Jump to content

Yoo Ah In (Ю А Ин)


tuci8710

Recommended Posts

Yoo Ah In

spacer.png


Име: 유아인 / Yoo Ah In
Истинско име: 엄홍식 / Uhm Hong Shik (Eom Hong Sik)
Роден на 6 октомври 1986 г.
Роден град: Дегу, Южна Корея
Височина: 179 см
Кръвна група: А

Зодия: Везни

Образование: Konkuk University (специалност филмиране); Dankook University

Семейство: баща, майка, две по-големи сестри

Любими спортове: плуване, сноуборд

Професия: актьор
Агенция: United Artist Agency

@seeksik     Instagram

Фен страница във фейсбук
:imdb:

Сериали:

[2022, Netflix] Goodbye Earth - Ha Yoon Sang

[2021. Netflix] Hellbound - Jung Jin Soo

[2017, tvN] Chicago Typewriter - Han Se Joo

[2016, KBS2] Descendants of the Sun - гост еп. 13

[2015, SBS] Six Flying Dragons - Lee Bang Won

[2014, KBS2] Discovery of Love - гост eп. 16

[2014, jTBC] Secret Love Affair - Lee Seon Jae

[2013, SBS] Jang Ok-jeong, Lives in Love - King Sukjong

[2012, SBS] Fashion King - Kang Young Gul
[2010, KBS2] Sungkyunkwan Scandal - Moon Jae Shin
[2009, KBS2] The Man Who Can't Get Married - Park Hyeon Goo
[2008, KBS2] Strongest Chil Woo - Heuk san / Kim Hyuk
[2005, KBS2] Drama city "Shi Eun & Soo Ha" - Min Suk
[2004, KBS2] April Kiss - 16годишният Kang Jae Sup
[2003, KBS2] Sharp 1 - студент

Филми:

[2021] Seoul Vibe

[2020] Voice of Silence

[2019] #Alive

[2018] Default

[2018] Burning

[2016] Like for Likes

[2015] The Throne

[2015] Veteran

[2014] Elegant Lies

[2014] The Satellite Girl and Milk Cow - глас

[2013] Tough as Iron
[2011] Punch
[2009] Sky and Ocean
[2008] Antique Bakery
[2007] Shim's Family (aka Skeletons in the Closet)
[2006] Boys of Tomorrow

 

Телевизия:

[2011, Mnet] Yoo Ah in's Launch My Life
 

Видеоклипове с негово участие:
[2012] BoA - Only One

[2004] T.O - Footprints

 

Награди:

2007

8th Pusan Film Critics Awards: Най-добър нов актьор (Boys of Tomorrow)
3rd Pyungtaek Pierson Film Festival: Най-добър нов актьор (Boys of Tomorrow)

2008

11th Director's Cut Film Awards: Най-добър нов актьор (Antique Bakery)

2010

KBS Drama Awards: награда за най-добра двойка със Song Joong Ki (Sungkyunkwan Scandal)

A-Awards (Audi Korea and Arena Homme +): Награда за стил

2011

Mnet 20's Choice Awards: ТОП 20 горeщи гласове
Style Icon Awards: Bonsang Главна награда
2012
KOFRA Film Awards - Откритие на годината (Punch)

2013

People Made the World Brighter Awards - Broadcasting / Entertainment Section

2015

3rd Marie Claire Asia Star Awards - Asia Star Award

36th Blue Dragon Fils Awards - Best Actor (Throne)

2015 SBS Drama Awards - Best Actor in long-lenght drama (Six Flying Dragons)

2015 SBS Drama Awards - Ten Star Award (Six Flying Dragons)

2015 SBS Drama Awards - Best Couple Award (Six Flying Dragons)

2016

52nd BaekSang Arts Awards - Best Actor (Six Flying Dragons)

2020

41st Blue Dragon Film Awards - Popularity Award

41st Blue Dragon Film Awards - Best Actor (Voice of Silence)

2021

57th BaekSang Arts Awards - Best Actor (Voice of Silence)


Галерия:
spacer.png

 

 


25a4ef9ae9f9e44a.jpg
7cc40aeb5e06c55d.jpg
c0f8bba0ea7d7284.jpg
ec293e6c6c397cb7.jpg
5114dc74a6c96f9a.jpg
654a09a8998154e3.png
c286dbc83e69e84a.jpg
99f15bccf4fee1ed.jpg
0fc743ff18c056c6.jpg
ed2d0d35339bf136.jpg
edf44096ebf7fd6d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Geol Oh, saranghae...

 

Поредното изкушение от скандала. Милият ни рошко!

 

Макар да му се ще да е много харизматичен мене повече ме радва като се ухили с тези хубави устнички, за чудо и приказ е момчето. Успява много добре да се впише във всякакви образи и концепции и ми харесва едно такова по-смугло и сладко, надявам се скоро да му дадат и на него, и на Джунг Ги, главна роля за да си опне потенциала....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е прекалено добър, за да участва само в драми. Те не биха разкрили целия му понециал. Обаче филмовите роли са друго нещо.

