Jump to content

Rainbow


Sierra

Recommended Posts

Излезе MV-то, песента е, супер зареждаща, с добро настроение, рапа на Ури е на място, Юнхье и Съна имат повече части, ами какво да кажа друго освен УАУ. Напомня ми за старите Rainbow - A, Tell Me Tell Me, Sunshine. Приятна доза свеж въздух след Cha Cha и Black Swan.

И линк за теглене на албума: http://k2nblog.com/rainbow-4th-mini-album-prism/  title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



 

 

 

 



Завръщането им за тази седмица на Simply Kpop и Music Core:  :wub:  :D

 

 

 

 

 

 

 

Ще гостуват на AfterSchoolClub на 1.03

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Договорът на момичетата с компанията им DSP Media изтече и не беше подновен. Още една разпадната група. Седемте момичета ще си търсят самостоятелно пътя нататък.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

It’s official: Rainbow is back!

Миналата седмица корейските медии съобщиха, че момичета, които официално тръгнаха по отделни пътища през 2016 г., ще се съберат отново за специален празник на своята 10-годишнина.

Дори след официалното си разпускане през 2016 г., членовете на Rainbow поддържат добре връзката си и остават близки приятели и според тях решават да отпразнуват знаменателния си път. Според доклада Rainbow ще пусне нова песен на 14 ноември, за да отбележи 10-годишнината от дебюта си, а се твърди, че групата вече е завършила снимките на музикалния клип.

На 31 октомври Rainbow лично потвърждава това в социалните мрежи, като всичките седем членове публикуват една и съща групова снимка и съобщение в техните индивидуални акаунти. Всеки от членовете написа в хаштаг „Аз все още съм RAINBOW“, преди игриво да намекне за потенциално събиране с надпис: „Ние сме сериозни. Ние сме супер сериозни. Rainbow се завръща. Очаквайте скоро!"

В груповата снимка има също надписите “Rainbow is back” и “Coming soon”, заедно с одухотворен зов: „Събуди се,Rain-nous [Rainbow’s official fandom]!”

Rainbow пуснаха "Aurora" в чест на 10-ата им годишнина!

 

EJWGG2u-U4-AAGwff.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложа мейкинга на Aurora, че е хубав:

Off Topic

 

 

В началото на годината девойките са били в предаването на JTBC's Five Cranky Brothers (5 Bros) и част от участието им е било да представят A, докато са с ръкавици, на които пише разни неща.. На другите представяния на песните им е същото състезание.

Нямаше как да не го споделя. Участието им е в епизод 2 от 02/01/20 .

 

Eто още какво са изпълнявали:

Mach [2010]  //   Tell Me Tell Me [2013]

 

Останалите части:

Off Topic

 

 

 

Едно много сладко интервю на Jaekyung заедно с кученцето и Macaron

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От март месец стартира  предаването Don’t be Jealous/Real Love Story в което  Jisook участва заедно с приятеля си Lee Doo Hee (бизнесмен, програмист и gamer - на публиката е познат от участието му през 2013 в предаването 'The Genius').  За връзката им се знае от Октомври 2019 година.

В последният епизод от първия сезон на  предаването споделиха, че ще се оженят през октомври.:panda-145:

Предаването приключи с 17 епизода общо.

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Jae Kyung  ще участва в нова драма на телевизия:  tvN -  “The Devil Judge”!:panda-145:

Ще  влезе в  ролята на съдия, която привлича вниманието на медиите благодарение на визията си и начина си на говорене.

Повече инфо + източник:Kim Jae Kyung Joins Cast Of New Drama Starring Ji Sung, Kim Min Jung, And GOT7’s Jinyoung

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...