Jump to content

Recommended Posts

Сериалчето се гледа за един ден и определено те държи в напрежение до финала. Много различно беше лично за мен като сюжет, до 5 серия бях в пълен шах, но веднъж като се завърже историята няма спирка. На мен лично много ми хареса. :es::yes::es:

Чудесен сериал, нямаше и минута, в която да скучая.

Доста интересна история и още по- заплетена. Първите 3-4 епизода ми бяха такава мъгла, че ми беше още по- интересно какво ще се случи по- нататък.

Напрежението е гарантирано :).

П.С. HURTS бяха чудесен избор за саундтрак :up: .

• Upvote 1

Толкова да ме дразни начина на заснемане&монтиране с пулсиращите, криви и насложени кадри... не знам, първите два епизода просто ме отчаяха. Би трябвало да струва с толкова коментара, но май за мен няма да си струва.

На 9.08.2013 г. at 21:38, maira написа:

Толкова да ме дразни начина на заснемане&монтиране с пулсиращите, криви и насложени кадри... не знам, първите два епизода просто ме отчаяха. Би трябвало да струва с толкова коментара, но май за мен няма да си струва.

А мен точно пулсиращите кадри ми харесаха, изваждат те от настоящето и те вкарват в психеделични усещаниня. Интересно и зареждащо е да гледам тази дорама. Даже историята не ме хвърля във въпроси. Просто се наслаждавам на преживяването. 

Разбира се, всичко е въпрос на вкус. Ако трябва да сме честни, това успях да го догледам, макар и на много пъти. (Понеже наистина исках да разбера историята - ужким нестандартна - и страшно харесвам Тори Мацузака.)

Беше ми обеца на ухото - най-отвратително заснетото нещо, което съм си причинявала докрай .... и дори красивия вдъхновен Тори не можа да компенсира слабата развръзка... За мен. :) Което не пречи ти да го чувстваш другояче. :)

• Upvote 1

Разбира се, maira!

А развръзката...развръзката е странна, сякаш попадаш в паралелен свят. Или в сънищата, може би...Въобще там, където всичко е възможно, където нищо не такова каквото е и проекциите нямат край...във въображението и вариациите на световете :). А сигурни ли сме, че някъде там не се случва нещо подобно?:)

• Upvote 1