Препоръчвам ви да гледате Boys of tomorow. Въпреки че там е по-малък, талантът му няма как да остане незабелязан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох на кака, това момче - друго говори и даже мисли ми навява...

Като се усмихне прилича на второкласник, а като е сериозен, малеее...онзи лудия черен бесник в "Скандала" става.

Много е различен, влиза чудно бързо в роли и определено бъдеще има за екрана.

Моделства добре, има харизма...фотосесията за High Cut, е една от най-добрите на "списанието" за тази година. За Vogue Girl, черно-бялата

е магийна, също. Има усет за дрехите, има поглед момчето, а и да..има изразителен глас.

Ако не сте го гледали до Гън-сок, тая реклама си я бива:

 

П.П.Някой ако добара "Come to play" когато са всички от Сладкишницата, златен да е, ако споделеи.

А аз май трябва да гледам Sky and Sea ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако намериш Sky and Sea, може да го препратиш всички да го видим. Този филм е неоткриваем. Гледала съм и дебютната му лента, Shim's Family. Там е част от едно щуро семейство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано нямаше дори да предполагам, че съществува, ако не беше Скандала. И ето какво. Очарователно е момчето. Пръска чар та се къса. Не ми се мисли като порасне още малко какви неща ще върши, много е талантлив просто. Добре влиза в образ и това го доказват хилядите женски сърца, които Мууни покори. Ще се следи, определено ще се следи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,

в Antique се справи доста добре.. И е голям симпатяга в ролята на рошльото, дето се прави на Илджиме..

 

yoo-ah-in2.jpg

 

Eто и друго нещо, на което попаднах.. Относно него и Че Хи..

 

Jae Hee&Yoo Ah In

цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За припомняне и за един специален човек wink.gif


...и малко Енджи-та laugh.gif , тоя малкия има стотина видове усмивка, бре.
Няма да казвам с дълга коса на кой ми прилича ...сериозен и мистериозен, но пък с усмивка и на Se7en, понякога го докарва.


Tъй като "Скандала" ми е много мил на сърцето...другата страна на Дже-шин:


И друго интересно клипче, момчето е натрупало доста фенки, но той има
добър старт за милиони фенки, заради натрупан опит и кариера.
Предполагам, че ще има заслужена почивка, но дано скоро отново се появи на екран талантливко smile.gif.
Има дълго 3 части интервю на английски тук.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoo Ah In беше наистина страхотен в Antique Bakery филмът все още е един от любимите ми и четиримата актьори бяха невероятни. Беше забавно да си припомня гневниете му изблици във филма laugh.gif мерси за клипчетата blacky80 . Скоро мисля да гледам и Sungkyunkwan Scandal за да му се порадвам и на него освен на сладкият Song Joong-ki, който в едно интервю беше казал че иска да има устните на Yoo Ah In laugh.gif (те са си за завиждане wink.gif )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето има удивителни снимки за HAZZYS (корейския каталог на бранда, разбира се) , гледала съм и пролетния с него.
Навсякъде на фотосите е чуден, а дрехите са много идейни и ще е чудесно, ако някой от нашите младежи тук ги забележи. Линията за
по-младите господа за зимния сезон на марката е семпла и удобна. А на рошльо му седят страхотно.

А за скандала и ролята му там...почвай го, няма да съжаляваш и за минута biggrin.gif . Аз чакам нова роля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думи нямам...губя ги, честно..тоя индивид е забележителен.
f19f123b6494e7a33d6d97d9jpg.gif
Просто той е..откритието на сезона ми!!! Много талант и чар на едно място. Очаквам закономерно да отнесе някоя и друга наградка
тази година за ролята си в "Скандала".
Не само за Best couple!!! :lol2:
Януарската ARENA 2011 е виновна да пиша всичко това, защото специалната фото сесия е неговата и е меко казано страхотна.


Бърз превод на въпросите:

ЮАИ: Трябва много да работя за да ми пасват подобни дрехи!(хаха)
Q: Какво е чувството да сте изгряваща звезда тази година?
ЮАИ: Чувството е страхотно, развълнуван и щастлив съм...Мисля, че всичко това е хубаво..
Q: Има ли нещо, което е различно от преди ( заради придобитата, нова слава)?
ЮАИ: Няма разлика.
Q: Никаква?
ЮАИ: Никаква (яко се смеее)
Q: Сега, след края на снимките на драмата, с какво се занимавате?
ЮАИ: Подготвям следващият си проект. Това трябва да направя. А, и трябва да живея добре...
Q: Кажете нещо за проекта?
ЮАИ: Ще може да ме видите във филм. Снимките започват началото на следващата година и вероятно през втората половина на 2011г,
ще мога да ви поздравя всички отново, след това.



Няма още официално потвърждение за новата му филмова роля, но се предполага, че преговорите са към края си за участието му
във филма "완득이" (Wandugi), базиран на бестселъра "Wandugi".
Историята, разказва съдбата и живота на 17 годишен непокорен младеж, който започва да живее под опеката на ексцентричният си учител.
Won Deuk-Yi(най-вероятно Ю А Ин) се заема с Кик бокс и спорта му помада да преследва мечтата си и да се развие като човек.
Лично нямам търпение да чуя, че имено той е главният герой в този проект!!
А учителят ще се играе от Kim Yun-Seok (Jeon Woo-chi, The Chaser , Running Turtle).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аигуууууууу, тотално се ошашавих покрай Скандала и всичките бонбони сладки! :wub:

А този чаровник неустоим, мммммм...................... На кака "бясното ми " то!

