Jump to content

Yoon Sang Hyun (Юн Санг Хьон)


farfallina

Recommended Posts

spacer.png

Име: 윤상현 / 尹相鉉 / Yoon Sang Hyun (Yun Sang Hyeon) / Юн Санг Хьон
Професия: актьор, модел и певец
Роден на 21 септември 1973 г.
Височина: 182 см
Тегло: 74 кг
Зодия: Дева
Кръвна група: B
Образование: Chung Ang University

Семейство: Съпруга певицата MayBee (Kim Eun Ji)

Дебют: 2005 г.

Агенция: MGB Entertainment

 

Сериали:

* 18 Again (JTBC, 2020)

* Terius Behind Me (MBC, 2019) - гост

* Let's Hold Hands Tightly and Watch the Sunset (MBC, 2018)

* Strong Woman Do Bong Soon (JTBC, 2017) - гост еп. 8 

* Ms. Perfect (KBS2, 2017)

* Shopping King Louie (MBC, 2016)

* Ms. Temper & Nam Jung Gi (JTBC, 2016)

* The Time We Were Not In Love (SBS, 2015) - гост еп. 2

* Pinocchio (SBS, 2014) - гост еп. 10

* Gap Dong (tvN, 2014)

* I Hear Your Voice (SBS, 2013)
* Can't Live With Losing (MBC, 2011)
* Secret Garden (SBS, 2010)
* Take Care of the Young Lady (KBS2, 2009)
* Queen of Housewives (MBC, 2009)
* The Secret of Keu Keu Island (MBC, 2008)
* One Mom and Three Dads (KBS2, 2008)
* Winter Bird (MBC, 2007)
* Common Single (SBS, 2006)
* Exhibition of Fireworks (MBC, 2006)
* Marrying a Millionaire (SBS, 2005)
 

Филми:

* Girl Cops (2019)

* A Dynamite Family (2014)

* Tone Deaf Clinic (2012)
* Sunday Seoul (2006) - гост

 

Телевизия:

[2015, SBS] Law of the Jungle in Yap Islands

[2015, KBS2] The Human Condition 2

 

Дискография

 

 

Корейска:

Сингли:
[2011.06.08] Summer Eyes
832334.jpg

Свали

Дигитални сингли:

[2009.07.07] Love Project (I Love You)

832329.jpg

Свали

 

[2009.08.25] Story Of Rain And You

832330.jpg

Свали

 

[2011.09.07] Can’t Lose OST (Do You Know I Am Used to This Feeling)
832331.jpg

Свали

 

[2012.11.26] Tone-Deaf Clinic OST (Run & Run)

832332.jpg

 

[2015.02.09] Yoon Sang Hyun & MayBee – Flower Dye

832333.jpg

Свали


Колаборации и други:
[2005.10.08] Princess Lulu OST (I Loved You)
tumblr_ngmhn8Kv5o1r3hs1eo8_r1_250.jpg

[2009.04.28] Queen of Housewives OST (Never Ending Story)
tumblr_ngmhn8Kv5o1r3hs1eo9_r1_250.jpg

Свали


[2009.09.09] My Fair Lady OST (#2 Helpless Love, #15 Romance - Yoon Sang Hyun fеаt. Yoon Eun Hye)
tumblr_ngoei9Wyr91r3hs1eo1_250.jpg
Свали  Свали


[2011.01.14] Secret Garden Special OST (Oscar Single Album)
tumblr_ngoei9Wyr91r3hs1eo2_250.jpg

Свали

Японска

Албуми:
[2011.02.16] Precious Day
tumblr_ngoei9Wyr91r3hs1eo5_250.jpg
Свали


Сингли:
[2010.04.01] The Last Rain
tumblr_ngoei9Wyr91r3hs1eo6_250.jpg

Свали

 

[2010.06.24] Oath

tumblr_ngoei9Wyr91r3hs1eo8_250.jpg


[2012.02.15] Farewell To Sorrow
tumblr_ngoei9Wyr91r3hs1eo7_250.jpg

Свали

 

Видеография:

Off Topic

2009:

 

 

2010:

 

 

2011:

 

2012:

 


Награди:
* 2009 KBS Drama Awards: Best Couple Award (with Yoon Eun Hye in Take Care of the Young Lady)
* 2009 KBS Drama Awards: Popularity Award (Take Care of the Young Lady)
* 2009 MBC Drama Awards: Male Top Excellence Award (Queen of Housewives)
* 2006 SBS Drama Awards: New Star Award

Личен коментар:

 

Има някаква светлина в очите му, която грабва от пръв поглед. Гледала съм го само в Marrying a Millionaire и съм с много добри впечатления. Освен това е прекрасен модел. Има доста фотосесии с високо качество. Симпатяга, добре сложен, с приятен глас и интелигентно излъчване. Изобщо мъжкар, откъдето и да го погледнеш. Освен Secret Garden (който очаквам с голям интерес), ще пробвам да гледам и сериала Queen of Housewives. Актрисата ми е любимите, а и двамата имат заедно чудни рекламки.
Предвид ролята му, предполагам ще чуем още негови песни и в ОСТ на Secret Garden.

