Jump to content

J-rock парти в клуб 3 уши!


Recommended Posts

73011_1677492225499_1483309981_1748977_4012057_n.jpg

 

На 11 ноември (четв), клуб "3 УШИ" ще предложи на феновете на J-rock и Visual-kei музиката, една прекрасна вечер, обогатена с разнообразна музика откъм групи, епохи и звучене на японската алтернативна култура.

 

За музиката ще се погрижат DJте Malkavian и Dark69, като част от по-известните групи, предвидени в сетовете са:

Alice Nine, An Cafe, Aural Vampire, D'espairsRay, DELUHI, DIR EN GREY, Exist†Trace, Gackt, Girugamesh, Hyde, Kag...erou, L'arc~en~Ciel, Malice Mizer, Miyavi, Moi dix Mois, Nightmare, Phantasmagoria, Rentrer en Soi, The Gazette, Versailles, Vidoll и др.

Към плейлистите са включени и по-непопулярни групи като Black:List, Zodia, -OZ-, Para:noir и още, но конкретиката за това кой-какво е приготвил, ще оставим за четвъртък в клуба.

Началото е 21:00, а входът е свободен! Очакваме ви с усмивки и добро настроение.

 

Първите 20 човека на вход, получават плакат на японски изпълнител/група от оригинални японски списания (на случаен принцип).

Носете си личните карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съммм :)) може би с малко закъснение, че имам математика до 9, но какво да се прави такъв е живота...

Едит : ама то само до 2:30 ли е? Фейсбук стр на партито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Мииии мога да кажа че беше... новаторско. :) Като остареем ще разправяме на внуците, че сме били на едно от първите j-rock партитата. Иначе малко вяла атмосфера. Можеше и повече хора да дойдат, но нищо. Забавна работа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше весело ~ Е добре, на онази "кака" с впития панталон й беше доста по-"весело", а и добре го раздаваше ама какво да се прави. :lol:

 

Пихме по една бира, видях се с шматките, слушахме малко японско, разказахме си неволите, запознах се с 4~5 човека, на които им забравих имената, но какво да се прави. За съжаление една голяма част от хората се изнесе още в 11 под предлог че... и аз не знам какво си О-О Моята компания се изнесе към 12 и после не знам до колко са седяли останалите - ама останаха буквално 10 човека на кръст. Според мен проблемът беше че купончето беше организирано в четвъртък демек повечето хора бяха следващия ден я на лекции, я на работа и трябваше да си ходят рано. Като за първи опит - добре беше.

 

Хипито е манияк <3333

 

Друга забележкr нямам ;) Следващият път повече B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...