румен, имаме предложение, ако Сай или от Фемилито ни четат, един следващ клип да снимат у Космоса. С един полет, Сай и един ТОП, стигат всички да повярват, че има прилични "извънземни" тук на земята. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“The big secret is… I just finished recording my next song with a legendary artist. Steven Tyler from Aerosmith.” казва Сай, в последното си интервю за

италианското октомврийско издание на L’Uomo Vogue.

%EC%8B%B8%EC%9D%B4-%EC%97%90%EC%96%B4%EB

tumblr_mufnuvQVzh1qzjb8ko5_500.jpg

 

 

Интервю, снимки и видео - Vogue.it

 

Иначе, разбира се с Джъстин Бийбър и компания...в Суел

 

..със Скутър Браун

tumblr_muhjv92X811qzjb8ko1_1280.jpg

tumblr_muhjr1kyWC1qzjb8ko1_1280.jpg

с Ben Baller

tumblr_muhjoztR0z1qzjb8ko1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой пръв от споменатите артисти на YG E ще се завърне (или дебютира) за годината...но Сай знам, че не седи мирен...и той.

Човекът е започнал снимките със Снууп за нов клип и леко се показват в нета..

tumblr_mzg3ow4gyB1r4k6zdo1_500.jpg

snoop-dogg-psy-celeb-instagram-photos.pn

За голяма изненада или не толкова  :28558:  , и Джитката се забелязва в клипа...

BeBiZtnCEAALYI1.jpg

 

Ретро носталгия пък ми лъха от първите кадри, и лек смех ме напушва..дано не е толкова заразен.. аджума стайл.. :28558: 

 

Ако желаете част от големия концерт на супер звездата в Сеул:

Няма да се размине и неговата версия на Sunmi' и хита й "24 Hours". Добър е... :28558:

 

 

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сай се завръща с нова песен - “Hangover”. Промоциите ще са за Америка, не Корея, защото от YG E съобщиха, че на 8-ми юни лайв в шоуто на Джими Кимел ще бъде гост Сай и ще представи новата песен. Единствено знаем, че клипа доста време се снима, с гости Снууп Дог, ДжиДи и СиЕл. Песента издават, че ще различна от досегашните хитове на звездата и ще чуем доста повече хип хоп.

tumblr_n6oa75PlgN1qzjb8ko1_1280.jpg

 

За феновете на Gangnam Style, клипа в youtube има 2 билиона гледания!

PSY – ‘GANGNAM STYLE’ M/V HITS 2 BILLION VIEWS

A_2.jpg

cr:yg-life

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"hangover, hangover...." Няма как да не ми се забие в главата... :28558:

Пълна хаховия, са клип, песен и включване на Сай, Снууп, Джи+СиЕл :rofl: , та чак ми харесва и яко забавлява.

Мисля, че песента е точно за лятото, кечи е и зрелищно е направена. Дори една идея е по-добра от "Gentleman" и ми носи полъха на "MichiGo". :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е моята песен тая. Сай милинкия толкова се мъчи да докара втори Кангнам Стайл, че изгуби цялата си творческа оригиналност. Колкото до семпъла със саксофона, ето песен, в която много по-добре стои:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм със Сиера. Вече съвсем изгуби пътя...... Радвам се, че стана световен хит GANGNAM STYLE, но все си мисля, че ако си беше останал "локален" Сай до сега щеше да е изкарал много по-добри парчета, вместо да си блъска главата в стената как отново да впечатли американците......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина песен е тази на Ulala Session със супер клип. Бях я позабравил.

 

А този клип на PSY определено пак е добре направен и е интересен.

 

Само че песента PSY feat. Snoop Dogg ли е или Snoop Dogg feat. PSY? Едвам се чува корейски, което ми подсказва, че е насочена към американския пазар, но за да не си го признаят това има няколко реда корейски.

 

А самата песен .... хммм ... половината ми харесва, но и има места, които не ми харесват.

 

И моите съболезнования за изпълнителите, които ще се завръщат през следващите месец-два, защото заради гледанията на клипа, които евентуално ще ги получи, другите няма да имат шанс за награди. Добре, че повечето предавания имат Triple Crown.

 

Идва и летен хит "Daddy". Да не би да е с Бийбър? :D

 

Предлагам му на човека да спре да се занимава с глупости и да прави пари, ами да се върне в Корея и да прави музика за местния пазар. Алчността ще ги затрие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Napal Baji е много по-добра. Daddy е направена за американците, които вече очакват от него нещо и за тях ахахаха


Сега слушам албума и се радвам, че си е върнал вдъхновението да го направи. Не му е лесно след Гангнама...


Харесвам Dream, I Remember You и Good Day Will Come, a  아저씨SWAG (Аджуши swag) ще е супер на живо 100%. И понеже съм пристрастна, към извънземното, ще сложа и тази хахаха



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...