 

Галерия:

tumblr_nji6wxDNeu1r3hs1eo3_1280.jpg

 

 


5bef0e18faf28e1d.jpg
YSH28.jpg
YSH24.jpg
YSH67.jpg
YSH55.jpg
YSH34.jpg
YSH8.jpg
fullsizephoto99527.jpg
fullsizephoto99524.jpg
YSH9.jpeg
YSH46.jpg

88884f76721c735b.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за темичката, Фарфалинка!

Този оппа съм го гледела само в Младата дама и в Татковците, но определено прави впечатление. Не е някой убавец, но, как да кажа, различим е в тълпата. И го докарва откъм актьорски качества. С нетърпение чакам да го видя и в Тайната градина, наред с мой сладък Бини!

Ооо, и той ли певец го раздава?! Тез корейци с техните разностранни таланти... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sang Hyun <333

Адски много харесах играта му в Take Care of the Young Lady, а и самия му герой беше най-хубавия от всички останали. Играе наистина добре, има много силен чар и наистина много внушителен поглед, който те кара да не отделиш поглед от монитора(поне при мен де ХД). Гледала съм го само в този сериал и останал с много добро впечатление. Пожелавам му успех в кариерата и нека занапред да ни впечатлява така! ^^

 

 

kbser3.jpg

ysh_asianpops2.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един страхотен корейски талант. Гледала съм почти всичките му сериали и трябва да кажа, че според мен няма зле изиграна роля... с нетърпение очаквам да го видя как го раздава като плейбой в Secret Gardеn. Наистина не е голям красавец, но с играта си те грабва и не те пуска. :) Има и хубав глас:

 

Тази песен е от OST-a на Queen Of Housewives. Който не е гледал тази драма, му я препоръчвам - много добра игра на целия актьорски състав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но като му видях прическата в Тайната градина, не се стърпях!

Ха сега открийте 10-те разлики :lol: :

 

 

secrethu.jpgjavier-bardem.jpg

:es::es::es:

Още веднъж се извинявам, нещо съм се разлигавила. Но просто това беше първата ми асоциация.

 

 

Въпреки това вярвам, че ще се справи добре с ролята си! И чакам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази песен е от OST-a на Queen Of Housewives. Който не е гледал тази драма, му я препоръчвам - много добра игра на целия актьорски състав!

Да, каня се и аз, но субтитрите на руски се бавят. Сериала е с доста награди, а и каста наистина е изключителен..

 

 

qh3.jpg

 

 

 

Благодарности за снимките и видеото..

Ето нещичко за неговата първа роля и размислите му за бъдещето..

 

 

He expounds on that in another interview with Segye Sports World: “In my debut project, To Marry a Millionaire, I was just imitating acting. I realized at the time of Winter Bird that an actor has to prepare many other things outside of the script, and that even if the character is appealing, if the acting is bad, you can fall to the very bottom. That’s when I learned how to create a character, and that’s how I created Tae-bong as well.”

 

He had quite the rough time filming To Marry a Millionaire, as he describes crying in the bathroom one day: “I felt a heavy mental burden, and memorized the script, but when I went on set, my head would darken… Something that should take 20 to 30 minutes took 2 to 3 hours because of me. After doing that for three episodes, I thought that there was no way I could be an actor. I even talked to my agency, and thought to myself that I would just hang in there until my contract was up, and then leave. I changed my mind while doing Winter Bird.”

 

With his current fame in Queen of Housewives: “This is the first time in my life I’ve received such an outpouring of love, and it’s a really remarkable feeling. I’m most happy as an actor. This is the first time I’ve had ratings go past 20%, the first time I’ve received comments of praise in 37 years. Before Winter Bird, that was because of my acting, and afterward, even though I heard I was acting well, because my character was unlikable, I didn’t hear many positive things. It feels like a dream that I could come into such popularity now.”

 

Future plans? “I’d like to work more, so I want to marry later. I want to be an actor who acts well rather than being good-looking, someone who considers the inside more important than the exterior. I’d like to become an actor like Song Kang-ho sunbae in the future, and I really want to take on the challenge of acting as a coold-blooded character, too.”

 

Via OSEN, Segye

 

 

 

 

Още една песничка, май най-хубавата му..поне по мое мнение..

