Jump to content

Lee Seung Gi (И Сънг Ги)


Zenith

Recommended Posts

Не мога да повярвам, че това е първият му филм хехехе Филма вече си има Тема, само остава да изчакаме да излезе. С тези главни и суперските камео-та, няма как да не е забавен....


 



 


tumblr_nhplr5j6vi1r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_nhplr5j6vi1r3hs1eo6_1280.png


tumblr_nhplr5j6vi1r3hs1eo4_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че реши да пусне албум (Свали) преди да влезе в казармата. Аз лично съм фен и на гласа му, не само на актьорският талант.


Дано пусне и клип, за сега слагам само аудиото на And goodbye и интрвюто му за #hashtag.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият клип за песента ще е това. Компанията заснела клипа, каза че кадрите са били повредени и това е единственото което са спасили, а е нямало кога да го снимат наново.....



 


Тази сцена май ще му е единственият лайв, не съм видяла да казват че ще участва в други предавания....


https://www.youtube.com/watch?v=fSFr66Aw7_k


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1-ви февруари момчето влиза в армията, за жалост дойде и неговия ред.

Желая му лека служба, а на нас да сме живи и здрави да го дочакаме след 2 години да ни зарадва с нови проекти.

:click: 

 

И за довиждане на 21 януари е пуснал новата си песен " I’m Going to the Military"

 

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да вземем да раздвижим малко тая тема и да споменем че момчето вече се уволни :) Дори готви нови проекти. Единият е участие в тв програма, наречена "The Butlers", а другият tvN дорамата "Hwayugi"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, само три страници коментари за това бижу, а той си заслужава комплиментите за това, което прави. А момчето снима нов сериал 

Off Topic
 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За наша радост скоро ще го гледаме в новия сериал "Vagabond", който излиза през май. Част от сцените били снимани в Мароко и Португалия. Трейлърът вече ме зариби, очертава се страхотен екшън. И от това, което виждам, много му подхожда такава роля. Радва ме, че възмъжава красиво с годините, вместо да изглежда като гимназист (корейските звезди имат такава тенденция :D).

Ето го и трейлърът:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.03.2019 г. at 0:09, lavender написа:

За наша радост скоро ще го гледаме в новия сериал "Vagabond", който излиза през май. Част от сцените били снимани в Мароко и Португалия. Трейлърът вече ме зариби, очертава се страхотен екшън. И от това, което виждам, много му подхожда такава роля. Радва ме, че възмъжава красиво с годините, вместо да изглежда като гимназист (корейските звезди имат такава тенденция :D).

 

Кога ще излезе? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този младеж просто е "невъзможен". Гледам го в Master In The House - как е възможно вместо да остарява, да се разхубавява. Невероятен талант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам сега PSY качил някаква снимка с него от 2003 г.

И чета в статията, че през 2004 г. PSY продуцира хитовата дебютна песен на Lee Seung Gi  “Because You’re My Girl”, както и „Delete“, друга песен от първия му албум.

И оставам така...:o Знам го като актьор и много го харесвам, но че е и певец, това бая ме изненада.

/ То си го пише в началния пост на темата, сега прочетох, но да човек се учи, докато е жив/.

Тъй като гледам и темата е пълна с тях, ама аз като съм заблудена...

Гледай сега слушане.

 

В надписа си в публикацията си в Instagram, PSY написа: „Аз & [Lee Seung Gi]“, преди да тръгне по лентата на паметта, като си спомни за песните, които сме работили заедно, докато Lee Seung Gi се подготвяше за своя дебют. Той добави в хаштагите „2003“, “Because You’re My Girl,” “Delete,” и“so young,” , заедно с два плачещи емоджи.

 

 
Off Topic

 

 

 

Между другото, той в нещо ново снима ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено е, че ще участва в предстоящата телевизионна драма “Mouse” (буквално заглавие)!

В драмата “Mouse” хората могат да идентифицират психопатите чрез ДНК тест на плода от утробата на майката. Драмата се съсредоточава около въпроса: „Бихте ли родили детето, знаейки, че е психопат?“

Lee Seung Gi ще поеме ролята на полицая новобранец Jung Ba Reum, който е известен с това, че е изправен човек. Животът му напълно ще се промени след конфронтация с естествено роден психопат убиец, който накара цялата нация да трепери от страх.

Продуцентският екип сподели: “Mouse” ще има съвсем различна и уникална тема в сравнение с предишните драми за психопатите. Моля, проявете голям интерес към това какъв актьор Lee Seung Gi, който е показал своята харизма в различни области, ще се представи като Jung Ba Reum. "

В момента Choi Jin Hyuk също води преговори за драмата. “Mouse” ще излезе през първата половина на 2021 година.

 

Off Topic

 

 

 

Плюс това на пети юни ще бъде 16-годишнината му от дебюта и феновете ще използват следния хаштаг:

#HappySeunggiDay

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Seung Gi  ще има още едно тв  шоу . Присъединява се към Cha Tae Hyun.

Новото шоу ще се казва Seoul Bumpkin, ще е на телевизия tvN. Засега първият сезон ще е от 12 епизода.

Ще започне през ЮЛИ. Ще обикалят и ще опитат живота от родните градове на гостите си, защото водещите знаят само Сеул.

PD  ще е Yoo Hojin (1 Night 2 Days)

 

Общо взето хахаха неочаквано добра комбинация ... Всички са бивши на 1N2D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно шоу очаквайте !!  Предаването се казва Together.

Ще започне по - някое време този месец.

Този път ще си партнира с Jasper Liu .

Това е продукция оригинална на Netflix.

Двамата младежи трябва да обикалят най -  посещавани дестинации в Азия и ЗАЕДНО да търсят феновете си в техните собствени домове.

투게더 | 메인 예고편 | Netflix

         

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...