Jump to content

Yoo Ah In (Ю А Ин)


tuci8710

Recommended Posts

Двамата са много близки приятели. Ю А Ин винаги я е харесвал, но си остана приятелство. А с мъжа и пък навремето спечелиха награда за най-добра екранна двойка за Скандала. Само дето него не го видях да подкрепи приятеля си. Дано се излекува, че корейското кино ще загуби много. Нетфликс само отлагат излъчването на филма с батко, а не го спират. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжно, много тъжно… Май е от много години това, дано да го излекуват. С кариерата е ясно, че е свършено, дано животът му продължи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък! И за човека, и за актьора, и за мен като зрител на този любим талант ...

Много е трудно да се измъкнеш от дупката.

И аз си имам една подобна дупка. Просто е ужасно трудно да се бориш и да се чувстваш като човек.

Надявам се Yoo Ah In да се пребори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ю А Ин е единственият актьор, чиито филми гледам без дори да чета резюмето. Просто знам, че ще са добри. Наскоро изгледах пак Burning и Voice of silencе, защото много ми беше залипсвал. Много се надявам да успее да се възстанови ментално след скандала и да продължи с актьорството. Дори да са независими / ниско бюджетни продукции, тъй като не вярвам, че ще го видим вече във високо бюджетните им блокбъстъри. А и те като че ли повече му ходят на таланта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...