 

 

Още едно видео..

 

 

И едни снимки.. Сравняват го с Кимура, което си е доста интересно..

 

 

20091112094519235.jpg

2009111226548906.jpg

pp358791.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играта му в сериала "My Fair Lady" беше наистина блестяща. Ролята му беше и забавна, и никак не лесна, а и в

случая трудна - един по-неизвестен актьор, играещ с една от любимките на корейската младеж Ън Хе.

Така че момчето направи най-доброто, спечели нови фенове с игра и показа че има потенциал и за нови предизвикателства.

Силно се надявам, че с образа на музикалния идол Оскар в "Тайната Градина" ще събуди нови коментари и похвали.

Ролята му се очертава ключова и отново забавна - малко плейбой певец, братовчед на Бини, който дори ще има и собствен концерт в една от първите сцени.

Така за интересния като излъчване актьор, без да е красив, можещ и да пее - доказал това на няколко концерта в Япония, това

ще е първият и истински концерт на корейска сцена. А на самия концерт във сериала ще се "сблъскат" всички актьори...очакваме!!!

 

След този понатрупан опит в сериалите, май му трябва и голям екран вече... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си заслужава похвалите..;)

Искам му халатчето! И шалчето с животинска окраска! И въобще целият гардероб ценен;)

Голям образ е Оска.. Третият след Бини и Ха Джи Уон, който спомогна за популярността на Secret garden.

Малко снимки от концерта и постерчета..

 

sg_concert15.jpg

sg_concert18.jpg

tears190111.jpg

 

b218314597.jpg

af46c51b36c385d55eb81ba.jpg

8cf873a5548e34b3de02f45.jpg

51.jpg

os111110b.jpg

 

 

 

 

 

Secret-Garden40.jpg

Secret-Garden42.jpg

Secret-Garden41.jpg

Secret-Garden54.jpg

 

 

Хайде още малко..

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=UIwKmzAnVAA&feature=related

 

А тази сладурка я харесвам много. Двамката са колеги в сериала Queen of Housewives..

 

77b73b2ac5e3ab125243c1b.jpg

 

 

Още едно фен - видео на един от танците му в Secret garden..

 

..

Песента Liar на mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса и на мен в "My Fair Lady". В Татковците ролята му беше малка, но запомняща се. Май съм единствената, която го намира за красив. И да, наистина малко прилича на Кимура по погледа. Ето и от мен малко снимки

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и да си единствената /или една от малкото :P /. Имам предвид, че не е класически красавец момчето.

Ей сега Фарфалинка вече ме е набила :lol: !

Обаче не ме разбирайте погрешно. Аз го харесвам. По-важна ми е комбинацията от актьорски талант и присъствие, и ако ги има и двете, просто си харесвам човека и толкова. Освен това за мъжа не е важно да е красавец /то, не че за жената е супер важно де/, а да има чар . Санг Хьон определено си го има.

Пък и спокойно, след като някой каза, че Джи Соп бил грозничък, нали не очакваш да признаят Санг Хьон за хубавец ;) .

Не е болка за умиране, не могат всички да са идеални. А ние и такъв си го харесваме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой е казал, че Джи Соп е грозничък, но напълно го подкрепям (може спокойно да ме линчувате). Не се притеснявам изобщо, не очаквам някой да го определя за красавец, само защото аз мисля така. На мен ми харесва и като визия и като игра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми за Юн Санг Хьон е малко странно-хем ми харесва, хем в него има нещо което ме дразни, но пък определено в двата сериала, в които съм го гледала-Take Care of the Young Lady и Secret Garden героите му ми харесват и той добре се справя с ролите.Като цяло добър актьор е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път го гледах в One Mom and Three Dads, но не ми направи никакво впечатление, а и ролята му там беше доста кратка. Подобно беше положението и с няколкото епизода на Marrying a Millionaire, които гледах.

После попаднах на него в My Fair Lady като бях озадачена, че именно той ще е в една от главните роли. Изненадах се от играта му и много ми хареса. Интересен е, притежава излъчване, има хубав глас.

Все още не съм гледала Queen of Housewives и Secret Garden и не знам как се е представил там, както и какво е естеството на ролите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от сладурите (актьори), който всяка една жена харесва да гледа във филмите и сериалите, този екземпляр прилича на истенски мъж . И в лице, тяло. Има много сексапилен поглед и очите му излъчват чуственост, това му помага доста добре да се въплати в образа на своя герой. Перфектна игра и себотдаване във всички сериали, с негово участие. 100% се отличава от останалите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така , с чиста съвест мога да кажа , че това е Корейския вариант на Камура Такуя/ от Япония/ още щом го видях си помислих абе Камура от кога пройгра в корейски сериали , че и езика владее и стана висок и после се загледах много си приличат . Направо се едно една майка /надявам се корейка / ги е раждала .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, никой нямам намерение да убивам:)

Всъщност наистина Юн Санг Хьон е добър актьор и мнението ми се затвърждава от това, което виждам в Secret garden.

