Jump to content

Recommended Posts

Рисувам откакто се помня... непрофесионално( и самоука) .... надявам се да ви харесат :)

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

redbutterfly-sml.jpg

samurai-sml.jpg

Много ми харесаха творбите ти! Браво!

Страхотни рисунки !!

най-много ми харесва третата, заради убийствения татос на ръката му B)

P.S. Ще се радвам ако споделиш още някоя друга рисунка :)

Страхотен талант имаш. Впечатлих се. Не си ли се замисляла да участваш в някой конкурс например. Това е невероятен талант и си струва да го покажеш на хората, за да го оценят колко се може повече. :)

Невероятни са всичките. Не мога да повярвам, че не си се учила никъде да рисуваш. Имаш огромен талант и ще е супер ако качваш още рисунки. На мен 4-тата ми изглежда толкова истниска и реална(те всичките са като живи де :) ), че имам чувството, че ще бъда застрелян... (Bang) :D

Благодаря много за милите думи :) радвам се ,че ви харесват , затова ще постна още няколко :)

Stelita - колкото до конкурси пускам насам-натам ,но има толкова много префесионалисти , че е сота трудно да направиш впечатление :)

Ето ще няколко... обичам да екпериментирам ...така че...

airforce-sml.jpgcountVladislav-sml.jpg

magic05-sml.jpgsexy_red_sml.jpg

Олеее ..всичките са страхотни до една, а пича с татосите и белязаната буза ми напомня адски на Вафличката от Caffee prince B):rolleyes:

Направо си е същия, само че в комикс вариант ^_^

доста време мина откакто по-активно се подвизавах тук... трябва да се стегна малко :)))) ето и още няколко рисунчици :) радвам се че се харесват :))))))

Iloveyou.jpg

AngelicA 17.jpg

Carla - a head hunter with an affinity for lolita clothes 111.jpg

she has no name , no past and uncertain future.. 16-1.jpg

Предполагам, че на таблет ги рисуваш?

Според мен има само 1 на таблет. Браво, много красиви. Особено се радвам на 2-рата от първия пост. Въобще с тънкописец ли е, що ли е, си много добра (а и иначе :)).

Страхотни неща! А работиш ли върху манга? Стила е много сходен :)

Wow всичките ти рисунки са страхотни, но най-много ми хареса последната, която си постнала =]

Имаш ли профил в deviantart или нещо подобно, където да си публикувала повече рисунки?

Радвам се ,че ви харесват :) благодаря за комплиментите... рисунките са с различни материали , но ползвам и таблет , но рядко... предпочитам с писец и маркери да работя :) по манга не съм работила, въпреки че ще е интересно , а стила ми прилича на тях именно заради любовта ми към мангата (особено към някои заглавия)....

имам профил в Deviant ,разбира се .... той е http://lims-kraghma.deviantart.com/ , там има доста както от новите така и от старите ми неща, както и разни историйки съчинени за тях :))))

о боже страхотни са,обужавам да гледам такива произведения.Няма какво да ти кажа таланта си е талант. :i love this: В нета много често съм попадала на такива и винаги съм се възхищавала.Браво наистина,несъмнено си талантлива (завиждам ти <_< )

Това са Камма и МоМо. Камма е странстващ самурай ..обича да е сам , докато... среща Момо :) МоМо е всъщност Тя - женско горско духче , имащо способността да става невидима. Всъщност те се запознават докато МоМо се опитва да откраде обяда на Камма...все пак изглежда странно купичката ти с ориз да тръгне сама нанякъде :)))))

kammamomoSML.jpg

Warrior

wariorSML.jpg

She's Kossara.

Japanese by nationality , citizen of the world by heart. Weapon of choice - katana and kurenai.

OCCUPATION - personal and political assassinations. PERSONAL INFO - wanted by everybody , known by anyone.

Kossara_SML.jpg

Rei , the Lion's paw.Street fighter and wanderer.Most beloved object is his coat with the two chinese Fu spaulders , a gift from his teacher , who gave him the nickname "Lion's paw".

Lionspaw_SML.jpg

Са остава и една манга да направиш с тях :).

Не знам как съм пропуснала да се разпиша тук! Сигурно за да не повтарям хвалбите на другите. Но не мога да не кажа - страхотни са. Направо се влюбих в Косара. :wub:

би било хубаво да се пробвам с манга , но първо ми трябва малко повечко свободно време ,а и някакъв сценарии.... героите понякога си идвват с биографиите (както на някои съм писала) , но оттам нататък трябва някаква интересна история за да се получи магията :)

Лелеелелел,малееее, милаааа.Супер са,направо е невероятно, че си толкова добра с четката.Oхххххххх,направо ми взе ума.Не знам какво да кажа.Знам какво е да си самоук талант,защото имах такъв в семейстовото си.Той също беше невероятен художник,домът ми е изцяло изрисуван от негови творби по всички стени.Трябва да се пробваш навсякъде да твориш, да не спираш и да не се отказваш никога от "четката".Желая ти огромен успех да имаш.Дано някой да ти подаде ръка и да те направи много,много известна.И някой ден да видим,че някоя нова манга е нарисувана от теб.Хииихии :D :D :D :D :D :D :D :D