С къса косица е голяма детска градина, чак не мога да го позная!

Но в Арената е жесток!

Май вече някъде писах, че ми прилича на моменти на Джи Соп. А на устнички - малко на Se7en.

Много им се радвам на всичките тези талантливи младежи. И се надявам да продължават да работят здраво и сериозно и да ни радват с нови роли. Искам ощееееее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "момченце" ми направи впечатление след ролята си в "Boys of Tomorrow". Oтначало даже не го познах там. Голям талант е! Сега му се радвам в " Мъжът, който не може да се ожени" и там е страшен сладур, особено с очилцата.


Не мисля да го гледам в Скандала, засега си ме радва с adorable n cute изражение и не искам да си развалям тази представа.


Няма по- голям сладур и тея негови джуки аййй :kissx:wub.gif
Ще наблегна и на филмите му, дано да се увеличат за в бъдеще!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След убийствените две реклами за Jack & Jill и фотосесиите към тях, идва ред на нещо не по-малко впечатляващо.
А Ин е гост в сесия и интервю за Z-ZIN Magazine. Първите кадри са невероятни, дори и в лошо качество. Просто като модел неговото лице и осанка са доста интересни, защото е видимо слаб и има силно изразено арт-момчешко, непокорно излъчване. Не е типичната обсебена корейска звезда да прави тяло и да показва предимно него..има доста повече потенциал в главата и пред камерата, а в същото време е адски чаровно естествено-луд екземпляр.


Истинско забавление да го виждаш непринуден и усмихващ се...Толкова лъчезарен гост и типично куку водеща на едно място са истинска наслада.
Вече с английски букви Rising Star Section TV!!



Последно, малко за това, което очаквахме. Ю А Ин е поел ролята на онова хулиганче в Won Deuk-Yi. Дори и в някои медии вече да се изписа по ред - два, още няма официално изявление. Все пак от феновете нищо не може да се скрие. Особено, след тренировъчното видео, където се вижда как младата звезда усилено тренира бокс. Очакваме подробностите около новата му филмова роля, a вие вижте за какво говоря. Радостното е, че снимките започват..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият филм на А Ин излиза на 20.10. Лично, нямам търпение да видя един от младите ми таланти как се справя с "момчешкия образ" в "Wandeugi".
Очаквам и добър рейтинг, ако съдим по броя копия на приятната новела, по която е филмиран.

Иначе, чаровникът засне и разкошен каталог за Jack & Jil , отново, и отново неотразимата му усмивка влиза в действие в разнообразни роли и сетове за снимките.
Освен чара, който Ю Ан Ин си носи и пръска, има някаква вътрешна потребност, сякаш, постоянно да влиза в различно амплоа и образ, за всеки следващ свой проект. Което, аз харесвам като негово качество. Носи ми удовлетвореност и интересна нагласа за нещата, с които се заема..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този слънчев и прекрасен чаровник днес навършва (само!) 25 години. Да са му честити! Сериозна възраст, ей!
Иска ми се по-честичко да го виждаме във филми и драми. И да ни радва с неподражаемия си чар и закачливи усмивки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно интервю за Style Magazine



И ако не сте гледали Launch My Life . епизодите с английски субтитри:

еп1 (останалите в канала)



еп2 (останалите в канала)



еп 3 (останалите в канала)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникални кадри на А Ин от зимния Jack & Jill, факт. Той е толкова разкошен на всеки кадър, а с тази усмивка дали не може да "стопи" всичкото лед в Гренландия за час, а? laugh.gif

За мен е един от най-яките млади таланти и тренди пичове в Корея! Последни снимки и ярки стрийт тенденции, в мъжкия гардероб smile.gif.

Радвам се, имаме модното реалити с него тук (тенкю, ангелче smile.gif ), защото е страхотно забавление, но аз съм малко пристрастна, признавам smile.gif ..много ме радва това момче и се дивя на усещането му за мода, и дори начина му на живот..

Само ще вметна, че за пета, поредна седмица „Punch” или както е по-известен "Do Wan-deuk" - последният филмът на Ю А Ин, е номер 1 в бокс-офис класацията в Корея! Продадените билети минаха 4 000 000 бр. вече.
И нямам търпение да видим скоро филма, и ние. Да не казвам, че вече и награди виждам в бъдеще, в ръцете на младока, за тази роля wink.gif.
mg0162v.jpg

Последно, усилен слух върви за нова роля. Стискам палци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на А Ин от Jack & Jill Signing Event на 4-ти декември. Нещо не ме радва новата прическа, но пак си е разкошен.

:lol:

 

HankookiJJ1.jpg

 

TVReportJJ1.jpg

HankookiJJ9.jpg

TVReportJJ4.jpg

HankookiJJ6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...