Е, може би не толкова колкото Бини или Кимура, но те пък всички са така различни. Когато го видя във филм, което най-искрено му пожелавам, ще мога да си затвърдя или променя мнението. Ще видим.

Хайде още хубави снимки и новината относно новия му японски албум. Както споменах и в друга тема, той е по-известен в Япония отколкото в Корея, поне като музикален изпълнител.

В тази област наистина ми се струва по-добър както от Бини, така и от Кимура..( все пак не съм го гледала на живо..и не се знае, би ми се искало:)..)

mcmsasreturnresourcej.jpg

dc01.jpg

 

 

 

9da876f068c519e97b31aa6.jpg

3a25731e887cd9d91ad5761.jpg

2005s1.jpg

angelsletterscampaignyo.jpg

1cc1c1fc974f5ca9b801a00.jpg

img391546313.jpg

img391536118.jpg

img39153613.jpg

c2873aa8b41a9c85ca130c8.jpg

oska02.jpg

20091214222805287.jpg

2dfb890127056bfa267fb5c.jpg

570d1bce46ab920ab700c8f.jpg

22d6526035cea7f28cb10d1.jpg

080930151220309915.jpg

b312eefe0a05d8025d60085.jpg

 

 

 

Албума

56b065cb204b9f1f35a3ab6e4c488442.jpg

излиза на на пазара на 16-ти февруари..

Който се интересува.. тук..

preciousdaysonglist.jpg

 

И превода на песента..- OST концерт..

b01069074d3667b345511.gif

 

Original Credit Eng. Translated lyrics : waishanho's translation and Julee's editing

credit website:http://chloeplus.blogspot.com/2011/01/secret-gardens-ost-concert.html

 

Constellation of Tears - Yoon Sang Hyun

 

The star that is shining so brightly in the night sky

Is like the lonesome me

Regretting the heart-rending love

Becoming a sad constellation of tears

 

If I were given another chance

To go back to the time when we had first met

I would not foolishly let you leave

I would not let it happen again

 

The starry sky is filled with flowing tears

If they can illuminate the yearning hearts

When you can see the mournful stars

You may be able to forgive the pitiful me

 

If I were given a chance again

To go back to the time when we fell in love

I would not so foolishly hurt you

I would not have let it happen again

 

The starry sky is filled with flowing tears

If they can illuminate the yearning hearts

When you can see the mournful stars

You may be able to forgive the pitiful me

 

The distance between us is farther than the starry sky

We cannot reach each other’s hearts

How many more times must I cry, how much more tears must I shed

So that my tears can overflow into your eyes

 

Do you understand my heart?

 

- - -

 

 

credit: Fan Club popcornfor2

Цък

 

P.S.

Май съм единствената, която го намира за красив. И да, наистина малко прилича на Кимура по погледа. Ето и от мен малко снимки

 

 

Люси,

и аз го харесвам. Не знам красив, но пък чаровник със сигурност..

А с рошавата косица наистина е сладур;)

Хубави снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го намирам за доста хубав, да не говорим, че като актьор си го харесвам от Лейдито, макар че ми трябваше време да го вържа с Оска. Истината е обаче, че е наистина разкошен еи не позволи на Бини да го разкатае откъм присъствие и игра в Градината, което само по себе си е доста голямо постижение.

 

Ще ви кажа какво не ви харесва...И той, и Кимура имат вид на ходещ порок.Имам предвид, че и двамата ми приличат на абсолютното въплащние на алкохолизма и тютюнопушенето. Не знам защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти кожа имат, затова. Малко по-мургави са в сравнение с повечето актьори и без солидно количество грим и Фотошоп гледката не е от най-приятните. Но пък има чар човека, не мога да му го отрека. Има нещо у него, което ме кара да съм предубедена, но се справя доста добре като актьор. За певец не знам, че то ако се водя по това в Градината... :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В него и в Камура има нещо което страшно ми харесва но още немога да определя какво е точно дали заради излъчването, дали нещо в очите , дали нещо в цялостната физиономия но нещо абсолютно те привлича в тях и особено така сега като го гледам тоз сладичък кореец как прилича на Камура направо немога да да спра да си мисля, имат обща рода.

 

Ама тоз е малко по готин но Камурката е по сладък

ох незнам можеби всичко е една голяма азиатска конспирация /хахахахахахаха Камурите завладяват цяла азия /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...