Jump to content

Jungle Fish Season 2 (2010)


Recommended Posts

spacer.png

Jungle Fish Season 2 (2010)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Jungkeul pishi 2
Период на излъчване: 4 ноември 2010 - 30 декември 2010
Време на излъчване: четвъртък 20:50
Жанр: драма, ученически
Канал: KBS
Епизоди: 8
Режисьор: Kim Jung Hwan, Min Doo Shik

 

Участват:
Hong Jong Hyun - Min Ho Soo
• Park Ji Yeon - Seo Yoo
Lee Joon (MBLAQ) - Ahn Ba Woo
• Shin So Yool - Lee Ra Yi
• Kim Bo Ra - Yoon Gong Ji
• Kim Dong Bum - Bae Tae Rang
• Han Ji Woo - Baek Hyo An
• Choi Myung Kyung - Lee Sang Yong
Go Kyung Pyo - Bong Il Tae
• Lee Mi So - Yoo Yeo Jin
• Choi Woo Hyuk
• Hyo Young - Jung Yoo Mi
• Shin Seo Hyun - Hong Eun Ja
• Yoon Hee Suk - учител Jung In Woo
• Jung Kyung Ho - Min Chang Yi
• Kim So Young - Han Jae Eun
• Kim Jae Woo - Shin Won Tak

Резюме: Когато ученичка умира мистериозно, нейните приятели решават да разследват причините за смъртта ѝ. Вторият сезон има подобен фокус като първия, но се занимава и с актуални социални проблеми на учениците като приятелства, семейни проблеми, бременност и корупция в сферата на образованието.

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛЯНЕ С РУСКИ СУБТИТРИ + OST

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължението се оказа още по-интересно. Темите, на които наблягаха, бяха много сходни с тези във Watashitachi no kyokasho.

Всички участници бяха фантастични. Hong Jong Hyun за втори път ме удивява с изпълнението си. Ето, че когато пожелаят, корейците могат да правят стойностни, сериозни драми.

 

Това, което ме изуми най-много, беше безочливото ровене в личните вещи на учениците от страна на учителите. Не се знае, кой подход е най-ефективен, но агресивното учителско поведение не би отблъснало ответната реакция на учениците.

Радва ме това, че историята имаше позитивен финал. Все пак има надежда за промяна и дано тя да е към по-добро.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно продължение,но за съжаление защо имат толкова нисък рейтинг!? :unsure:

Тук засегнаха още повече проблеми и наблегнаха върху всеки един персонаж.Наистина не мога да повярвам

,че за най-малкото нещо тръгват да се самоубиват..вече в почти всеки филм,драма или каквото и да е поне някой ще се опита да се самоубие :blink:

На тея хора не им ли е мил живота?

И аз като всички учители погледнах малко скептично към момичето,което забременя и нещо връщането и у училище ми се видя нереално...

Джун беше страхотен и много хубаво влезе в ролята си на пепеляшко :lol: ...постъпките на главния от време навреме ми бяха странни,но разбирам,че правеше всичко възможно за да разбере какво се е случило. Героинята на Джи Йон ми беше любимка-безпристрастна,стремяща се към високото,и от части жестока.... само не разбрах тези сини хапчета за какво са? ...май бяха свързани с ученето...

Момичето със зомбитата също ми хареса :lol: вкарваше по нещо смешно като се напие

 

Няма и как да не спомена ОСТ`то,което беше невероятно!!!

Ето ги и любимите ми песнички от там :

http://www.youtube.com/watch?v=rsFPGdKs-HE

 

 

останалите също са много хубави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра тема е избрана за филма, пък и си позволиха да покажат щекотливи въпроси за обществото, но нещо липсваше - искра ли, що ли... За мен поне беше трудно гледаем - мудно, безинтересно, актьорите играха много добре, но са с визия на много по-големи хора /макар че това щеше да е без значение, ако филмът беше направен интересно/ гледах най-вече заради И Джун...

Яд ме е, че не можах да го харесам, настроена бях за хубави емоции, може би не съм била в подходящо настроение, все пак благодаря на преводачите за труда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...